Nefunguje ShowView

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Imhotep 22. 2. 2006 21:52

Zdravim. Ked nastavim na rekorderi nahravanie pomocou ShowView (cisla mam z novin) Vzdy mi nastavi zly cas. Skusal som to vela krat ale vzdy nastavi zly cas. V novinach pod nazvom relacie alebo filmu je cislo. To som skusal. Mozno som idiot a to cislo neni ShowView. Poradte mi kde zistit spravne cislo alebo je chyba v rekorderi? Dikes za rady. Rekorder mam asi 3 tyzdne takze s nim moc dobre este neviem.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 24. 2. 2006 17:08

To fakt nikdo nevi? :shock: :-/
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod infmtk 24. 2. 2006 17:21

Nevim jak je to u Slovenskych televizi, ale v CR fungovalo ShowView spravne tusim pouze u CT1. U TV NOVA se vzdy nastavil zacatek i konec tak +-10 min. Uz jsem to nejakou dobu nezkousel, takze je mozne ze uz to funguje dobre.
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 24. 2. 2006 23:20

aha...aspon nieco. diky Ked mate niekto info tak sa ozvite.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 26. 2. 2006 06:42

CT1, CT2, NOVA, PRIMA funguji v cechach korektne. Od vanoc pouzivan skoro denne. Sem tam je v novinach preklep v SW cisle, potom to nastavi kravinu. DVD rec. Philips :-B
imaster
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libor Jahoda 26. 2. 2006 07:51

Show View už používám několik let a úplně bez problémů.Možná ale nemáte v menu rekordéru nastavení priority na ShowView. Občas se také stává že jsou v časopisech špatná čísla a pak nezbývá než nastavit nahrávání ručně-časové nahrávání. U nás v čechách ještě také funguje tzv.VPS, což znamená, že televize vyšle kód spuštění pořadu přesně na začátku, a na konci pak nahrávání vypne.U nás to ale podporuje pouze ČT a snad i Prima. Nova na to kašle a tak si před filmem musíte nahrát reklamu a protože začínají vysílat o 5-10min. později,stane se že nemáte nahraný konec. Je třeba posunout konec pořadu o 10-20 minut. U nás vycházejí čísla Show View téměř v každém periodiku s týdením programem. Pokud čísla nesouhlasí, volejte do vaší televize, atˇzjednají nápravu.
Libor Jahoda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiZ 26. 2. 2006 08:13

No, já jsem ShowView používal bezproblémů z jednoho TV magazínu a vše fungovalo korektně do doby, kdy změnili pořadí programů a na první místo dali Novu a mě se rozhodně nechtělo předělávat Novu na první místo (nenašel jsem totiž menu na mém videu, jak změnit již uložené info k ShowView). Při prvním použití ShowView jsem byl dotázán, s kterým kanálem na Videu má spojit zadané SV. Ono je ShowView velmi jednoduché a kóduje jen datum, číslo kanálu začátek a konec programu do unikátní číselné kombinace a pokud nesedí pořadí kanálů v magazínu s pořadím na vašem videu (nebo tak jak jste přiřadil jednotlivé kanály videa ke kanálům ShowView), tak to pak nefunguje a hází blbé časy

How does it work?

The ShowView® number is a one-to-nine digit combination of numbers that simplifies the process of setting up the timer on your video recorder.

The ShowView numbers are generated by an algorithm that translates the very basic parameters involved in any recording process (Date, Channel number, Start time and End time of the programme) into a unique combination of numbers. Once these numbers are entered into your video recorder by your remote control, the recording timer of the video gets activated.

ShowView makes the instant recording of your favourite programme as easy as 1,2, 3.

Look up the programme you wish to record in your favourite TV listing newspaper or magazine.
Locate the ShowView number alongside the title of the programme.
Enter the number in your video recorder.
And all the information you need to set up your video recorder is instantly stored!


více na http://www.showview.com/
AiZ
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků