Roadstar dvd-2501 X/N - manual

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bobyka 2. 1. 2007 11:53

Zdravim.
Nasel by se nekdo kdo ma manual k tomuhle zarizeni? -- Roadstar dvd-2501 X/N --
Byl bych moc vdecen, na netu jsem totiz nasel jen servisni manual :?
diky vsem.
bobyka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volodsvk 4. 1. 2007 12:22

Ahoj, presne tento pristroj vlastnim uz rok a poviem na rovinu: bola to zla kupa. Teraz mam Sony a v pohode mi vsetko prehra.
V com sa mi ten roadstar nepacil? - asi po dvoch mesiacoch mi zacali mrznut DVD, bol v oprave ale mrznu zase. Kedze som stratil blocik z pokladne, mam iba zarucny list, nechcu mi ho opravit. Teraz ho pouzivam iba ako prehravac Divixov, hoci aj tu ta sklamem, pretoze nevie ceske ani slovenske znaky.
Na krabici je napisane, ze sa da upgradovat, ale v roadstari to asi myslia ako srandu, pretoze som im tam pisal ( podla internetovych for nie som jediny) a podpora ceskych znakov nie je a pochybujem ze bude.
Tak isto naist nejake informacie o nom je skoro nerealne.
volodsvk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobyka 8. 1. 2007 08:35

diky ti moc za informaci.
ja jsem ho dostal k Vanocum jako darek bez krabice atd. jen holy prehravac s dalkovym ovladanim. uz jsem taky zjistil ze DivX moc neumi, u spousta mi to napise neni podporovan, titulky se mi k tomu jeste nepodarilo dostat i kdyz na jinych prehravacich fungujou bez problemu.
upgrade firmwaru stejne nepomohl, je to strasny.
jak se ale rika - darovanemu koni na zuby nekoukej :-B
bobyka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volodsvk 17. 1. 2007 09:22

itulky musia byt *.sub, ine nevie.
volodsvk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobyka 18. 1. 2007 15:42

hmm super, *.sub mam asi u jednoho filmu z 50. bud txt bo srt :evil:
jinak diky za info :wink:
bobyka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matulik 5. 4. 2007 08:23

Konečne som našla na nete aspoň nejaký spôsob, ako sa dostať k manuálu na DVD Roadstar 2501. Bola by som Vám veľmi vďačná, keby ste sa so mnou podelili o manuál. Mám tyký problém, že sme kúpili DVD a nebol tam priložený. Potrebujem heslo, ináč mi nepotvrdí moje nastavenia. Trápne kombinácie čísel nefungujú, len dúfam, že nejaký umelec to už nezmenil.
Vďaka
Matulik
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků