JETT-5610

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kokotson 6. 12. 2006 00:14

Máte někdo zkušenosti s tímto (dle popisu skvělým) přístrojem?
http://2324.elektrocoleti.cz/dvd-rekord ... b+dp36105/
http://www.elektro-svet.eu/elektro/comp ... jett-5610/
Kokotson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rousek 6. 12. 2006 16:03

Osobní zkušenost nemám (zatím sám vybírám něco podobného), ale je to podle mě v úplně stejný bedně jako XORO. Vypadá to jako by do rekordéru XORO strčili DVB-T tuner.
Rousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 20. 2. 2007 21:34

:D Jo mám ho doma druhý den a musím říci že je fakt dobrej ..............Dvb-t super jen Divx čeština nic moc jinak super tichá mašinka........kam se hrabou Sencoři.......... :D :D :D
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Vose 20. 2. 2007 21:41

No určitě bych uvítal kdyby to mělo HDMI.
Panasonic TX-65GZ950E

Mazda 6 2.0 MZR-CD 100 kW - už ne

Mazda 6 2,0 MZR-CD 103 kW GTA
Audi A6 Avant 3,0TDi 160kW
Vose
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 3. 3. 2007 12:20

Co by jsi chtěl za ten peníz jinak je to výrobek firmy Xoro elektronics,zatím spokojenost i přesto že ho hodně kritizují dvb-T jede super a ukládá rovnou do Mpeg2,práce s vystřihnutím reklam je dost naročná ale výsledek slušný,a mody nahrávání super 1.2,2,5,3,4,6........ :lol: :lol: :lol:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod ttomas 22. 3. 2007 21:40

Rad bych se stastneho majitele zeptal na podporu cestiny (ISO 6937) v EPG. Dekuji za info.
ttomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 24. 3. 2007 22:53

V EPG pise v cestine bez hacku a carek
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Lossi 25. 3. 2007 11:42

to rajs: můžeš nám po měsíčním používání tohoto recorderu napsat svoje zkušenosti s ním, tvé hodnocení a názor na něj? Díky předem.
Lossi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ttomas 25. 3. 2007 21:07

rajs píše:V EPG pise v cestine bez hacku a carek

Teda zadne paznaky/dvojznaky misto pismen s diakritikou; proste napise prislusne pismeno a hacek/carku vypusti (jako treba ted pisu ja) - je tak? (Sencor teda diakritiku zvlada dobre.)
Umi EPG pres vice programu soucasne? Jako ze pod sebou na spolecne casove ose jsou videt porady jednotlivych stanic, jak na sebe vzajemne navazuji, prip. se prekryvaji. (Sencor full EPG neumi.)
A jeste - jak je to s teletextem? Ma vlastni? A/nebo propousti ho na vystup? (Tohle Sencor neumi vubec.)
ttomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 26. 3. 2007 15:45

Teletext má vlastní a zobrazuje jej v plné diakritice,nou problém,EPG dokáže pouze na dvě stránky a bez hačků a čárek což myslím nevadí byla slíbena nová verze firmware která snad to vyřeší jinak obraz na DVB-T je super žádné pruhy a rušení jak u sencoru :lol:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 26. 3. 2007 15:57

Takže po měsíci užívání jen pár věcí,hlučný větráček,i když mě nevadí...výstup scart přepíná televizi nepříjemné a na DVB-T tím blokuje možnost přepnutí dualního vysílaní doporučuji použít výstup S-VHS tím je vše vyřešeno,další z HDD vypalená dvd mají ochranu sektorů takže tím je znemožněno otevírat je v kompu......použitá ochrana je značky philips,samozřejmě s trochou pohratí jde zlomit ale je to nepříjemné,HDD je značky Hitachi....editace z Hdd a vystřih reklam je dost naročný ale vysledek ujde,čeština u Divx s diakritikou ale spojuje někdy slova nebo je vůbec nezobrazí,jinak k dobru přikládám možnost poslouchání mp3 a zaroven prohlížení fotek s usb,zvuk nahrávky z telky 256kb/s slušná hlasitost a citlivost tunerů perfektní a obraz super.......pokud se budete chtít na něco zeptat pište odpovím pokud budu vědět za ten peníz jsem spokojen :D :D :D
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod ttomas 26. 3. 2007 21:11

rajs píše:Teletext má vlastní a zobrazuje jej v plné diakritice,nou problém, EPG dokáže pouze na dvě stránky a bez hačků a čárek... :lol:-/quote]

Diky.
Jak si mohu predstavit "zobrazeni na 2 stranky"? Z kolika programu je videt informace soucasne? Je zobrazena v casove ose v meritku?
Jeste k tomu teletextu - propousti ho take do TV? Je mozne listovat teletextem az na televizi?
Pak bych se zeptal , jak je na tom kopirovani DVD na pevny disk. Sencor umi kopirovat jen ta DVD, ktera sam vypalil :-( Teda mam na mysli DVD format, ne DivX/JPEG/MP3 - tam problem neni. Jak si stoji Jett?
A jeste treba jestli umi zpracovat VPS/PDC signaly a presne zacit/skoncit s nahravanim, prip. automaticky vypustit reklamy.
ttomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 27. 3. 2007 21:25

Informace se zobrazují v časové ose maximálně u jednoho programu na dvě stranky,teletext je zobrazen na telce posun jim tlačítkem kříže nahoru,ano Jett umí kopírovat pouze svá vypalená DVD jiné ani nahodou,vps/pdc má ale nefunkční chyba firmwaru již jsem dotazoval prodejce při zapnutí pdc,vps totiž zůstavá i ve stand by spuštěn hardisk a čeká na povel třeba dva dny takže nepoužitelné.............
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Stravenka 17. 4. 2007 09:53

Po dvou měsících jsem po výroku opravny "neopravitelný" vrátil Sencora 9116T, v bezvadném fyzickém stavu, jen software byl hrozný.
Obratem jsem koupil JETT 5610 a je to jiné kafé. Softwarově daleko lépe vyvinuté, manuál slušně vysvětluje co je potřeba, oba tunery dokonalé. Obraz DVB-T nebliká ! Zatím jsem nenašel vadu ani po týdnu laborování. Červenou ledku i celý displej jsem překryl kousky modré folie, co se lepili zevnitř na horní část předního skla auta. Tím jsem omezil opravdu výrazný svit LEDky a displeje.
Jinak JETT = DGTEC, australská firma. Viz např. DG-SD160DVR na http://www.dg-tec.com.au/product.php?id=28.
Je zde i manuál in English, kde zjišťuji, že český manuál k JETTu je správně technicky přeložen.
Stravenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xbedax 22. 4. 2007 09:16

Zdravím, právě jsem to pořídil a v zásadě bez problémů, jen jediná věc mi nejde rozchodit. Chci připojit rovnou reproduktory (2, přehrávání mp3 přes televizi mi přijde uhozený), ale ani hlásek. Nějaké nápady????
Dík
xbedax
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků