Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 2jery 14. 7. 2006 19:06

Zdravím,jak je to s vypínáním přístroje po skončení časovaného nahrávání?Vypne se?Nějak jsem to tady nenašel.Už se v tomto threadu ztrácím.....
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod dddmmm 15. 7. 2006 13:54

myslím že po načasovaném ano.
ne po "časovém" ve smyslu několikrát stisknout rec, to se mi myslím nevypne.už to proto radši nepoužívám.
nebo má někdo jinou zkušenost?
a jak často se vám sencor zasekává?
mám fw 51111
dddmmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2jery 15. 7. 2006 15:11

dddmmm píše:mám fw 511111/quote]


Jak zjistím verzi fw?
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod aition 17. 7. 2006 07:08

2jery píše:
dddmmm píše:mám fw 511111/quote]

Jak zjistím verzi fw??/quote]


Už to tady několikrát bylo -

otevřít šuplík s mechanikou, přepnout vstup na SCART, zadat 77 a stisknout ENTER
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ori333 18. 7. 2006 18:02

Preji hezky den,
taky jsem si ho vcera koupil.
Napojil na 5.1 repro co mi zbylo po minulem domacim kine a zapnu..... zvoucek jako vino...ale ........? sakra kde to ma na dalkovem ovladaci regulaci hlasitosti????
jestli s tim mate nekdo zkusenosti tak mi dejte vedet...
nebo icq 212-414-570
ori333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2jery 22. 7. 2006 08:58

Mám televizi 55cm a písmenka a číslice v menu jsou strašně malá a rozostřená.Někdy nejde přečíst co je tam napsáno ani z bezprostřední blízkosti:-(,malé titulky(nejdou zvětšit),podpora od výrobce či dovozce,ve smyslu úpravy fw,žádná,neumí čas na disleji při přehrávání,neumí zrychleně a přesto plynule posuv dopředu ani dozadu(alespoň jsem na to zatím nepřišel),při zrychleném posuvu se obraz trhá.Za tu cenu ano,ale budu se poohlížet po něčem jiném....

Nikde nemůžu najít fw ke stažení:-( ani na stránkách Sencoru...
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod jurny 22. 7. 2006 12:33

Nemáte prosím někdo zkušenost s nahráváním záznamu z DV kamery na tomto přístroji (Sencor SHR 8108 HDD). Už se s tím chvilku mořím a tváří se to jako že kamera není připojená. Není více typů Firewire kabelů? Nemůže to být ve verzi FW (mám 51111). Přenos do PC normálně funguje.
Předem mnohokrát děkuji za jakoukoliv odpověď
jurny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirbar 25. 7. 2006 20:50

Nevím přesně o co jde, ale pokud použiješ časové nahrávání bez VPS nebo i s VPS tak po spuštění záznamu Sencor jen zdánlivě nereaguje na PAUSE či STOP. Ty jsi určitě navolil záznam na HD jenže přístroj je implicitně v režimu DVD. Stačí na ovladači přepnout na HD a pak již zafunguje PAUSE i STOP. Jen oproti manuálu pro další záznam se musí po PAUSE zmáčknout RECORD a nikoliv opětovně PAUSE.
Jirbar
Junior

Odeslat příspěvekod davidpetras 2. 8. 2006 07:58

No mne sa zasekával moj Sencor 8108 asi 1x až 2x denne. Už som to nevydržal a odniesol som ho do záručnej opravovne Sencor - FastPlus v Blave. Predpokladal som že to neopravia až nakoniec dostanem dobropis po 2 opravách.
Stalo sa neuveritelné, už ho mám týžden a nič, ani náznak zaseknutia !! Skontroloval som si aký tam dali Firmware (pôvodne som si to chcel spraviť sám ale chcel som sa ho zbaviť cez servis, už mi to liezlo na nervy). Je tam oficiálny firmware zo septembra 2005 - ten čo je na oficiálných stránkach na webe. Zmizol mi aj problém s programovaním - niekedy mi nedovolil uložiť pozíciu.
Problém zostal len v jemnom doladení - to nejde a Timer + min. na nahrávanie, Sencor sa sám nevypne, ale to nie je až také tragické.
Moja rada znie - ak nechcete vyťahovať 220V šnúru zo siete, dajte prístroj do servisu, alebo si sami nahoďte Firmware zo septembra.
David
davidpetras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrickF 18. 8. 2006 07:26

DObrý den, nevíte někdo jaké HDD lze nalézt v těchto přístrojích ? Je možné do 8108 dát stejný nebo podobný disk o kapacitě 250GB (jako je v 8325) ?

Děkuji.
PatrickF
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 18. 8. 2006 08:21

PatrickF píše:DObrý den, nevíte někdo jaké HDD lze nalézt v těchto přístrojích ? Je možné do 8108 dát stejný nebo podobný disk o kapacitě 250GB (jako je v 8325) ?

Děkuji.3/quote]


Mám za to, že to už někdo tady ve fóru zmiňoval - jednomu se povedlo dát jinej disk a někomu jinému zasejc ne. V historii fóre je někde i uvedeno jakej je tam disk. Zeptám se takhle - tobě nestačí na běžný provoz 80 GB??? Normálně nahraju, skouknu, případně přepálím na DVD (cca 12 Kč/ks) a smažu
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrickF 18. 8. 2006 08:30

Ne že by nestačilo - tak jak píšeš, souhlas. Nicméně chtěl bych z toho udělat takový menší jukebox a nahrát tam tak cca 100GB MP3 skladeb. Pak už by se ta 250ka hodila. Jde mi o nějaké doporučení co tam dát (hlučnost, teplota, kompatibilita s firmware) - tedy nejlépe zjistit, jaký typ 250GB HDD se montuje do toko nového Sencoru. Díky.
PatrickF
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel.stnl 23. 8. 2006 09:44

No asi tě od toho jukeboxu odradím - měl jsem podobnej záměr když jsem ho kupoval ale musel bys tam nahrávat vše z CD a jde to strašně pomalu....nedokážu si představit, kdo by vydržel tam nahrát 100GB :D
pavel.stnl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepol 8. 9. 2006 19:40

Potřeboval bych poradit.Poprvé jsem upravoval film z TV na PC a to tak,že jsem vysekával reklamy.Vše proběhlo OK a na PC jede všechno v pořádku.Když jsem ale vypálil ten film znovu na DVD (DVD+RW) a spustil v Sencoru,tak je obraz nějak zvětšen.Například ligo Novy je vidět je "va" a protože jsou ve filmu občas titulky,tak nikdy nevidím ty titulky celé.Dělal jsem to už několikrát a vždy ze stejným výsledkem.Nemá někdo ponětí,čím by to mohlo být?Pokud má někdo jinej návod na tuto úpravu bez problémů,mohl by mi poradit?Film jsem v PC vysekával v programu DVD Shrink.Díky.
pepol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod backie 11. 9. 2006 17:26

Chtel bych vas poprosit jestli by mi nekdo nepomohl najit novy firmware k tomuto prehravaci. Mam pouze ten uvedený na stránkách výrobce :(

pokud by mi nekdo mohl porad kde sezenu FW 51111 a novejsi byl bych velice vdecny :) dekuji predem :)
backie
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků