MMC hlavně na hudbu.

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dobermann 5. 2. 2023 01:38

Zdravím a doufám, že mi někdo poradí. Potřebuji krabici, ke které připojím 8TB externí disk,s výstupem do DAC,nejlépe optikou.HDMI port, aby uměla číst cue sheet, uměla gapless přehrávání,aplikace do mobilu by byla fajn. Češtinu bych uvítal. Cena do 10k.
Buďte shovívaví, nemluvte na mne moc odborně,prosím.Jsem dřívějšího data vydání a v tomto se moc neorientuji.
Existuje něco, nebo mám koupit levný ntb s ssd a používat výhradně k tomuto účelu?
Díky předem.
dobermann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 5. 2. 2023 02:03

Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Denkez 5. 2. 2023 09:21

Bluesound Node podporuje podle manuálu na USB rozhraní jen FAT32.
Podíval bych se na Zidoo Z9X.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 5. 2. 2023 15:53

Denkez: Podle stránek podpory umí Node FAT32, NTFS a ext4.
https://support1.bluesound.com/hc/en-us ... al-Library
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dobermann 5. 2. 2023 17:42

Díky,díky. Oba jsem měl v merku. Ten Node je asi top, ale přijde mi,že je to, jako si koupit Ferrari na dojíždění do práce 5km � Většinu funkcí bych vlastně nevyužil, ale ještě jednou díky.
dobermann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 6. 2. 2023 18:59

Řekl bych, že by řešením mohl být jakýkoliv malý (mini) PC s vhodnou "hudební" linuxovou distribucí. Nicméně nenapsal jste, k čemu bude zařízení připojené - k TV? Za jistých okolností by mohla být dobrým řešením změna externího USB disku za NAS.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dobermann 8. 2. 2023 08:11

Zařízení bude připojeno k DAC a zároveň k tv.Prvotní je hudba, ale i druhý externí disk s filmy bych rád připojil. Malé pc mne také napadlo,ale rozhodně ne s linuxem. To fakt nedávám. :) Kloním se k Zidoo, z důvodu, že má více vstupů, digitální výstup a dálkový ovladač,popřípadě aplikaci do mobilu.
dobermann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 8. 2. 2023 15:35

Linux dnes dává slepice, pokud jí nasypeš zrní na klávesnici.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků