HDD rekordér Sencor SHR 9116T s DVB-T

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tinoo 18. 12. 2006 09:17

vynechání reklam řeším až vystříháním z nahraného programu. Ale funkce vynechání části programu mi moc nefunguje, tak radši používám ROZDĚLIT > smazat reklamy > SLOUČIT.

Zkoušeli jste někdo přehrávat mp3? Mám problémy s tím, že mi to přehraje jen jeden (aktuální) adresář a skončí to...
Tinoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 18. 12. 2006 10:18

nedaly by se ty reklamy vyhodit,stisknutím "stop" místo "pause",aby se nezapnul timeshift?
Jinak to mrkání v DVB-T mám taky,ale není to tam pořát,ale dělá to i když pustím jen radio,doufám,že to sencor brzo vyřeší.Ten dvbt tuner my připadá hodně nedoladěnej :-/ (mux se silnějším signálem mi nenaladí vůbec,nebo jen některý programy :?: nikde nezobrazuje stav signálu,chová se podivně)
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod DjMotyka 21. 12. 2006 17:27

Zdarec Pardálové nevíte někdo jak u DVD skočit na určitý čas dříve k tomu sloužilo tlačítko GOTO, ale teď to nejde jedině kde to jde tak to je u DivX a MP3 u DivX ztačí zmačkout FILE a pak SORT/PIP a číslama napsat čas a je to u dvd ani náhodou zkoušel jsem snad vše a v návodu jsem si ničeho nevšimnul :| :-/ jestly někdo něco víte tak písněte Díkec
DjMotyka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gemini 25. 12. 2006 08:24

Nevíte ,kde dělám chybu,když zmáčknu HDD potom AV IN a REC začne nahrávání,ikdyž je tam ta matoucí lišta znázorňující hodinu času(myslel jsem,že to patří jen k timeshiftu) a když zmačknu REC ještě jednou zobrazí se +30min,ale když ho zmačknu ještě jednou nezobrazí se 60min jak bych u OTR očekával,ale +30min zhasne :?: .
Doufám,že udělají něco s těma dlouhýma titulkama a stím necitlivým DVB-T v tomto stavu je ten tuner nepoužitelný :!:
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod gemini 25. 12. 2006 14:38

Zkoušeli jste někdo redukci usb-hdd a připojit nějaký hdd,můj maxtor to nerozpoznalo:(
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod Dogg 25. 12. 2006 22:52

Gemini: Taky jsem byl z toho na prášky, protože když jsem nahrával film (přes Timer rec), který měl např. hodinu a půl, tak se mi nahrálo pouze 59 minut a 59 sekund, ale těch posledních, tzn. od půlky filmu do konce. Pak jsem našel v SETUPu na záložce HDD roletku, kde je nutno změnit 60 minut na 180 nebo 360. Pak už bylo vše OK, i to prodlužování + 30, 60, 90, ... minut.

Jinak jsem maximálně spokojen, DVB-T chytám bez problémů, ale bydlím kusek od vysílače (Ostrava). To problikávání tam sice je, ale nepůsobí nijak rušivě, ani těch 10 černých řádků dole nijak nevadí. Za ty prachy hodně slušný stroj.
Dogg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DjMotyka 26. 12. 2006 10:54

gemini píše:Zkoušeli jste někdo redukci usb-hdd a připojit nějaký hdd,můj maxtor to nerozpoznalo:(n/quote]

nezkoušel jem připojit hdd ale mp3 Emgeton E5 Cult a zdá se my to nevychytaný protože když jí mam našlehanou po strop tj. 1GB mp3 tak to nezobrazí vše tím myslím že když je ve složce 20 mp3 tak jich třeba zobrazí jen 12 a někdy víc a někdy jen 3 no nedá se nic dělat :|
DjMotyka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anber 26. 12. 2006 12:02

Mám problém s DVB-T tunerem u 9116T,tak jako většina zde diskutujících(mrkání v obraze).Kontaktoval jsem SENCOR.cz,kde mi bylo sděleno,že dosud žádnou reklamaci na tento problém nemají a ani o něm nevědí.Prohlédli několik přístrojů,které mají na skladě a ani jeden prý tuto závadu navykazuje.Jako jediné možné řešení se jim jeví přístroj poslat do servisu.S ohledem na četnost výskytu této závady,která je patrna z tohoto fóra bylo by dobré, abyste o tom informovali ve větší míře výrobce,aby urychleně reagoval.
anber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bavorovec 26. 12. 2006 12:12

Anber: Hmmm, nevedi... Napsal jsem si s panem Davidem Stribrnym 3 maily... Nabyvam dojmu, ze firma Fast ČR nas vodi za nos, penize dostali, tak nas jen odhaneji. Jeho odpovedi byly tak nekonzistentni, az je to okate:
1) O problemu vime, resi se, prosime o shovivavost
2) Zarizeni je v poradku, provozovatele vysilani nedodrzuji normy (+ par nesouvisejicich "odbornych" terminu)
3) Dekui za informace, predam dale
4) Ticho.....

Zustante, prosim "na prijmu", pustime se do nich spolecne, jeden clovek tady nic nezmuze.
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod gemini 26. 12. 2006 14:31

1-na to OTR,už jsem přišel...(ta lišta s počátečným a konečným stavem hodin mě zmátla myslel jsem,že to souvisí s timeshiftem...)
2-zajímalo by mě,jestli někomu funguje nějaký externí USB HDD?(čtečka s SD kartou funguje,ale když z ní pustím film asi za 15min se začne sekat:(
3-to zkracování titulků by mohli vyřešit firmwarem!
4-ale ten hroznej DVB-T tuner,kterej strčí do kapsi ta nejlevnější yamada bude asi problém...těch černých 10 řádků tam nemám,ale to mrkání je nepřijatelný,dále mám pocit,že mu vadí silnější signál,MUX kolem 20% naladí,ale mux kolem 50%nenaladí,musím odpojit anténu dát tam kus drátu,aby klesl signál pak ho naladí! :( jestli to nevyřeší budu chtít vrátit peníze!kontaktuju taky pana Stříbrnýho...
gemini
Junior

Odeslat příspěvekod anber 26. 12. 2006 16:57

Dogg:Prosím o sdělení jak daleko od vysílače Ostrava se nacházíte.
Jsem překvapen Vašim názorem,že mrkání obrazu nepůsobí nijak rušivě.Já bydlím cca 3-4 km vzdušnou čarou od vysílače a to mrkání je pro mě doslova strašné.Když to srovnám se svou druhou televizí opatřenou CYBER HOMEm ,pak toto koukání je přímo děsné až z toho bolí oči.
anber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hawk_01 27. 12. 2006 11:09

Taky jsem kontaktoval Sencor ohledne blikani obrazu a David Stříbrný odpovedel: Bohužel takový problém zde ještě nemáme. Poprosím o zaslání výrobku přímo na
servisní středisko.
Je to zvlastni, kdyz si na tento problem stezuje tolik lidi. Zatim me nenapada reseni. Pristroj se mi zatim nechce zasilat zpet.
hawk_01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bavorovec 27. 12. 2006 12:12

Tak se mi zda, ze nas pan Stribrny vodi za nos. Jeho odpovedi jsou nekonzistentni nejenom smerem k jednomu zakaznikovi, ale i mezi ruznymi zakazniky. Asi nasi komunikaci preposlu COI nebo Sdruzeni na ochranu spotrebitele... Doporucuji totez vsem poskozenym.
bavorovec
Junior

Odeslat příspěvekod pepek 28. 12. 2006 09:39

Já mám dost velké problémy s přehráváním, či spíše nepřehráváním, DivX-sových nahrávek. DVD je prostě nepřehraje - "Není vložen žádný disk" a tím pádem je není možno ani nahrát na HDD a pak zpětně vypálit. Komunikaci s Fastem začnu až v novém roce - teď mají inventuru.
btw. DVB-T jde bez problémů s mrkáním a černé řádky
pepek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dogg 28. 12. 2006 19:10

Anber: bydlím asi 2-3 km od vysílače Slezská Ova. To blikání registruji pouze, když se na něj soustředím, jinak pohoda. Ale mám starou hujdu TV, žádné LCD, takže to může být tím.

Mám ale jiný problém: nepodařilo se mi zkopírovat žádné DVD na HDD. O originálech se nebavím, tam to chápu. Ale i DVD které si sám vytvořím a finalizuji disk, tak když ho strčím do stroje, tak se mi prostě dle návodu neobjeví nabídka "zkopírovat disk". Poraďte mi prosím někdo, co dělám blbě. Díky :-/
Dogg
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků