Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 2jery 14. 9. 2006 12:30

Zdravím,zkouším vypálená CD s MP3 a AVI,ale CD to prostě nenačte.Neměl jste někdo stejný problém?
DVD jedou v pohodě.
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod aition 16. 9. 2006 12:22

2jery píše:Zdravím,zkouším vypálená CD s MP3 a AVI,ale CD to prostě nenačte.Neměl jste někdo stejný problém?
DVD jedou v pohodě.u/quote]

Tak jsem kvůli tobě zkoušel jak filmy tak i MP3 z CD a nevyskytl se mi jediný problém - vše jede OK
aition
Junior

Odeslat příspěvekod 2jery 18. 9. 2006 10:58

Dík za vyzkoušení,mně to jeden čas taky chodilo,ale najednou se mně seknul film na CD a od tý doby to už žádné CD nenačte:-(

Dá se přehrát fw z vysmahnutýho DVD nebo to musí být na CD?
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod aition 19. 9. 2006 07:32

2jery píše:Dík za vyzkoušení,mně to jeden čas taky chodilo,ale najednou se mně seknul film na CD a od tý doby to už žádné CD nenačte:-(

Dá se přehrát fw z vysmahnutýho DVD nebo to musí být na CD? /quote]

Tak to jsem nezkoušel a asi kvůli tobě ani zkoušet nebudu - prubni ale vytáhnout DVD ze sítě a nechat tak 2 hodiny bez šťávy, třeba se pak umoudří
aition
Junior

Odeslat příspěvekod smog_ 19. 9. 2006 09:56

Nově jsem zakoupil recordér a vždy když spustím nahrávání na HDD začnou přes obrazovku skákat příčně světlé pruhy které se i nahrávají. To samé se děje i když vložím DVD a dokud je mechanika v činosti objevují se pruhy na TV signálu (kabelovka) ale jakmile se spustí přehrávání DVD pruhy zmizí. Je tohle standardní činnost zařízení? Jedná se mi o to zda přístroj vrátit nebo reklamovat.
smog_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aition 19. 9. 2006 10:04

smog_ píše:Nově jsem zakoupil recordér a vždy když spustím nahrávání na HDD začnou přes obrazovku skákat příčně světlé pruhy které se i nahrávají. To samé se děje i když vložím DVD a dokud je mechanika v činosti objevují se pruhy na TV signálu (kabelovka) ale jakmile se spustí přehrávání DVD pruhy zmizí. Je tohle standardní činnost zařízení? Jedná se mi o to zda přístroj vrátit nebo reklamovat. /quote]

Tak to rozhodně standardní činnost není - něco je špatně
aition
Junior

Odeslat příspěvekod 2jery 20. 9. 2006 08:25

To už jsem zkoušel,nechal jsem ho bez šťávy celou noc,otočil vidlici a stejně je to nechce načítat.

To smog: řešilo se to tady,ale hledat se mi to nechce.Je to tady moc dlouhý.Zkus zadat do vyhledávání zesilovač nebo kabelovka.
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod Josto 20. 9. 2006 10:37

Caute. Ako zistim velkost disku? Objednal som si 8325. Prisla mi krabica s 8325 ale v nutri je pristroj oznaceny ako 8216 a velka nalepka na prednom panely 160GB. Predajca sa tvari ze je zle oznaceny pristroj ale v skutocnosti ze je to 8325 s 250GB diskom.
Josto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirdaP 20. 9. 2006 19:58

Prosím o radu: koupit či nekoupit SHR 8108? Jak se komu osvědčil? Za 5555 Kč mi to připadá jako bomba...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod jaromirek 21. 9. 2006 06:02

koupil jsem ho ještě za 6999 Kč. A musím říct, že přesně splňuje to, co jsem od něj očekával. Problémy tady popisované vůbec neznám,vyjma jednoho zakousnutí, ale to jsem na přístroj asi moc spěchal. po vyndání z elektřiny zase normálně fungoval.sencor 8101 mi plně nahradil videorekordér. Pokud bych se měl znovu rozhodnout, jestli ho koupit určitě bych neváhal.
jaromirek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mario21 21. 9. 2006 07:30

Ahoj! Tenhle rekordér mám už taky nějakou dobu. Všimnul jsem si, ale že když nahrávám podle VPS např. z ČT, tak vždycky spustí nahrávání cca o 1 sekundu dřív. Nevšimli jste si toho někdo? Nebo to dělá jen mně?
mario21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2jery 21. 9. 2006 08:06

mirdaP píše:Prosím o radu: koupit či nekoupit SHR 8108? Jak se komu osvědčil? Za 5555 Kč mi to připadá jako bomba...o/quote]

Mno,nevím jestli ho za těch 5555,- ještě seženeš,byla to jen akce v Kauflandu.Jinak se cena pohybuje okolo 7-mi tisíc.
2jery
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 09:25

Včera jsem to sondoval v Kauflandu v Teplicích a mají jich tam dost...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod aition 21. 9. 2006 11:42

mirdaP píše:Včera jsem to sondoval v Kauflandu v Teplicích a mají jich tam dost..../quote]

Rozhodně jdi do něj!!! Za tu cenu se to opravdu vyplatí. Má pár neduhů, který se dají obejít a opravdu tento přístroj "DOZRÁVÁ" - to znamená, že funkce, které mi po týdnu provozu nefungovaly (uzavírání DVD, tlačítka na panelu přístroje, funkce VPS atd.) jedou již dnes bez problému. Největší problém co jsem řešil byl nesprávný poměr stran při přehrávání DivXových filmů - vyřešeno přepnutím DVD z PAL na NTSC (musí to tedy podporovat i televize)
aition
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 21. 9. 2006 12:23

Neměly by všechny funkce fungovat jaksi ihned a ne podle momentální nálady rekordéru? Vždyť mohou zrovna tak dobře odumírat...
mirdaP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka