HDD rekordér Sencor SHR 9116T s DVB-T

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lossi 6. 2. 2007 21:17

to koddet: jestli máš další foto dej je sem pro všechny a jestli chceš, napiš nám svoje zkušenosti a názor na tento DVD recordér. Díky dopředu.
Lossi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koddet 6. 2. 2007 22:14

Tak aby se neřeklo, nahrál jsem všechny fotky na edisk, tahat můžete tady, je toho 17 fotek, 20 MB, nijak jsem nezmenšoval. Nečekejte žádný zázraky, ono tam neni dohromady co fotit.

Rekordér mám asi 3 týdny, zatím jsem toho moc nevyzkoušel. DVB-T bliká v různých intervalech (2 - 30 sec) ale vidím to jenom když se na to soustředím. Takže to mě moc nevadí. Černý pruh nikde nemám. Zatím nahrávám na disk, nějaký DVD jsem už nahrál a v pohodě.

Občas nechce naskočit DVB-T, pořád to hlásí "no signal", pomůže vypnout-zapnout. Možná je to ale tím že jsem v Plzni a vysílač je relativně daleko (Domažlice).

Co mě vadí je hlučný disk - vibrace se přenáší na stolek a "duní" to. Podložil jsem ho pěnou, stejně je to ale malinko slyšet. Ještě budu experimentovat s materiály.

Jinak jsem celkem spokojený, co jsem potřeboval to umí. Ale pokud nový FW opraví těch několik problémů budu jedině rád.
koddet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 9. 2. 2007 10:56

tak po 14 dnech v servisu,prohlásili,že je to neopravitelné!Tak teď nevím co mám dělat,protože o náhradě za stejnou cenu nevím :(
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod brubla 9. 2. 2007 11:51

To gemini: nedávno jsem zahlídnul jako možnou náhradu toto
http://www.pioneer.eu/eur/products/42/1 ... index.html
ceny jsou například tady (asi 13.000,-)
http://www.basys.cz/ceniky.php
brubla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom_kladno 9. 2. 2007 21:00

Dobrý den,

dnes jsem opět kontaktoval servis (technika, co první vzal telefon) a ten mi sdělil, že neví, co je s tím firmwarem.

Že to prý pořád urguje a nic...

Urguje kam, nebo koho jsem se nedozvěděl...
tom_kladno
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 9. 2. 2007 21:53

Jedním z řešení může být toto http://www.nejlepsiceny.cz/dvd-rekorder ... e.html#tab
Když vidím přístup Fastu, tak jsem jen rád, že Sencor je z domu a mám už jinou značku (LG).
pepek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 12. 2. 2007 17:40

prozatím je pro mne nejlevnější náhradou jedině tohle: http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=61156 ,ale nemá analog.tuner,je dražší,+USB má i výstup!
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod paolopf 13. 2. 2007 19:19

Dnešní odpověď ze Sencoru :

Problém s poblikáváním obrazu v DVB-T tuneru u SHR 9XXXT Sencor modelu se bude řešit novým Firmwarem.

Aktualizace bude na webu http://www.sencor.cz .

Za firmu FAST ČR a.s.

David Stříbrný
technická podpora
paolopf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 014789632 13. 2. 2007 19:49

Ahoj, zkousel jste nekdo nahravat pres DV-in? Pripojil jsem kameru, zacal nahravat, ale ouha - jakoby recorder nestacil zpracovat datovy tok a vypustil cca kazde 2 vteriny nekolik snimku. Zkousel jsem to jeste u rodicu a tam vse OK. A jeste dodam, ze se jedna o model SHR 9116 T.
014789632
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarek Ch. 20. 2. 2007 16:06

Mám Sencor 9225T. Mám problém při nahrávání z videa. Na HDD se nahraje dobře, ale kopírování na DVD je velmi hlučné a také samotné přehrávání DVD je méně, ale nepříjemně hlučné.
Zvláštní je, že pořad nahraný na HDD z TV se pak na DVD kopíruje bez většího hluku.
Máte někdo s tímto problémem zkušenosti?
Jarek Ch.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jikub 21. 2. 2007 09:32

Zdravím, taky jsem koupil výše uvedený přístroj. Protože návod nic moc, mám následující dotazy:
1. Když nahrávam z VHS videa přes SCART na HDD nebo TV program taky na HDD, na obrazovce televize se zobrazí obraz toho, co se právě nahrává (je zapojena taky přes SCART), ale nejde souběžně sledovat jiný televizní program. Ať na ovladači televize mačkám jakýkoliv program, vždy se zobrazí pouze to co se nahrává.
2. jak se zapíná progressive scan.
Díky za pomoc
jikub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarek Ch. 21. 2. 2007 11:33

Zkuste tlačítko TV / DVD.
Jarek Ch.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honza.kozel 21. 2. 2007 12:17

Jsem cestvy majitel 9116T. Rekorder jsem uz podrobil tvrdym testum, ale se zadnym z problemu, o kterych tu pisete jsem se nesetkal. Stroj je naprosto bezhlucny pri jakemkoli druhu zapisu nebo cteni nebo pri jine cinnosti. Chlazeni je sotva slysitelne.
I zapis z DV vstupu mam ok, plynuly ...
Jedine, co mohu potvrdit je obcasny, nepravidelny, velmi kratky (pulsnimek) vypadek obrazu v DVB-T signalu (jelikoz to dela i u radia, nemyslim si, ze by to bylo tunerem). Spoleham na novy firmware. Nemate nekdo zpravy, jak to s nim je ?
...
Je pravdou, ze ovladani pristroje je prapodivne, clovek si musi zvyknout, pak je to uz ok. Manual moc nepomuze :(
honza.kozel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HonzaTom 24. 2. 2007 18:11

Tak jsme si toho Sencora koupili taky - myslím 9116 a koukám, že si pěkně naběhli. Přemýšlíme také o výměně, na kterou máme právo do 14ti dnů přo objednávce přes internet. zatím se nám nepovedlo nahrát ani celý film, přestože jsme nastavili 360 min, jak tu někdo radil. Nevíte někdo proč???? Po 60 min je vždy konec. DVD - ska nám to bohudík hraje i Imation, ale že tam nejde zkopčit DVD na hard mě dostalo!!!
HonzaTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 26. 2. 2007 11:25

tak ten můj,už 3 dny píše po zapnutí jen "HALLO"to je vše co umí :( nejrači bych ho vyměnil,ale nevím za co(bez doplatku)
gemini
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků