Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rhinos 3. 1. 2006 22:28

tak uz ho mam taky zatim docela pohudka...jak ho mat spojenej s tv?pres scart?jesli sem to cet dobre tak tam pisou neco o tom ze signal neni tolik kvalitni?A pak mensi drbnost jak mam donutit dvd k zobrazeni titulku u divx?
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod Mike Wazowski 3. 1. 2006 22:30

rhinos píše:tak uz ho mam taky zatim docela pohudka...jak ho mat spojenej s tv?pres scart?jesli sem to cet dobre tak tam pisou neco o tom ze signal neni tolik kvalitni?A pak mensi drbnost jak mam donutit dvd k zobrazeni titulku u divx?

Zkus na dalkovym ovladaci tlacitko Display.
Mike Wazowski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 3. 1. 2006 22:48

bingo;)
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod rhinos 4. 1. 2006 07:00

takze male zhodnoceni po jednodennim pouzivani.zatim mi asi vadi jen ty male titulky u divx filmu predpokladam ze u dvd jsou asi vetsi?to sem zatim nezkousel.co se tyce tuneru tak ja mam spise opacnou zkusenost nez tu nekdo prezentoval v mem pripade je tuner az zbytecne citlivej.Navic mam co se tyce tv docela dlouhej kabel od anteny a treba tv karta v pc mi na tenhle kabel nebyla schopna naladit CT1 kdyz sem ji vymenil za kratsi bylo vse v poho ale se sencorem sem nemel ani zde zadnej problem.Dalsi skoda je ze kdyz mam nastaveni casovy nahravani neni signalizace bliziciho se nahravaji pri zapnutem dvd "viditelnejsi"
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod kcvancara 4. 1. 2006 16:09

Pokusil jsem se nakopírovat DVDvideo na HDD - a ono to nejde! Presto ze je tato možnost ve specifikaci uvedena.
Tak jsem použil okliku,terá funguje - ma to ale svoje "ale" !
Cokoli z HDD vypalite na DVD,v PC zjistite ze obsahuje 2 slozky : VIDEO RM (obsahuje menu DVD Sencoru,oznacuje skryte kapitoly,atd.) a VIDEO TS (kompletni zaznam z HDD).
V compu vytvorite nove DVD, ktere obsahuje VIDEO RM (video rm+video rm.bup z DVD nahraneho na Sencoru) a VIDEO TS jakéhokoliv DVD, vypálite, zhopirujete na HDD Sencoru.
V poho.
A ted ty "ale":
vysledek na HDD nema strukturu DVD,je to Mpeg s automaticky vytvorenymi kapitolami (dle nastaveni) ,audio je pouze stereo z první stopy na DVD a titulky nejsou.
Je to krkolomne, ale pokud nekdo o kopirovani DVDvideo na HDD Sencoru stoji .....?
kcvancara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kcvancara 4. 1. 2006 16:37

Atakujte Fast/Sencor na servis.praha@fastcr.cz a info@sencorczech.cz se žádostmi o novy firmware pro 8208 / 8216 ( editace na HDD,kopírování DVD) ,ať si nemyslí,ze když prodávají,je to v pohodě.
kcvancara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekMG 5. 1. 2006 22:02

Nepřišel někdo na řešení jak opakovaně nahrávat s VPS?
Jak to udělat, aby se po nastaveném řase přímého nahrávání rekordér vypnul a mohl tak přejít na přednastavené nahrávání.
Jinak pro toho Slamka, SHR8216 tedy se 160 diskem jsem pořídil za 8500kč a ne za čtrnáct. A k těm značkám. Kamarád si pořídil značku bez HDD za stejné prachy a má také problémy(finalizace). Já to beru tak, že mám HDD jako třešničku na dortu!!!
Ahoj věem.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod chemik19 6. 1. 2006 11:04

Mohu se zeptat kde jsi koupil SHR 8216 za 8.500 Kč ??
Dík :o
chemik19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 6. 1. 2006 11:12

chemik19 píše:Mohu se zeptat kde jsi koupil SHR 8216 za 8.500 Kč ??
Dík :o-/quote]

podívej se sem

http://www.vltava2000.cz/aa-mobilmarket ... sID=103593
aition
Junior

Odeslat příspěvekod kcvancara 6. 1. 2006 11:12

9190vč dph - 123shop.cz
kcvancara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 6. 1. 2006 12:27

prisel uz nekdo na to jak zjistit ten fw?procet sem celou diskuzi ale nikde sem to tu nenasel....
mam 8108 a plne mi vyhovuje nahraju na hdd,vypalim na dvd+RW a zkopiruju do pc naprosto bez problemu
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod aition 6. 1. 2006 12:32

rhinos píše:prisel uz nekdo na to jak zjistit ten fw?procet sem celou diskuzi ale nikde sem to tu nenasel....
mam 8108 a plne mi vyhovuje nahraju na hdd,vypalim na dvd+RW a zkopiruju do pc naprosto bez problemu

Našel jsem tohle, ale nezkoušel jsem to

- How to check firmware version
1. Open the tray of recorder.
2. Switch recorder to AV input mode, except TV mode.
3. Using remote control, press 7, 7, enter buttons in order.
4. And then, Firmware version will be displayed on bottom of TV screen.
aition
Junior

Odeslat příspěvekod azor00 6. 1. 2006 14:22

azor00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hawtin 6. 1. 2006 17:33

a co dalkove ovladani?funguje pohodlne, nebo musite nekdy "lovit" smer na dvd?
hawtin
Junior

Odeslat příspěvekod rhinos 6. 1. 2006 21:04

aition píše:
rhinos píše:prisel uz nekdo na to jak zjistit ten fw?procet sem celou diskuzi ale nikde sem to tu nenasel....

Našel jsem tohle, ale nezkoušel jsem to

- How to check firmware version
1. Open the tray of recorder.
2. Switch recorder to AV input mode, except TV mode.
3. Using remote control, press 7, 7, enter buttons in order.
4. And then, Firmware version will be displayed on bottom of TV screen.n/quote]

no tak me se nejak nedari...
rhinos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka