Poraďte s výběrem DVD přehrávače

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 07.michal (novy) 11. 7. 2006 15:32

Potřeboval bych poradit přehrávač, se kterým jste spokojeni. Koupil jsem si totiž přehrávač Manta Prince 2 a ten je na nic.
07.michal (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rosiman 19. 7. 2006 14:24

Když dáš do GOOGLE vyhledávače >YAMADA 6800X< tak Ti ukáže odkazy na adresy prodejců u kterých jsou zároveň přízpěvky o spokojenosti již majitelů tohoto skvělého přehrávače.
Na > http://www.yamada.wz.cz -je docela slušná podpora, hlavně ke stažení FirmWare, NÁVODY, MANUÁLY, v neposlední řadě tam je INFO o nejnovějších BETAverzích FW (rovněž ke stažení), vznikajícím FÓRU a uveřejněných fotografií ukázek českých DivX-TITULKŮ v Mpeg4.
Naposledy upravil rosiman dne 28. 7. 2006 09:37, celkově upraveno 1
rosiman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas_IV 21. 7. 2006 19:23

Vřele ti doporučuju tendle

Xoro HSD 402 plus
http://www.xoro.cz/products/hsd-402-plus.htm

Umí: DVd-Video, DVD+R(W), DVD-R(W), MPEG4, XviD, SVCD, VCD, CD, MP3, Audio-CD, CD-R/RW, JPEG-CD, WMA, Kodak-Picture-CD

Umi dokonale ke všemu přiřadit titulky jenom vybereš titulky a pak film titulky besproblemovje běží (ne jako u astatnich ze musi mít film a titulky stejný nazev) :wink:

Vše ber jako muj sokromí nazor ja sem s ním spokojený.
Tomas_IV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod timur 21. 7. 2006 20:36

U toho Xoro HSD 402 plus jsem ale nenašel to nejpodstatnější - podpora českého jazyka u titulků ? cena ? v jakém jazyce je menu ?
Můžeš mi to sdělit?
timur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zby 21. 7. 2006 20:47

07.michal píše:Potřeboval bych poradit přehrávač, se kterým jste spokojeni. Koupil jsem si totiž přehrávač Manta Prince 2 a ten je na nic.e/quote]

a co ti na nem tak vadilo?
zby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas_IV 22. 7. 2006 09:22

timur píše:U toho Xoro HSD 402 plus jsem ale nenašel to nejpodstatnější - podpora českého jazyka u titulků ? cena ? v jakém jazyce je menu ?
Můžeš mi to sdělit? /quote]

Takze vse na co se ptas tam je:

Zobrazuje bezchybně české titulky *.sub,*.srt,*.smi, *.txt normy win1250 s tmavým podkresem! Titulky se mohou jmenovat jinak než soubor s videem.
Podpora nového standardu NERO DIGITAL *.mp4!!

České OSD menu!
Jedná se o nástupce a plnohodnotnou náhradu populárního přehrávače HSD 415. Design a všechny funkce jsou stejné, navíc má za stejnou cenu funkci karaoke a tedy i vstup pro mikrofon na předním panelu.

Cena s DPH: 1 599,- Kč

Adresa internetoveho obchodu

http://www.digiboss.cz/Dvd-prehravac-XO ... er/d19327/

Mu dodatek vsechny tytulky funguji bes prolem ad sem uprimnej nasel sem asi 2 filmi kteri to nepobiralo ale kdis sem se na to podival na PC bili to nestandartni audio kodeky (i na pc sem je musel doinstalovat) voproti tomu je ale hromada filmu kteri tam dou bes nejmensiho problemu.
Tomas_IV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack-SF 23. 7. 2006 12:41

07.michal píše:Potřeboval bych poradit přehrávač, se kterým jste spokojeni. Koupil jsem si totiž přehrávač Manta Prince 2 a ten je na nic.e/quote]

Ahoj,ja si koupil od Oravy 561,prehraje mi uplne vsecko v pohode,mozna tady na forech narazis na par jedincu co ji vzdy budou odsuzovat,ale je to otazka vkusu a vynalozenych penezech. Orava udelal hodne velky pokrok v ramci techniky a je to velmi dobry dvd prehravac.
Jack-SF
Junior