JETT-5610

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Nik277 1. 8. 2007 13:42

Mám dotaz na někoho s majitelů. Lze připojit přes USB klasický HDD a jak se to chová? Je možné na přídavný disk ukládat nahrávky z pevého disku přístroje a naopak nebo je možne z toho disku pouze přahrávat ? Jak se chová flashdisk? Mohu na něj uložit třeba film v DivX (Xvid) a pustih ho normálně přes rekorder do TV ?
Díky za odpověď.

Nik
Nik277
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suvel 2. 8. 2007 14:38

Nik277:
Mám dotaz na někoho z majitelů. Lze připojit přes USB klasický HDD a jak se to chová? Podle všeho nejde.
Je možné na přídavný disk ukládat nahrávky z pevého disku přístroje a naopak nebo je možne z toho disku pouze přahrávat? Vypadá to, že z flashdisku je možné pouze přehrávat, ne na něj nahrávat.
Jak se chová flashdisk? Mohu na něj uložit třeba film v DivX (Xvid) a pustih ho normálně přes rekorder do TV? Ano.
Díky za odpověď. Prosím :wink:
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nik277 2. 8. 2007 18:47

Výrobce ale v návodu uvádí možnost připojení externiho HDD přes USB. To že to nejde je vaše osobní zkušenost? V PC jsou ovladače na "flashku" a USB HDD stejné takže logicky když to rozpozná jedno zařízení, mělo by i druhe !!???
Nik277
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suvel 2. 8. 2007 19:27

Tak jsem znovu v Acrobatu prošel návod a snažil se vyhledat něco o externím HDD - bohužel nic - můj návod uvádí jen vstup USB. Kde to je?
Jinak z principu prosté propojení dvou PC nemůže fungovat (a rekordér s harddiskem je vlastně svým způsobem PC). USB samo o sobě není schopné zajistit spojení dvou PC. Je to dáno tím, že root hub v počítači není schopen pracovat jako klient. Při přímém spojení dvou PC by se oba kořenové rozbočovače snažily pracovat jako master a k propojení by zákonitě nemohlo dojít. Navíc USB disponuje také ss napájením externích zařízení, se kterým by také mohl být problém. A jak jinak připojit HDD (nemám na mysli flashdisk)?
Protože mě tenhle problém taky pálí, otevřel jsem nové vlákno http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=66724. Třeba někdo na něco přijde (nebo přišel?).
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod happy 2. 8. 2007 22:22

Ale samozrejme ze tam muzete pripojit pres USB i HDD (s externim napajenim) min. pro cteni, z tohoto pohledu neni mezi flashdiskem a HDD pripojenym pres usb rozdil :idea: Jinou veci je pak podpora souborych formatu, kompatibilita obecne.

Co by me ale zajimalo vic :

- co vsechno za vlastnosti divx/xvid podporuje (qpel,gmc atd., podpora obecne) ?
- musi se titulky jmenovat stejne jako divx/xvid soubor?
- jde na HDD z DVD/USB zkopirovat vse, nebo jen v manualu vyjmenovane soubory (.jpeg, .mp3 a .avi), napr. lze zkopirovat a prehrat .mpg ?
- ventilator se toci i ve stand-by rezimu ?
- pousti DTS na dig. vystup ?
- jak citlive je dalk. ovladani ? Musi se "presne mirit" ?

Diky moc za info
happy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suvel 3. 8. 2007 09:12

To happy:
- co vsechno za vlastnosti divx/xvid podporuje (qpel,gmc atd., podpora obecne) ? Nevím, DivX/Xvid nepoužívám, jde mi o kvalitu - mimochodem jako jeden z mála (alespoň v této cenové hladině) nahrává z DVB-T přímo v mpeg2, výsledná nahrávka je vynikající.
- musi se titulky jmenovat stejne jako divx/xvid soubor?
- jde na HDD z DVD/USB zkopirovat vse, nebo jen v manualu vyjmenovane soubory (.jpeg, .mp3 a .avi), napr. lze zkopirovat a prehrat .mpg ? Jde vše jako v PC - cokoli kopírovat, přesouvat, vytvářet adresáře atd... Přehrát však umí jen formáty, které jsou vyjmenované v návodu - např. .mpg umí zkopírovat, ale ne přehrát.
- ventilator se toci i ve stand-by rezimu ? Netočí
- pousti DTS na dig. vystup ? Nevím, nevyzkoušel jsem. Jinak - DTS dekodér nemá, jen Dolby 5.1
- jak citlive je dalk. ovladani ? Musi se "presne mirit" ? Bohužel, musí se mířit poměrně přesně.
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod happy 3. 8. 2007 19:57

suvel: ok, diky moc za info, moc jsi me nepovzbudil

pro ostatni : muzete sem prosim napsat vase zkusenosti s prehravanim DIVX/XVID s titulky ? Diky
happy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 3. 8. 2007 21:04

Tyto soubory mu nedělají problém titulky mohou být i mimo a diakritika zoufalá takže chce to firmware ........upravit a několik dalších věcí co se týká usb umí pouze z něj číst viz návod panové a disk pouze fat 32........takže ntfs nepozná ..................a jinak co by jste chtěli za ty peníze ............kupte něco jiného .........každý má své mouchy......i značkové stroje mnohdy umí ještě méně :roll: :roll: :roll:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nik277 3. 8. 2007 22:37

Opravdu jsi zkousel pripojit pres USB externi HDD s napajenim a lze z nej cist? (FAT 32)
Nik277
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod happy 5. 8. 2007 20:20

to rajs: nikde jsem se nedocetl, zda se musi titulky shodovat s nazvem divx/xvid souboru, vis o tom neco ? Dik
happy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suvel 8. 8. 2007 19:49

Jen info, které by mohlo být pro případné zájemce zajímavé: Před 14 dny jsem zaslal distributorovi / dovozci, společnosti Compex spol. s r.o., e-mailem dotaz ohledně EPG, respektive rozporu mezi návodem k obsluze a skutečností. Po 10 dnech jsem urgoval odpověď. Dodnes žádná reakce.... Nic.
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rajs 16. 8. 2007 09:46

nemusí se shpdovat jménem ani nemusí být ve stejném adresáři :D
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod happy 16. 8. 2007 22:27

Za jak dlouho se dokaze JETT 5610 dostat ze stavu stand-by do provozu ? V recenzi na digilidi.cz jsem cetl, ze napr. panasonicu dmr-ex77 to napr trva 40 sec !
happy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andeva 19. 8. 2007 12:46

Prosím o radu, když se dívám na zahraniční film přes DVB-T,slyším přes český dabing v pozadí i originální zvuk. Ze začátku nám to nedělalo, nevím, jestli jsme něco omylem nastavili, ale nepřišli jsme na to, jak to vypnout. Poradí někdo?
andeva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 19. 8. 2007 13:18

andeva píše:Prosím o radu, když se dívám na zahraniční film přes DVB-T,slyším přes český dabing v pozadí i originální zvuk. Ze začátku nám to nedělalo, nevím, jestli jsme něco omylem nastavili, ale nepřišli jsme na to, jak to vypnout. Poradí někdo? /quote]

No to dela u vsech filmu co jsou vysilany z obema zvukovyma stopama v DBV-T na jakemkoli pristroji. Nekde v nastaveni zvuku nebo treba na ovladaci se to da prepnout. Ja mam na to treba na ovladaci tlacitko (I/II) Najdi si to, jsou u toho pismenka na obrazovce L a R. Kdyz mas zapnute obe tak se prave ten zvuk micha a kdyz das jen obe L tak to pujde jen cesky :wink: Me jen stve ze kdyz si to na plazme navolim a prepnu to pak na jiny program a pak zase zpatky, tak tam hrajou zase oba zvuky a musim to znovu nastavit
BOSSHUGO
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků