Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirbar 16. 3. 2006 09:42

To djbAcker dávám Ti za pravdu že jsou i spokojení. Já jsem první tři dny taky byl.
Jirbar
Junior

Odeslat příspěvekod David82 16. 3. 2006 11:55

Hlásím se jako "spokojený" uživatel. Začátky byly sice krušné ale už mám rekordér zmáknutý a nemám žádné problémy. Ikdyž střih na HDD by se hodil.Určitě nás takových bude snad víc (aspoň doufám).
David82
Junior

Odeslat příspěvekod Dejdik 16. 3. 2006 12:11

Taky jsem spokojený uživatel, přečetl jsem si před časem celou diskusi a byl jsem docela překvapený, rekordér mám už tři měsíce a jede bez problému.
Dejdik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aition 16. 3. 2006 13:12

Též se hlásím mezi spokojené uživatele (taky co bych mohl za 8k Kč chtít)
Drobné problémy jsou, ale chce se to naučit s nimi žít
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurabem 16. 3. 2006 18:37

TAKÉ MUSÍM ŘÍCT ŽE JSEM SPOKOJEN.
NĚJAKÉ TY DROBNÉ CHYBY TO MÁ ,NAPŘ. PŘI POJMENOVÁVÁNÍ TITULŮ REAGUJE OVLADAČ ZPOMALENĚ,ALE ZA TY PRACHY?
NA TO NA CO JSEM HO CHTĚL TAK MI VŠE SPLNUJE.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
jurabem
Junior

Odeslat příspěvekod aition 20. 3. 2006 07:52

Kovis píše:Nevím, jestli to tady náhodou nezaznělo a všech 25 stran se mi nechce znovu číst.

Včera jsem pod vlivem příspěvků na cdfreaks.com zkusil přepnout Sencor do NTSC (televize to kupodivu zvládla) a hle - poměr stran DivX byl správný. Takže zřejmě soudruzi z Koreje udělali chybu a při přepočtu používají napevno počet řádků NTSC (kterých je méně) namísto aby vycházeli z aktuálně zvoleného režimu. Bohužel toto nastavení má zase jiná negativa vyplývající z rozdílného počtu snímků PALu a NTSC.a/quote]


Tak ověřeno - opravdu při přepnutí z PAL na NTSC se poměr stran u Divx-ových filmů srovná do správného poměru. Nepříjemné u MÉHO přístroje je(nevím, zda to tak funguje u všech), že přepnout normu můžu pouze při otevřených dvířkách DVD! Pokud tedy chci při přehrávání DivX-filmu sledovat rozdíly při různých normách, musím překopírovat film na HDD, otevřít šuplík, spustit přehrávání z HDD a pak zkoušet přapínat na DO normy. Je to krkolomné, ale ověřené, že to funguje.
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarous1 20. 3. 2006 21:41

Ahoj, mám model 8216 5.den a mám od začátku problém s nahráváním na HDD. Pokud zvolím jakoukoliv kvalitu je to tak trhaný, že se na to nedá koukat. V podstatě hladce běží pouze nejhorší kvalita. Dá se to někde nastavit, nebo mám štěstí na kvalitní kousek?? Zatím díky.
Jarous1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarous1 20. 3. 2006 21:48

Jo ještě dotaz, pokud zvolíte format HDD, dojede vám ten modrej proužek dokonce?
Jarous1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MVano 23. 3. 2006 18:37

Tak mi to nedalo. Ja taky muzu rict ze je vse OK. A na ty drobne nedostatky sem si zvyk. Pouzivam ho cca 4 mesice/ 200 DVD vypalenych.
MVano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirbar 23. 3. 2006 18:59

Poradíte někdo jak naprogramovat nahrávání s využitím VPS program z druhého dne po půlnoci dnešního dne, či v časných ranních hodinách druhého dne. Programovat o den dříve to mi je jasné. Problém je v tom že záznam který vypadá jako prošlý čas nejde uložit. A programy s využitím VPS na druhý den v čase do ranních hodin se musí uvést s datem dnešního dne.
Jirbar
Junior

Odeslat příspěvekod jurabem 23. 3. 2006 19:36

musíš nastavit nahrávání ,,týdně a pak vybrat den který po pulnoci začíná,např. dnes je čtvrtek tak nastavíš pátek a zadáš čas,
npř 00:50 .
jurabem
Junior

Odeslat příspěvekod Jirbar 24. 3. 2006 14:19

To Jurabem.
Jsi si jistý že na toto nastavení zareaguje VPS. Právě proto že pořad po půlnoci, vlastně již v pátek musí mít v datumu čtvrtek jinak VPS nedopadne. A toto nastavení ve čtvrtek neuložíš, pouze ve středu a dříve.
Takže volba nastavení každý pátek v 0.50 se mi zdá kontraproduktivní. Možná tak čtvrtek 0.50 a myslím tím již ten pátek. Nevím jak zareaguje VPS. Ta přece "hlídá" datum a čas.
Jirbar
Junior

Odeslat příspěvekod lalaria 25. 3. 2006 14:03

Chystám si kúpiť SHR 8216, chcem viac menej len nahradiť VCR viete mi odpovedať na nasl. otázky:
1.na 160 HDD koľko min. vojde v štand. kvalite, a ktorá to je
2.napálenie z HDD na DVD ako dlho trvá
3.kvalita tunera je aká
4.Prehrávanie Dvix s sk/cz titulkami
lalaria
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurabem 26. 3. 2006 00:11

TAKY JSEM NEDÁVNO NAD TÍM MATUROVAL , SKUSIL TO,A
NAHRÁLO SE MI TO.
VYZKOUŠEJ I TU MOŽNOST CO PÍŠEŠ TY ,BO UŽ SI NEJSEM JISTÝ
JAK JSEM TO PŘESNĚ NASTAVIL ,ALE VÍM ŽE SE MI TO TAKY
NĚJAK NEZDÁLO ALE NAKONEC TO VPS FUNGOVALO.
SCHVÁLNĚ TO JEŠTĚ ZKUSÍM
jurabem
Junior

Odeslat příspěvekod Jirbar 26. 3. 2006 19:46

To Jurabem, tak já to zkusil programovat tuto sobotu a chtěl jsem nahrát Americkou trojku ze sobotního programu začínající 30 minut po půlnoci což již je neděle. Zadal jsem kadou sobotu 0.30 a nenahrálo se nic. Nevím jaký datum se uložil a v neděli ráno tam byl zapsán den 1. duben což je sobota. Mohl jsem zadat každou neděli jenže to bych bez problému mohl zadat i nedělní datum. Pořád si myslím že VPS vyšle pokyn sobotního datumu a času 0.30. Takový čas bych však mohl zadat pouze v pátek a dříve. "Prošlé" údaje se automaticky mažou byť prošlé VPS by se mělo držet při životě asi 2 dny
Jirbar
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků