HDD rekordér Sencor SHR 9116T s DVB-T

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karpro 30. 8. 2007 09:13

Takže nás jen houpali?
To byla skoro klamavá veřejná informace, aby zklidnili nespokojené zákazníky.
Psal jsem jim email, ale doposud neodpověděli, takže to vypadá, že asi ani neodpoví nebo pokud odpoví, tak to asi bude něco ...
karpro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bavorovec 30. 8. 2007 23:40

to Koddet: Presne tak, je tam napsano "No Signal". Nekolikrat jsem to prepnul, ale jedine, co se zmenilo, je frekvence vrceni z repraku. Proste to maji zpatky v opravne, udajne to poslali do Fastu, tak at si pohrajou, ale doufam, ze nakonec vrati penize. V uspesnou opravu neverim...
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod tom_kladno 6. 9. 2007 15:49

Zdravím majitele SHR 9XXX,

rád bych se s Vámi podělil o informace, které mi dnes byly sděleny (telefonicky) z FASTu. Nyní tedy "citace":

"Firmware, pokud vůbec bude, tak bude řešit pouze digitální část, nic jiného. Do 14 dní bych měl mít k dispozici verzi, která se bude teprve testovat a potom překládat."

Jméno pracovníka FASTu bylo bohužel "ustřiženo" přepojením hovoru.
Tak co na to říkáte? Hromadně jim tam půjdeme omlátit přístroje o hlavy?
tom_kladno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koddet 6. 9. 2007 21:48

tom_kladno píše:Firmware, pokud vůbec bude..../quote]

Nevěřím že nějaký firmware vůbec bude, ale rád bych se mýlil. Naděje umírá poslední...

Do toho mlácení jdu. Kde se sejdeme?
koddet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Richard-III. 9. 9. 2007 20:25

Ahoj,

Zjistil jsem zajímavou věc s rušením. Mě to silně ruší některé TV kanály, ale jen když je cokoli vsunuto v druhém scartu. Ani to nemusí být někam zapojeno, stačí, když se do něj něco dá a hned to začne rušit některé programy. Já to prostě vyřešil tak, že ten druhý scart nepoužívám.

Ríša
Richard-III.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hobby 6. 12. 2007 13:36

Tak jsem vyreklamoval - vrátili peníze obratem s tím, že se jedná o neopravitelné závady - vypsal jsem jen to, co už zde na fóru bylo řečeno a zabralo to. Viditelně ve Fastu vědí, jaký je tohle jejich zařízení aušus a nedělají s reklamacemi problémy. Tímto děkuji reklamačnímu odd. společnosti Fast a hlavně zdejšímu fóru za smysluplné rady. S předsevzetím "SENCOR už nikdy" se loučím a přeji všem, aby jim to dopadlo stejně dobře, jako mě. ;-)
Hobby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom_kladno 6. 12. 2007 13:53

Dobrý den,

možná položím blbý dotaz, ale to peníze vracejí rovnou ve Fastu? Nebo tam jenom vystaví papír a pak se jde tam, kde to člověk koupil?

Díky
tom_kladno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hobby 6. 12. 2007 15:47

tom_kladno píše:Dobrý den,

možná položím blbý dotaz, ale to peníze vracejí rovnou ve Fastu? Nebo tam jenom vystaví papír a pak se jde tam, kde to člověk koupil?

Díkyo/quote]

Peníze mi dali ve Fastu, protože jsem to tam koupil... Jinak peníze samozřejmě vracejí pouze tam, kde to člověk koupí (zaplatí)...
Hobby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bavorovec 20. 12. 2007 14:38

Take jsem vyreklamoval. Odnesl jsem pristroj do nejblizsi opravny tehle znacky, po mesici byl udajne opraveny. Doma jsem zjistil, ze jejich opravar uplne umrtvil DVB-T prijimac tak, ze po prepnuti do DVB-T modu nereagoval ani na ovladani. Podruhe to poslali do Prahy, po mesici byl pristroj udajne opraveny. Na muj dotaz, jestli jeste blika atd. mi odpovedeli, ze vsechno musi byt v poradku, protoze "to prislo z Prahy" (a nebyl to hloupy chlapec :-).
Samozrejme neopravili nic, a tak na treti pokus opet po mesici pristroj poslali s papirem, ze oprava je nerentabilni a at pozadujeme penize. S timto papirem, puvodnimi doklady a vlastnim soupisem zavad s zadosti o reklamaci jsem vsechno poslal do Hifishopu, kde vec vyridili cca do 14 dnu, coz jim v predvanocnim shonu slouzi ke cti. Tatovi prisel dobropis na penize a tim pro me tato vec konecne po celem roce skoncila.
Jako tecku za tim nasim pripadem jsem vyrok pana Stribrneho o nedodrzovani vysilacich standardu poslal rediteli techniky Ceske televize, at se take pobavi :-)
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod vsesned 20. 12. 2007 16:37

Také jsem vyreklamoval. Po třech měsících a třech záručních opravách v autorizovaném servisu, kdy se "závada neprojevila" jsem při čtvrté opravě žádal vyjádření o tom, že "...výrobek je bez závad a pracuje spolehlivě..." a dostal jsem vyjádření o neopravitelnosti. :) Takže jsem zase na začátku a nevím, co mám vybrat. Panasonic
DMR-EX77EP?
vsesned
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alesss79 20. 12. 2007 16:43

ja sem koupil ten panasonic,ale hodil sem ho pod ker takze prvni dojmy az v pondeli :) co sem se v tom tak prehrabaval vysel mi jen tenhle model,pioneer je moc drahy,philips jeste neni na trhu a sony sem podle teto recenze zavrhl http://www.digilidi.cz/recenze-Sony-RDR ... d-rekorder
alesss79
Junior

Odeslat příspěvekod bavorovec 23. 12. 2007 12:42

Pokud nepotrebujete USB vstup, Panasonic EX-77 neni spatna volba. Do FW 1.8 mel take zatmavenych poslednich 24 radek, ale to je jiz opraveno v novem FW 1.10. Jedine postrehnute minus je mechanicke povahy - kdyz odebirate vysunute DVD, nemuzete do stredu vsunout prst moc hluboko, protoze tomu brani odklopeny kryt sachty. Ale co je dulezite - pristroj narozdil od Sencora FUNGUJE.
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod tom_kladno 31. 12. 2007 12:10

Dobrý den kolegové.

Již jsem se definitivně rozhodnoul, že Sencora vrátím, protože jsem narazil na další nedostatek, a to sice nahrávání video z kamery přes DV vstup... po dvou minutách se vždycky kousne a konec.

Teď mi prosím poraďte, než vyrazím vlakem se Sencorem v batohu do FASTu, co všechno byste si vzali s sebou, abych náhodou na něco nezapomněl... Je vhodné si s sebou vzít seznam objevených závad a vyjmenovaných funkčností v návodu, které nefungují?

Děkuji
tom_kladno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kadak0 5. 1. 2008 23:50

ahoj všichni, mám už přes rok DVD rekordér Sencor SHR 9225T, v poslední době při ručním zapnutí nahrávání nejde nahrávání ukončit, vyskočí tabulka s varováním a prostě to nejde stopnout napíše to "Chyba Macrovision. Nebyl nastaven bod archivace." Tato chyba je myslím pouze při náhrávání z televizní stanice NOVA. Jediný způsob jak nahrávání zrušit je vrátit se na začátek nahrávání než začal film a tam nahrávání zrušit. Můžete někdo poradit jak toto odstranit nebo čím by to mohlo být, díky za každou radu
kadak0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vortata 11. 2. 2008 10:51

Zkoušel jsem podle návodu nahrávat televizní kanál na HDD a chtěl jsem současně sledovat film na DVD. Nabídka filmů ve formátu DivX se mi zobrazila, ale po vybrání titulu nereagovalo tlačítko ENTER nebo PLAY a soubor nešel spustit. Samostatně tyto filmy na DVD jdou přehrát, ale v této provozní kombinaci ne. Mám něco špatně nastaveno nebo je to závada ?
vortata
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka