JETT-5610

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rajs 22. 4. 2007 19:56

No pokud jsou reprobedny aktivní to znamená se zesilovačem musíš je propojit kabelem pak to fachá jinak bude ticho :roll: :roll: :roll:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Stravenka 23. 4. 2007 14:03

Patrně ne reproduktory, ale nějaký zesilovač. Já to používám přes AV tuner bez problémů. Jen stereo, tedy výstup audio cinch L + P. V setup MENU AUDIO výstup mám samozřejmě zvoleno 2CH, tedy jen dva kanály a ne 5.1 CH.
Stravenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stravenka 3. 5. 2007 09:06

Na stránce Elektrocoletí se objevila nová verze software
JETT-5610 ke stažení. Již jste to někdo testoval?
Jak proběhne upgrade a co se vlastně touto změnou vylepší?
Děkuji a přikládám odkaz:
http://2324.elektrocoleti.cz/dvd-rekord ... b+dp36105/
Je to na stránce úplně dole.
Stravenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 6. 5. 2007 12:28

Tento firmware nelze po rozbalení otevřít a na dotaz nikdo neodpovídá zahadné že :roll: :roll: :roll:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 7. 5. 2007 16:37

Firmware uvolněn už je možné stáhnutí zatím jsem neměl možnost moc testovat ale u divx zmizelo černé okno u titulků takže jsou bez něj ale diakritika opět špatná ztrácejí se slova další poznatek vylepšen obraz na analogovém tuneru lepší barevnost u nastavení vps tedy režimu nahrávání neopraveno vypnutí ventilatorku v modu stand by.......dále nevím budu testovat.......... :roll: :roll: :roll:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod ajapaja 15. 5. 2007 12:51

Ahoj, prosím, chci si koupit DVD jett 5610. Ráda bych věděla, jestli můžu věci, které jsem nahrála na HD přehrát v tomto přístroji na dvd a naopak, věci nahrané v počítaci na dvd, přehrát na HD .
Děkuju
ajapaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepanek 1. 6. 2007 07:59

Já vlastním tento přístroj dva dny a stále s ním, resp. s DVB-T tunerem bojuju. Na všech kanálech se trhá (zastavuje) obraz. Přes klasický set-top box i přes digitální tuner v PC digitální kanály jedou v pohodě. Setkal se někdo s tímto?
pepanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 6. 6. 2007 12:09

No nevím co se ti seká na dvb-t ale mě jede super občas se sekne ale to dělá i setupbox.........takže doporočuji reset přístroje do továrního nastavení vytáhnutí z proudu a znovu zapnutí a dále update firmwaru ........................pokud tohle nepomůže tak reklamace :roll: :roll:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod pepanek 7. 6. 2007 10:52

Je pravda, že u toho STB jsem to tak asi nevnímal, ale tady je to zcela evidentní. A nevím, jestli ten tuner není nějaký málo citlivý, protože Signal Power mám na 60 % a Signal Quality na 70 %. A to si myslím že by mělo stačit na kvalitní příjem. Uvidíme, v každém případě dík za reakci.
pepanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepanek 8. 6. 2007 12:52

2 rajs
Mohl bys prosím tě nastínit jak "vystřihuješ" reklamu? Vytvoříš z ní segment, který se skryje nebo jak? Manuál se o tomto nijak moc nezmiňuje.
Příp. i přes ICQ: 170570422
Předem díky
pepanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod včelka 21. 6. 2007 21:08

Dostala jsem JETT 5610 předevčírem od syna , sice mi ho připojil k TV, ale zatím jsem zvládla částečně jen timeshifting a nahrávání, další s manuálem v ruce studuji. Ale jednu věc jsem v manuálu nenašla a buď to nejde, nebo to dělám blbě: lze sledovat jiný kanál, než ten, co se právě nahrává? Myslím tím třeba nahrávat (ať už s časovačem, nebo OTR) čt1 a koukat na čt2. Taky v manuálu píšou o spořiči obrazovky, že jsou tam různé obrázky. Kde jsou a jak je nastavit? V menu jsem našla jen spořič zap/vyp. Děkuji za odpovědi.
včelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roborobo 2. 7. 2007 21:25

Prosím o radu .Mám JETT 5610 dva dny a stále mi nejdou vystříhávat reklamy.V manuálu z toho nejsem moudrý. Předem děkuji.
roborobo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roborobo 2. 7. 2007 21:33

Pro PEPANKA . Mám stejný problém jako ty.V manuálu píší ,segmenty nezapomente potvrdit ,ale čím.Jestli jsi na to už přišel , napiš prosím. Zatim čau.
roborobo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ládínek 18. 7. 2007 21:31

U Jett5610 se mi zhorší kvalita analogového signálu na připojené TV jestliže zapnu Jett. Nemáte někdo podobné trable? Jinak funguje vše OK.
ládínek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 31. 7. 2007 08:59

Takže je to jednoduché.........pokud nahraješ na hardisk.........jdeš na to co jsi nahrál máš tam šipky a rozvine se menu..........dáš oddíly a spustí se ti přehrávání pokud chceš vystřihnout hned první zmáčkneš střední tlačítko na ovladači select.........a ukončíš opět zmáčknutím select........a tak pokračuješ ve všech reklamách skryjí se při ukončení editace pokud je uděláš špatně opět stejným postupem je dáš zpět je to trochu naročnější ale výsledek je super a pokud to zkopíruješ na dvd upravíš v pc máš super filmeček doporučuji vypnout označování kapitol při nahrávání.........je to lepší pro pozdější editaci.... :D :D :D
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka