HDD rekordér Sencor SHR 9116T s DVB-T

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod gemini 25. 1. 2007 10:56

V pondělí to hodím do servisu,aby se stím blikáním dvbt a českýma titulkama poprali.Jinak zezačátku se mi 2x stalo,že nenastartoval(asi problem roztočit hdd)a to,že na dvbt nahraje tmu souvisí s podivnou přecitlivělostí tuneru(silnější mux nenaskočí nebo,až za delší dobu:(
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod kaiss 25. 1. 2007 17:47

Ahoj, nema nekdo fotky Sencoru 9116T i ze zadni strany. Chtel bych porovnat rozmisteni konektoru s podobnymy modely jinych takovych znacek. Nebo foto jake se zobrazuje menu na obrazovce, nebo navod. Moc obrazku a dat k tomuto pristroji opravdu neni. Diky moc. mail : 4kaiss@seznam.cz
kaiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hawk01 25. 1. 2007 23:06

Tak bezva, dneska už pro jistotu nenahraju ani tmu. Když se rekordér začal spouštět před nahrávánim, tak se zasek. Když po 15 minutách bylo na jeho displeji stále HELLO, tak jsem nevydržel s trpělivostí a vytáhl ho ze zásuvky. Na ovladač vůbec nereagoval. V domnění, že se znovu načte a bude to v pohodě jsem čekal, až z displeje zmizí HELLO, ale nestalo se tak. Znovu nereagoval na ovladač a ani na vypnutí přímo na předním panelu. Celkem jsem ho vytáhnul a zandal do zásuvky asi 3x a pořád ten samý scénář. Teď čekám s vypnutým přístrojem a nevím, co dál.
hawk01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 26. 1. 2007 10:22

zezačátku se mi to taky 2x stalo(asi neroztočí hdd),ale,už se to nějak rozhýbalo...
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod George152 28. 1. 2007 20:25

Tak kopírování DVD na HDD tedy nejde....?Mě se to tedy taky nepovedlo....
George152
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepek 29. 1. 2007 07:57

Protože to kopírování mi také nešlo, tak jsem Sencora úspěšně vyreklamoval-viz pár příspěvků výše- a koupil domácí kino LG, sice bez DVB-T, ale s kvalitní podporou češtiny. A kopírovat DVD na HDD jde. Sice nezrychleně, ale jde.
pepek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brubla 29. 1. 2007 11:54

pepek: A co konkrétně jsi vybral? Také uvažuji, že se ho zbavím, ale nenašel jsem nic za co bych ho vyměnil.
brubla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom_kladno 29. 1. 2007 12:56

Dobrý den,

podle dnešního telefonického vyjádření technika z FASTu mi bylo sděleno, že od nového roku se pracuje na novém firmwaru pro model 9116 (možná i pro ostatní této řady). Firmware by měl podle odhadu technika vyjít asi za 14 dní, přesně to neví.

Na otázku, jestli by mi mohl vyjmenovat chyby, které tento firmware bude řešit, technik odpověděl:

- blikání obrazu u DVB-T
- možnost kopírování DVD na HDD
- drobné opravy menu a jeho popisu
- oprava situace, kdy se občas vymaže seznam stanic
- oprava zobrazování českých titulků u DivX
- něco dalšího, co si po telefonu nevybavil.

Tak budeme doufat.
Na závěr snad jen poznámka, že firmware by se měl objevit na www, nicméně je prý lepší se telefonicky informovat.

S nadějí zdraví Tomáš, Kladno
tom_kladno
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 29. 1. 2007 18:03

Vzal jsem za velmi dobrou cenu LG LH RH7505. Nemá sice DVB-T, ale zbytek je slušný, jen práce s DivX je horší - nedá se přeskočit , zrychlit, zoomovat, umí ale kvalitně titulky. Naštěstí tohoto formátu moc nemám. Je tam firewire, čtečka karet, HDMI,...
btw - Neustálé čekání na nový FW není moje parketa. Hlučnost, logika ovládání, zpracování... LG a Sencoru je nesrovnatelná, ale moje cena stejná :-B
pepek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Randome 30. 1. 2007 17:16

prosím tě co je ta dobrá cena nejlevněji jsem ho viděl za 14 tisíc a to je sakra rozdíl proti 8 tisícům za sencora
Randome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepek 30. 1. 2007 21:42

Když napíši za stejnou cenu, tak tím myslím stejnou cenu. O žádném rozdílu nepíši - i když opravdu ano, LG bylo dražší o 110,- Ceny včetně DPH .Holt jsem byl ve správnou dobu na správném místě.
pepek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bavorovec 2. 2. 2007 08:32

Tom_Kladno: Mluvil jste primo s Davidem Stribrnym? Ma jeste nekdo zpravy o novem firmware?
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod Jarin8 2. 2. 2007 09:21

Teď jsem volal do FASTU a nový firmware prý určitě bude cca do dvou týdnů a bude údajně pro modely SHR 9116T, 9225T. Má samozřejmě řešit mimo jiné i to blikání obrazu u DVB-T tuneru.
Jarin8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Randome 2. 2. 2007 11:18

odstraněn problém s hlučností
-sencor byl podložen kuskem polystyrénu a je tichoučkej jak spící miminko, problém je asi ve špatném zpracování krabice
Randome
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koddet 6. 2. 2007 19:19

Konkrétně SHR 9225T

Obrázek

ještě mám pár detailních fotek jednotlivých částí, kdyby měl někdo zájem...vyměním za nový firmware :wink:

P.S.: Plomba to přežila :P
koddet
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků