jaky DVD rekorder

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Cubic6 4. 4. 2006 18:48

ahoj
divam se po dvd rekorderu, slouzit bude k obcasnemu zanamu televiznich poradu - podivat, smaznout. Co jsem se tak rozhlizel tak by bylo prakticke aby zapisoval na DVD-Ram. Cena by se nemela dostat nad 9000,- kc s dph.

zatim se mi libi
Panasonic DMR ES20EG
http://www.digiboss.cz/REC-Panasonic-DMR-ES20EG-S-DVD-RAM-R-stribrny/d19162/

mate jeste nejake navrhy/napady?
Moc tomu nerozumim, tak se necham poucit co je na nem spatne a ktery je lepsi, dik


jeste jsem pokukoval po rekorderech s hdd ale za tuhle cenu jsem objevil jen Sencor SHR-8108 a Xoro HVR 5500, ma cenu o nich uvazovat? treba to Xoro by se mi libilo ale jestli za pul roku odejde tak nebudu nadseny, nejake zkusenosti se znackou xoro?
obecne, cenu kupovat tenhle lowend s harddiskem?

dik za komentare
Cubic6
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 4. 4. 2006 19:02

rekorder s diskem je skvela vec, bohuzel draha jak ***** ! :( ale nelituju... ohledne tohohle neporadim...
tark
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 4. 4. 2006 19:55

Osobne by som lepsie vedel poradit ohladom rekordera s HDD, ale ak ma vediet zapisovat na DVD-Ram, tak pre taketo domace pouzitie bude spominany Panasonic dobry. V tejto kategorii robi Panasonic najlepsie rekordery a aj ja by som sa asi pre Panasonic rozhodol. Zariadenia typu Sencor, Xoro by som urcite nekupoval, to si radsej priplatit a kupit znackove zariadenie.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirda 2005 4. 4. 2006 20:21

Zrovna dnes jsem na Xoro a Sencor četl recenzi. Nutno dodat, že Xoro nic moc a je prý hlučné.
Recenze:
http://technet.idnes.cz/tec_video.asp?r ... _video_NYV
Mirda 2005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 4. 2006 19:54

Než koupit Panasonika bez disku za 8500,- tak bych koupil například LG RH 7500, který má 80GB disk, neumí sice výmysl Panasoniku DVD-RAM, ale má disk, což je praktičtější. Dá se sehnat pod 10tis s DPH.
dejv
dejvidek
Junior

Odeslat příspěvekod Zoli(smazano) 12. 4. 2006 08:55

A co by ste povedali na tento prehravac ???
http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=31097

Ja osobne mam doma Oravu DVD prehravac a krasne funguje.
Zoli(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsarahdi 30. 4. 2006 22:21

chlapi,mam dotaz.svokrovci kupili dvd rec. Panasonic DMR-ES10,ja mam mini DV kameru Panasonic NV-GS11-nefunguje mi DV vystup tak sme nahrali z kamery na dvd rec. v nom to ide krasne ale na PC mi ho ani neuvidi.neviete v akom formate nahrava dvd rec. v papieroch je ze Mpeg2 ale ten by mi PC naslo.nie?treba nieco nastavit na dvd rec. alebo mi treba na pc nejaky program.
Dakujem velmi pekne
CITROEN XSARA 2.0 HDI Exclusive
xsarahdi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 1. 5. 2006 10:27

dvd rekorder by mel nahravat do dvd formatu... hele, uzavrel jsi to vypaleny dvd? me neuzavreny dvd z dvd rec. neprecetla ani dvdromka v nb, tak LG H20L...
tark
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod terminator800 4. 7. 2006 09:37

Nevie niekto poradit ohladom prepojenia klasickeho DVD rekorderu s externym 2,5'' diskom. Moze to fungovat? Popripade napiste ci nieco take mate doma a ako ste s tym spokojny.
terminator800
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků