Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MirekMG 6. 1. 2006 22:11

Dálkové co se týče směrování funguje dobře. Pro zadávání povelů je ale nutno nespěchat.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod MirekMG 6. 1. 2006 22:15

Já u nás v Plzni v Hypernově, ale byla to předvánoční akce mínus patnáct procent na jakýkoli výrobek. Věděl jsem že je to slušný i oproti internetu.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod MirekMG 6. 1. 2006 22:21

Pro azor00. Mně nešlo o princip VPS. Jen bych na tomhle rekordéru potřeboval nastavit nahrávání PO-PA a to s VPS. Ale tato kombinace nejde uložit. VPS jen na konkrétní datum.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod rhinos 6. 1. 2006 23:43

MirekMG píše:Já u nás v Plzni v Hypernově, ale byla to předvánoční akce mínus patnáct procent na jakýkoli výrobek. Věděl jsem že je to slušný i oproti internetu.p/quote]

ale mely j fyzicky?Hypernova je znama tim ze letakove zbozi kdyz uz maj tak max ve dvou kusech:(
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod aition 7. 1. 2006 10:24

rhinos píše:
aition píše:
rhinos píše:prisel uz nekdo na to jak zjistit ten fw?procet sem celou diskuzi ale nikde sem to tu nenasel....
mam 8108 a plne mi vyhovuje nahraju na hdd,vypalim na dvd+RW a zkopiruju do pc naprosto bez problemu


Našel jsem tohle, ale nezkoušel jsem to

- How to check firmware version
1. Open the tray of recorder.
2. Switch recorder to AV input mode, except TV mode.
3. Using remote control, press 7, 7, enter buttons in order.
4. And then, Firmware version will be displayed on bottom of TV screen.n/quote]

no tak me se nejak nedari...


Tak nevim kdo všechno to zkoušel, ale mě to verzi FW ukáže společně s navoleným regionem a celkovým a volným místě na HDD s následovně:

1)Zapnout TV a přístroj :o))
2)zvolit tlačítkem SOURCE vstup ze SCART
3)otevřít šuplík a nechat otevřený
4)zadat rychlo po sebě na DO 77 a stisknout ENTER (též na DO)
5)ve spodní části obrazovky TV se zobrazí požadované údaje (asi na 5 sec)
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 7. 1. 2006 16:48

tak dik...tohle funguje mam 267MP54CZS_BC_0507015 takze asi z 15.7.2005 ma nekdo teda ten nejnovejsi?zatim sem cet ze je to spis cesta k horsimu...
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod prochor(smazano) 7. 1. 2006 19:44

já ho koupil při akci v Hypernově před Vánoci za 9999 - 15% sleva, takže za 8499,- Kč.
prochor(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prochor(smazano) 7. 1. 2006 19:48

jsi na omylu. Já osobně mám jedině kladné zkušenosti s novým firmware.
1. podpora pro -R -RW
2. delší názvy programů
3. nic k horšímu jsem nezjistil
4. pokud to u někoho bylo k horšímu, tak ho tam nainstaloval v rozporu s návodem.
Toť můj názor.
prochor(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prochor(smazano) 7. 1. 2006 19:51

Nevím, jaké zkušenosti s Hypernovou máš ty, ale Hypernova tady v Ústí n.L. měla letákového zboží vždycky dost. A těch rekordérů, když jsem ho tam kupoval měli v regále asi 10.
prochor(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cyberx 7. 1. 2006 20:32

Myslim ze nas zakazniku co maji SENCOR ( ja treba SHR8216 ) je pomerne dost a chyb ve firmware je taky dost, tak s tim pojdme neco udelat. Nejlespis bude opravdu atakovat servisní centra. info@sencorczech.cz , servis.praha@fastcr.cz . Jde vam nekomu ulozit nahravani "Týdně" ?? Ja to zvolim, dam ulozit a v seznamu zase vidim jen aktualni datum... Coz mne stve, neb od zitrka zacina kultovni serial meho mladi - Navstevnici, a chtel jsem to komplet nahrat...
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyberx 7. 1. 2006 20:37

Jeste by to chtelo dat dohromady nejaky seznam chyb, at se ma FAST o co oprit ;-) Tady zaklad toho co se mi projevuje a co jsem vycetl :

Zavaznejsi chyby:
1) Nemoznost nahravat " Tydne"
2) Male titulky u DivX


Navrhy na vylepseni:
a) Moznost editace na HDD
b) Moznost kopirovat DVD na HDD
c) DivX zoom (pro prehravani DivX na cele obrazovce) *


* Asi jde o neresitelny HW problem :(
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David2 7. 1. 2006 20:39

Já jsem koupil 8216 tento týden přes Koridor.cz a FW se mi hlásí jako 286MP67CZS_BC_051111a. Takže novější než o kterém jste tady psali. Mohu jen ujistit případné tazatele, že na HDD editovat nejde.
David2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 8. 1. 2006 12:16

Cyberx píše:Jeste by to chtelo dat dohromady nejaky seznam chyb, at se ma FAST o co oprit ;-) Tady zaklad toho co se mi projevuje a co jsem vycetl :

Zavaznejsi chyby:
1) Nemoznost nahravat " Tydne"
2) Male titulky u DivX


Navrhy na vylepseni:
a) Moznost editace na HDD
b) Moznost kopirovat DVD na HDD
c) DivX zoom (pro prehravani DivX na cele obrazovce) *


* Asi jde o neresitelny HW problem :(


nevim jak tobe ale me s fw kterej je zminenej vyse tydenni nahravani funguje...je pravda ze ze sem to jen zkusil nastavit a kouknout se co tam je po ulozeni...
co se tyce DivX zoom tohle resi u me prepinani pomeru stran na TV ale je fakt ze mam docela novou...jediny na co sem zatim neprisel jsou filmy v dualu...myslim v tv ...tam mi hraji obe jazykove verze najednou:(
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod Hruby Mirek 8. 1. 2006 14:03

Zmáčkni na DO Audio a šipkama můžeš zapínat a vypínat zvukové kanály. Zkoušel jsem týdenní nahrávání na Neděli a uložit to šlo. Mám firmware z 15.9.2005.
Hruby Mirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cyberx 8. 1. 2006 15:23

Hruby Mirek píše:Zmáčkni na DO Audio a šipkama můžeš zapínat a vypínat zvukové kanály. Zkoušel jsem týdenní nahrávání na Neděli a uložit to šlo. Mám firmware z 15.9.2005.i/quote]


Pokud nastavis to tydenni nahravani, ulozis ho a jsi v seznamu vsech naprogramovanych nahravani, vidis tam napsano " Tydne" ?? Ja tam mel jen datum dne kdy jsem to nahravani nastavoval, pokud nastavim "Denne" tak to v seznamu vidim, i " Po - Pa " ale tydne nikoli... :( Teda nejsem si jist zda to funguje nebo ne, ale rozhodne mi to neukazuje...
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků