Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod prochor(smazano) 6. 2. 2006 14:17

qwe1 píše:Tak jsem přes vánoce nahrál spoustu pohádek,postupně vypálil(asi 20 DVD),potom jedno po druhém vystříhal a uzavřel.No a teď jsem to rozpujčoval a na třech jiných DVD přehrávačích jdou vidět reklamy.U mě ne a DVD jsou už uzavřená.Co jsem udělal blbě??? :twisted:i/quote]


Blbě jsi neudělal nic. Jak jsem zjistil, tak na DVD se film uloží ve dvou verzích. Jedna upravená a druhá původní. Problém je v tom, že snad všechny přehrávače (tedy kromě tohoto rekordéru) přehrají tu neupravenou verzi.
Taky jsem s hrůzou zjistil, že když třeba ufiknu začátek, tak mi jiné DVD začne přehrávat film až od druhé kapitoly.
Vyřešil jsem to jednoduše. Vykašlal jsem se na zneviditelňování kapitol v rekordéru a nahrávám to na PC v programu TMPGEnc DVD Author. Tam jde všechno vystříhat inteligentně, vyrobit vlastní menu, vyrobit třeba vlastní kapitoly, když se mi chce a vypálit na DVD.
prochor(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 6. 2. 2006 14:37

popravde receno proc tady jeste nekdo pouziva zneviditelnovani kapitol?nic to neresi nebo teda resi ale na ukor kapacity disku....dvd author snad jeste ve spojeni s Womble Mpeg video wizardem je temer dokonala volba
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod qwe1 7. 2. 2006 09:30

Proč někdo řeší zneviditelňování kapitol? :shock:
No protože to normálně stříhat neumí! :lol:
Proto jsem si koupil DVD recorder ne?To rovnou můžu i nadále používat PCi tuner,nahrát rovnou na disk v PC,vystříhat,převést do DivX a na DVD dát 4 filmy kdybych chtěl šetřit místo na DVD-R.
Důvodem koupě recordéru byla ale právě pohodlnost-vypálim s reklamou ,vystřihnu za pět minut a uzavřu-hotovo a nemusí mi běžet celej komp 4 hodiny.(i s převodem).Značkový DVD-R dnes za 10 Kč mě fakt nezabijou abych měl na každým zvlášť film,tak proč šetřit místem??? :roll:
qwe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 7. 2. 2006 09:39

prave proto doporucuju womble mpeg.... zadnej prepocet nci jen vystrihnu co se mi nelibi a max behem 15 minut mam hotovy dvd...a je fakt ze taky ne vse co si nahraju musim videt vic jak 1x;)
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod Cyberx 8. 2. 2006 11:35

Tak je tu novej model http://www.sencor.cz/inshop/scripts/det ... nd=7648673 s vetsim diskem, ale jinak vse pri starem. Opraveny (vylepseny ) firmware stale nikde :(((
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RPAvel 8. 2. 2006 20:19

Tak se mi již několikrát stalo, že při nahrávání na HDD mi skočí na obrazovku chyba (to maj snad z windows MODRA OBRAZOVKA), vypis chyby obvykle radek a nejakej blabol, svivi to cervene jako ze to nahrava, zadne tlačítko nereaguje a pomůže jen vytáhnout ze zásuvky, samozřejmě z toho co jeden nahává tam nic není, dělá mi když zapnu nahrávání ručně nebo to mám nastavené (celkem se mi to za 1 měsíc stalo 3x, ale x-krát to je OK), začal jsem dnes dělat screenshoty foťákem a hajdy na prodejce jakmile se mi to ještě stane - FIRMWARE
RPAvel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel.stnl 9. 2. 2006 14:36

Zkus formatnout HD jestli to nepomůže...
pavel.stnl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bouchac 9. 2. 2006 17:13

Jak probiha uzavreni dvd? protoze kdyz to dam ja, tak to dojede asi tak maximalne do ctvrity a pak se to tvari jako ze to je uzavreny, ale na kompu to stejne prehrat nejde, jen se objevi cerna obrazovka a utika cas
Bouchac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 9. 2. 2006 21:48

Bouchac píše:Jak probiha uzavreni dvd? protoze kdyz to dam ja, tak to dojede asi tak maximalne do ctvrity a pak se to tvari jako ze to je uzavreny, ale na kompu to stejne prehrat nejde, jen se objevi cerna obrazovka a utika cas


Máš smůlu a vítej do klubu - ne vážně, je nás pár, kterým se takhle rekordér k médiím macešsky chová.
Řeším to tak, že nakopíruju celý obsah DVD na disk a pomocí programu TMPGEnc DVD Author 1.6 vytvořím DVD na PC znova. Výhoda je, že při tom vystříhám i vše co na finálním DVD nechci mít.
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bouchac 9. 2. 2006 21:57

ok a tady taky nekdo psal ze funkce rekoredru nabihaji postupne, myslim ze to bylo i s tou finalizaci, tak nevim treba se to rozbehne, ale zas tak zavaznej problem to neni, stejne sem to chtel nejdriv smahnout na rw a pak upravovat v kompu a znova vysmahnout
Bouchac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwe1 11. 2. 2006 21:01

Čistě náhodou češtinu do toho TMPGEnc DVD Author 1.6 někdo nemáte?
qwe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurabem 12. 2. 2006 10:48

poradí mi někdo kde bych stáhl ten TMPGEnc DVD Author 1.6
a jestli to je plná verze?
jurabem
Junior

Odeslat příspěvekod qwe1 12. 2. 2006 11:12

třeba na:http://www.stahuj.cz/multimedia/prevody_formatu/tmpgencdvdauthor/

jinak je to Shareware :roll:

mě to po vysříhání když to chci uložit hodí nějakou hlášku-něco jako že když sečtu kvalitu zvuku a videa mam moc kvalitní výstup :mrgreen: (neumím anglicky)
Když dám ignore-tak to uloží bez zvuku a když dám konec tak to neuloží.
No zkusím se podívat na jiné diskuze /tvfreak atd.
Jinak se radám nebráním :)
qwe1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cyberx 12. 2. 2006 20:34

Jak se vám chová při zápisu na dvd-rw? Mne na verbatim 6x nevypali nic. A zkousel jsem to ruzne mazat v NERU i v rekorderu, zaplnit ho v pc doplna atd, porad nic... Musel jsem koupit dvd+rw taky verbatim, ty se zdaji v pohode. Jake jsou vase zkusenosti?
Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.
Cyberx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurabem 13. 2. 2006 10:59

vždyt ale tento recorder pálí jenom pluska tak proč se tomu divíš?
jurabem
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků