Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod midla(smazano) 13. 12. 2005 17:39

No já se obávám podle vyhýbavé odpovědi, že ve Fastu tento FW berou za finální....:((
midla(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tricak 14. 12. 2005 22:32

Byl jsem majitelem tohodle Sencoru a sel jsem ho vratit jeste v 14 denni lhute bez duvodu.Prvni dva dny bezel v pohode a pak to zacalo.Treba mi naskocili pruhy na naladenych programech,potom obraz zmizel uplne.Tak jsem to naladil znuvu a v pohode.Vypnu pak zapnu a programy nikde,navic nefunguje zadna funkce.Jakykoli zmacknuti na ovladaci-zadna reakce.Vypnul jsem na dve hodky z proudu-nic.Vypnul jsem na den z proudu-naskocilo a pul dne sel v poho.Pak jsem tam kopnul divXko ze se mrknu na filmek a ten sel 20sekund a pak zmizel obraz zas jen cmouhy a sel pouze zvuk.Nejhorsi bylo ze zase nefungovala zadna funkce ani do setupu se neslo dostat.Vypnul jsem to z proudu na den a prd platny-nic proste nefungovalo.
Asi zrovna vadnej kus,ale reknete neodradilo by vas to od Sencoru nadobro?? Kdyz to jdu vratit ..chlapek co dela reklamace rika:"Aaaa Sencor..ty bych stahl z obehu..z deseti prodanejch kusu se mi devet vrati..aspon mam praci"
To me dorazilo.Vyhozenejch osm tisic.Jeste ze se mi vratili.
Jinak co rikate na znacku OXYGEN americka znacka ktera uz tu ma celkem dobry zastoupeni...mrkejte na tohle http://www.oxygen-electronics.com/Asp/a ... ND=0531412
Vypada to jako dobry reseni zalezi ale jakou daj cenu.
Silu a cest s timhle strojem!!!!!!
tricak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenin (novy) 16. 12. 2005 08:49

Zdrávím všechny přítomné , včera jsem se stal šťastným majitelem SHR8108 a mám jeden problém pokud ho přepnu do režimu STNDBY tak asi po 3 vteřinách zmizí i hodiny na dispku a už nejde ničím zapnout až teprve po vytažení ze zásuvky se mi to třeba na třetí pokus povede.Zkoušel jsem včera Time Recording a nějak se mi to nepovedo , myslíte , že by to mohlo mít vliv na to vypnutí do "mrtva" :roll:
Lenin (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 16. 12. 2005 10:10

Lenin píše:Zdrávím všechny přítomné , včera jsem se stal šťastným majitelem SHR8108 a mám jeden problém pokud ho přepnu do režimu STNDBY tak asi po 3 vteřinách zmizí i hodiny na dispku a už nejde ničím zapnout až teprve po vytažení ze zásuvky se mi to třeba na třetí pokus povede.Zkoušel jsem včera Time Recording a nějak se mi to nepovedo , myslíte , že by to mohlo mít vliv na to vypnutí do "mrtva" :roll:=/quote]

Zkus si nahrát poslední Firmware - řeší to hodně problémů (samozřejmě že ne všechny a další spoustu přináší :o(( )
aition
Junior

Odeslat příspěvekod mblatny 16. 12. 2005 11:36

Mám pár otázek:

- lze po upgradu firmware editovat záznam na HDD (např. vystřihnout reklamy)?

- jak lze kopírovat celý adresář (fotky, MP3) najednou z CD na HDD?

- lze opravdu nahrávat i na DVD-R, DVD-RW?

- lze nastavit opakované nahrávání s VPS?
mblatny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azor00 19. 12. 2005 15:01

-ne
-ano
-ano
-zatím jsem nezkoušel

mám sice 160 ale myslím,že to bude to samý. upgrade jsem udělal, zatím jsem nenašel nic co by nešlo.. ... takže zatím spokojenost :P
azor00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekMG 19. 12. 2005 17:43

Opakované nahrávání s VPS opravdu nejde. Nechápu to. Asi programátorům přišlo zatěžko vypočítat den. Mne tohle velice zklamalo.
Už jste někdo našel jak výstupní VOBy převést na DivX. Vše co jsem ootestoval má problém s prokládaným videem.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod Willi 20. 12. 2005 13:53

moc se omlouvám jestli můj dotaz již byl probírán, ale opravdu jsem neměl dost času abych prošel všechny přízpěvky.
Ale každopadně vím, že existuje možnost střihu (tvorba kapitol, odstraňování reklam apod.), ale za boha nemůžu přijít jak na to.
škoušel jsem to zatím všemi možnými způsoby na filmech uložených na HD, možná to půjde jen DVD (jeko některé fce), ale to se mi moc nezdá.
předem díky za jakoukoliv pomoc[/u]
Willi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel.stnl 20. 12. 2005 14:33

Willi: Jde to jenom na DVD

MirekMG: Nevím jestli jsem tě dobře pochopil s tím DivX ale já to dělám ve VIDOMI a v pohodě. Načtu si z DVD VOBy a pak převedu do DivX5.
pavel.stnl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MVano 20. 12. 2005 17:22

Zacinam mit dojem ze tohle DVD neni az tak spatne. Netvrdim sice ze je nejak dokonale, ale bez jakychkoli problemu to funguje. Problem je spis v neprehlednem a pro spoustu lidi nesrozumitenem manualu. men taky neni nic moc... Taky sem mel zacatky tezky a chtel sem ho vratit. Jsou takovy co to nevydrzi a vrati ho. Ja myslim ze to chce si jenom zvyknout a pak je vse bez vetsch problemu. Pouzivam ho uz asi dva mesice a fungue jak ma. Vypaluju filmy i pro zname vsichni jsou spokojeni.
Takze preju hlavne pevne nervy a hodne dobrych filmu...
Martin.
MVano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekMG 20. 12. 2005 23:56

Je to fakt o zvyk, ale mnoho (myslím že běžných) vymožeností mi chybí. Tak nějak pořád ubývá funkcí na videopřístrojích co používám. První video umělo takové jednoduché věci jako přes jedno tlačítko ovladače zobrazit aktuální VPS a pak stačil povel nahrávej a až do konce pořadu bylo vystaráno. Tady v případě že pořad běží mám smůlu, VPS nepoužitelné. Časové nahrávání se nastavovalo v dálkovém ovladači na jeho displeji a pak jen odeslalo do videa. Prokousávání přes menu nemam ani na současném videu. Nemožnost u opakované nahrávky použít VPS, taky nepochopitelné. Na konci časového nahrávání TIMESHIFT se nevypne!?! Ten základní střih na HD by bodl když už to časování je taková mizérie. Tak mi to přijde, že ten FW je z nějakého DVD rec a jen přidali přesměrování na HDD a kopírování, vždyť na HDD nelze zadat záložku. Pokud sledování záznamu na HDD přerušín a druhý den bych chtěl pokračovat, složitě hledám kde jsem skončil. Už jen to že si nepamatuje po opětovném zapnutí režim HDD. Tu placku tam budu strkat sporadicky. V době záznamu nelze zadávat další úkoly, Taky mínus. Musíme holt si zvyknout. Dvacet táců na jiné nemám.
MirekMG
Junior

Odeslat příspěvekod papinek 21. 12. 2005 08:46

Už jsem to tady psal jednou. Nejlepší střich DVD je v počítači pomocí programu PinnacleStudio 10. Stojí asi 1500Kč.

Uvítal bych u tohoto přístroje možnost stahovat programi do PC příno bez nutnosti vypalování.... ( Dle vyjádření technika je to nemožné - zákon nedovoluje).

Co se tžká VPS. Ono by to chodilo, ale značky by se měly visílat správně a né třeba až druhej den...
papinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SPimy 21. 12. 2005 12:00

Vsechny zdravim,
ja jsem take s pristrojem vicemene spokojena, i kdyz bez chybky rozhodne neni a uz mi vyvadel i nejake psi kusy. Mam ale problem, ze vubec nemuzu prekonvertovat nahrane porady na mensi avicka - pomer stran obrazu to melo nejaky sileny, prevraceny. Mate nekdo "zadarmovy" programek, ve kterem bych to zvladla, prosim?
A dotaz c.2: v cem prekonvertovat titulky? Precte to jen nejaky format, tak jak na nej?
Pokud nekdo vite a odpovite, predem diky :o)
SPimy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod svatonlu 21. 12. 2005 13:55

http://www.dvd2avi.site.cz/
Je na to spousta programu, ja pouzivam Gordian Knot, je sice trosku slozitejsi, ale na netu staci dat vyhledat Gordian Knot návod a najde to spoustu stránek...
svatonlu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nigok 22. 12. 2005 10:35

taky mam tenhle recorder a mam dva problemy:

1) Kdyz jsem si nahral porad na HDD a pak ho kopnul na DVD+RW a dal do PC zjistil jsem - podle souboru ze video je tam dvakrat, proste jsou tam soubory VTS_01_1.VOB az VTS_01_5.VOB po cca 78MB v nichz je video a pak soubory VTS_02_1.VOB az VTS_02_5.VOB v nichz je stejne video - soubory jsou stejne. V menu DVD je ale jen jedno video a bezi normalne.

2) Jak po automatickem ladeni odstranit programy ktere nechci (nekvalitne naladene varianty)
nigok
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka