Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aition 29. 1. 2007 10:21

2jery píše:To umístění je fajn.Ve FAQ chybí zjištění velikosti HDD a volného místa na něm.a/quote]


Nechybí - při zjištění jaký máš firmware ti to napíše i tuto informaci
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2jery 29. 1. 2007 11:38

Velká omluva,myslel jsem region free.Nějak se mně v hlavě prohodily kódy 77+enter a 770 :)
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod aition 29. 1. 2007 12:09

2jery píše:Velká omluva,myslel jsem region free.Nějak se mně v hlavě prohodily kódy 77+enter a 770 :))/quote]


Jasně, to tam není, bo sem to nezkoušel - nechce se mi do toho dokud to nebudu potřebovat (ale do FAQu to přidat můžu)
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emtee_CZ 1. 2. 2007 19:49

Čauky ve spolek !
Rád bych zde zmiňovaný obsah dokumentu FAQ zveřejnil na svých stránkách http://home.tiscali.cz/emteesweb ,
kde jsem vytvořil informační stránku právě o našem typu Sencoru...

A proto se ptám ! Mohu uveřejnit vaše zkušenosti i zde pro ostatní návštěvníky, kteří zatím neznají toto fórum ???

Samozřejmě, uvedu jméno autora, nebo stačí Nick ?
Díky za info : emteesmail@tiscali.cz

Emtee.
Emtee_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JarynR 2. 2. 2007 17:32

Tak se podívejte co mi zas napsali:

Veškeré Firmware jsou na webu http://www.sencor.cz. Na dalších aktualizací se
samozřejmě pracuje stačí sledovat web.

Za firmu FAST ČR a.s.

David Stříbrný
technická podpora

Jak intezivně????
JarynR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aition 4. 2. 2007 10:46

Emtee_CZ píše:Čauky ve spolek !
Rád bych zde zmiňovaný obsah dokumentu FAQ zveřejnil na svých stránkách http://home.tiscali.cz/emteesweb ,
kde jsem vytvořil informační stránku právě o našem typu Sencoru...

A proto se ptám ! Mohu uveřejnit vaše zkušenosti i zde pro ostatní návštěvníky, kteří zatím neznají toto fórum ???

Samozřejmě, uvedu jméno autora, nebo stačí Nick ?
Díky za info : emteesmail@tiscali.cz

Emtee.ncolor=red][/color]


Jasně že můžeš - klidně uveď můj nick, ale spíš je to dílo všech z této diskuze - jen sem to sepsal dohromady
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marešal 4. 2. 2007 15:06

Prosí neví někdo proč nejdou naladit tv kanály u sencoru 8216 a jak na to .je to vlastně stejnej typ jako 8108 akorát má větší hdd. Dík za každou radu
Marešal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miroslavb 4. 2. 2007 16:51

Poradí mi niekto?
Pri nahravaní na HDD mi obraz uloží vo formáte 4:3 a pri kopírovaní a
nahrávaní na DVD obraz ukladá vo formáte 16:9. Dá sa to prepnúť /nemyslím na setup a obraz. formát - to nefunguje/, alebo je to vada vhodná na servis.
miroslavb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaromirek 5. 2. 2007 06:34

miroslavb píše:Poradí mi niekto?
Pri nahravaní na HDD mi obraz uloží vo formáte 4:3 a pri kopírovaní a
nahrávaní na DVD obraz ukladá vo formáte 16:9. Dá sa to prepnúť /nemyslím na setup a obraz. formát - to nefunguje/, alebo je to vada vhodná na servis.h/quote]


Já mám úplně stejný problém, stím ,že když dám vypálené dvd do jiného přehrávače, tak je obraz v pořádku, špatně se zobrazuje jen na sencoru, pokud někdo znáte řešení, poraďte prosím.
jaromirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marcinek.peter 5. 2. 2007 15:15

Pri kopirovaní na DVD a prehratí na Sencore mám tiež neviditelné okraje, ale ak to napalim na DVD +RW ide to OK neviem to vysvetlit. Ak niekto pozna fintu ako to paliť priamo budem za každú informaciu vďačný.
marcinek.peter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JarynR 9. 2. 2007 15:40

marcinek.peter píše:Pri kopirovaní na DVD a prehratí na Sencore mám tiež neviditelné okraje, ale ak to napalim na DVD +RW ide to OK neviem to vysvetlit. Ak niekto pozna fintu ako to paliť priamo budem za každú informaciu vďačný. /quote]


Ten samej problém se měl taky, já to vyřešil tak že jsem to v SENCORu přepnul přímo na 16:9 a teď mi to zobrazuje přesně tak jak má, jinak mi zas přišel ze Sencoru tento email:

Již jsou nové modely se střihem i přímo na HDD a tak očekáváme i aktualizaci
pro modely SHR 8XXX. Stačí sledovat web http://www.sencor.cz. Aktuálně se dokončuje
aktualizace pro SHR 9XXXT Sencor.

Za firmu FAST ČR a.s.

David Stříbrný
technická podpora
JarynR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kachna 20. 2. 2007 21:40

ehm, poslední dobou mi tento rekordér zřejmě dosluhuje ... předevčírem se najednou při sledování filmu začal nezastavitelně vypínat a zapínat, pomohlo až vypnutí ze sítě ... včera mamka chtěla z něj vyndat DVD, než se vůbec dotkla nějakého čudlíku na rekordéru, dostala ránu a stroj se zapnul :/ .. před chvíli to samé jako předevčírem, ale to už nepomohlo ani vyndání ze sítě, hned po zapojení to až do těď furt jen bliká červeně a nic víc :-//

co říkáte? stalo se to někomu?? zřejmě tam bude asi něco s elektrikou, možná někde špatný dotyk .. asi to vidím na reklamaci ...
kachna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasta 22. 2. 2007 10:09

JarynR píše:
marcinek.peter píše:Pri kopirovaní na DVD a prehratí na Sencore mám tiež neviditelné okraje, ale ak to napalim na DVD +RW ide to OK neviem to vysvetlit. Ak niekto pozna fintu ako to paliť priamo budem za každú informaciu vďačný. /quote]

Ten samej problém se měl taky, já to vyřešil tak že jsem to v SENCORu přepnul přímo na 16:9 a teď mi to zobrazuje přesně tak jak má, jinak mi zas přišel ze Sencoru tento email:

Již jsou nové modely se střihem i přímo na HDD a tak očekáváme i aktualizaci
pro modely SHR 8XXX. Stačí sledovat web http://www.sencor.cz. Aktuálně se dokončuje
aktualizace pro SHR 9XXXT Sencor.

Za firmu FAST ČR a.s.

David Stříbrný
technická podpora /quote]


Kde jsi prosím tuto informaci získal.
Já jsem nic takového nenašel a nenašel jsem ani spojení na firmu Sencor, jen na jejich servis a tam o ničem nevědí.

Protože originální fw měl chyby, byly například špatně přeloženy potvrzující tlačítka, ANO a NE, nechal jsem nahrát originální firemní fw a nic se nezměnilo. CHyby jsou stále.

Chtěl jsem proto získat informaci, kdy to firma napraví a jak výše uvádím, adresu tají.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milan66 24. 2. 2007 10:39

Dobrý den.

Koupil jsem si v OD Kaufland zrejmě vyreklamovaný opravený DVD HDD sencor shr-8108 za 1000,- kc.Vypadá, ze je O.K., bohužel nebyl u neho navod k obsluze.Na informacich mi sdelili,za zrejme zustal v servisu,nebo nebyl vracen pri reklamaci.Mohli by jste mi poradit,kde tento navod stahnout,nebo ho ziskat nejakou jinou cestou.

Diky.
milan66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2jery 24. 2. 2007 11:50

Neměl začerněné svítítko power? To by byl můj :lol:
2jery
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků