máte někdo zkušenost s SENCOR SHR 8216

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikuličová 26. 12. 2005 19:04

mohli by jste se podělit jak je to s podporou titulků,jak jsou vidět,hlučností apod.?Vlastně takové klady zápory!?Díky
Mikuličová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reneeee 27. 12. 2005 14:45

[quote="Mikuličová"tmohli by jste se podělit jak je to s podporou titulků,jak jsou vidět,hlučností apod.?Vlastně takové klady zápory!?Díkyr/quote]

Vemu to trochu strušně. O kousek níže je vlákno na Sencor 8108 nevím na kolik je přístroj shodný ale má stejné menu i soft. Já mám samozřejmě 8216 takže napíšu mé zkušenosti.

Dalo by se říct, že jsem zatím spokojen: vylepšil se mi TV signál a protože mám velkou televizi hodně jsem to uvítal.

Velké mínus je, že deformuje DivX to znamená, že jej trochu zvrchu a zespoda stlačí. Není to sice nějak razantní ale mi to vadí. Takže přehrávám DivX na starém DVD přehrávači.

Dále mi vadí, že nezmizí nápis třeba stanice nova a pořád jej vidím přes obrazovku, toto ale nedělá u všech programů jen nova a prima u ostatních programů nápis po pár vteřinách zmizí a nebo i na nova a prima to zmizí když něco nahrávám.

Nahrávka na režim SP (2 hod záznamu na DVD-R) je uspokojivá. Jiné režimy nebude mít moc velký smysl používat.

Když si nahraješ MP3 nebo DivX na HDD je to pak v menu težko dostupné (musíš se hodně proklikat než se k tomu dostaneš)

vše ostaní funguje jak má a funkce TimeSlip funguje perfektně. Pohyb po nahrávkch na HDD jsou svižné.

Hlučnost je v pohodě, řek bych takový neutrál.

Měl by být nějaký problém s VPS ale to nemůžu potvrdit ještě jsem to nezkoušel.

Snad to na úvod stačí a když tak se zeptej, rád ti odpovím.
Reneeee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hawtin 6. 1. 2006 18:16

a co dalkove ovladani?komunikuje s pristrojem pohodlne?je to pro me jeden z nejvetsich pozadavku:)
hawtin
Junior

Odeslat příspěvekod tmm 14. 1. 2006 11:40

hawtin píše:a co dalkove ovladani?komunikuje s pristrojem pohodlne?je to pro me jeden z nejvetsich pozadavku:)

Funguje dobře, jen je hrooozně pomalé popisování/pojmenovávání nahrávek.
tmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djaak 15. 1. 2006 22:18

Po přepnutí programu mi taky zustával na obrazovce název stanice, hvaně u Novy. Ustalo to upgrade firmware, který je na http://www.sencor.cz.
djaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aloisvopicka 23. 1. 2006 13:22

To mi dělal taky (ty názvy stanic). Stáhnul jsem si nový firmware z 15.9.2005(http://www.sencor.cz), nainstaloval ho (kopie na CD a vložíš do DVD a dále dle instrukcí na obrazovce) a bylo to ok. Mám ale jiný problém : při kopírování z HDD na disk DVD se mi obraz silně stlačí, takže hlava herce je širší než vyšší. Ale na jiných DVD přehravačích to funguje normálně.
Aloisvopicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2jery 19. 1. 2007 21:45

Velké mínus je, že deformuje DivX to znamená, že jej trochu zvrchu a zespoda stlačí. Není to sice nějak razantní ale mi to vadí. Takže přehrávám DivX na starém DVD přehrávači.

Nedá se s tím něco dělat?Též mě to s..e
2jery
Junior