Dvd přehrávač YAMADA DVX 6800x plus

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod papla 5. 12. 2006 19:44

Zdravim, chcu se optat jaky je vas nazor na Dvd přehrávač YAMADA DVX 6800x plus,
Diky za vsechny postrehy :wink:
papla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jack2 6. 12. 2006 13:45

ja som s nim spokojny, mechanika je ticha, média prečíta všetky ktoré som tam zatial dal, formaty divx, xvid, ktoré najviac používam nema problém, všetky moje filmy to prehrá, titulky načíta tiež bez problémov, čo som bol v dobrom prekvapený, veľkosť titulkov nie je najvačšia ale čítať sa dajú, čiže myslím že vzhľadom na cenu je to asi jeden z najlepších divx-prehrávačov, ktorý nemá problém s médiami ani formátmi ani s načítavaním titulkov/nemusí byť zhodný názov filmu s názvom titulkov ako u niektorých renomovaných dvd-prehrávačov-pioneer,orava,lg,thomson/
jack2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papla 6. 12. 2006 23:07

Nahodou format *.MKV ste na tom nezkousel ze? :roll:
papla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 7. 12. 2006 06:40

"renomovaných dvd-prehrávačov-pioneer,orava,lg,thomson/" ????
co je na nich renomovany?
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Junior

Odeslat příspěvekod Axel 18. 12. 2006 14:00

Zakupene, zapojene, vyskusane. Precita vsetko co podstrcim.
Jedina vyhrada je k velkosti prehravanych fotiek. Este som neskusal limity, ale 8MB zaber mi to uz nevzalo (alebo aspon v rozumnom case 40 sekund nezobrazilo)
Axel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roman36 19. 12. 2006 11:09

Kupil si ho na Slovensku? Ak ano, možes mi poradit kde? Nemôžem ho nikde zohnať. Ďakujem
Roman36
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g.sus 19. 12. 2006 11:16

- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roman36 19. 12. 2006 11:36

Dakujem pekne. Volal som tam. Je to asi jedina firma, kde ho este maju. Mate niekto skusenosti ako vyzera ten firmware, a ako je to z dodavkami od nich? Budem vdacny za kazdu radu.
Roman36
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Axel 19. 12. 2006 23:29

Kupil som ho v Harwecu cez online shop. Dorazil v poriadku cez UPS. Harweco do prehravacov nahrava svoju vlastnu upravenu verziu firmware (slovenske menu a dalsie vymozenosti, ktore original prehravac neobsahuje), takze ho ani inde nie je mozne kupit.
Druhou moznostou je objednavka z yamada.cz s dodavkou do SR, ale netusim, aka verzia FW je v nom nahrana.

Prehravac som velmi netestoval, nemam momentalne televizor.
FW vyzera ako na obrazkoch na stranke Harweca ;-)
Axel
Kolemjdoucí