Philips DVP 5140 - barva titulek

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ramon 9. 1. 2007 13:52

Zdravím...Koupil jsem nedávno tento přehrávač, jsem spokojený až na jednu a věc a to je nečitelnost titulek.... Zobrazují se správně česky, ovšem jsou průhledné na šedém pozadí, což jim na čitelnosti nepřidá a o trochu větší font by se hodil také...

V nastavení jsem to nikde nenašel. Chci se zeptat jestli to řeší třeba přehrátí firmwaru, popřípadě, jestli to nejde nějak editovat, např nastavit na žlutou barvu....Dík moc za každý názor
Ramon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 9. 1. 2007 13:57

Ramon píše:V nastavení jsem to nikde nenašel. Chci se zeptat jestli to řeší třeba přehrátí firmwaru, popřípadě, jestli to nejde nějak editovat, např nastavit na žlutou barvu....Dík moc za každý názorc/quote]
Nastavit sa to neda... bohuzial :(
Jedina nadej je v upgradovani firmwaru:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... k_Software
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ramon 9. 1. 2007 14:05

POiNTER píše:
Ramon píše:V nastavení jsem to nikde nenašel. Chci se zeptat jestli to řeší třeba přehrátí firmwaru, popřípadě, jestli to nejde nějak editovat, např nastavit na žlutou barvu....Dík moc za každý názorc/quote]Nastavit sa to neda... bohuzial :(
Jedina nadej je v upgradovani firmwaru:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... k_Software

jj, už mám stáhnuto...jen co dojedu domů, tak to překopu...dá se na to zvyknout, ale viděl jsem i "horší" přehrávače, u kterých je čitelnost výborná... :-/
EDIT: no ale stejně pochybuju že to upgrade FW řeší...
Ramon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 9. 1. 2007 14:26

Ramon píše:jj, už mám stáhnuto...jen co dojedu domů, tak to překopu...dá se na to zvyknout, ale viděl jsem i "horší" přehrávače, u kterých je čitelnost výborná... :-/
EDIT: no ale stejně pochybuju že to upgrade FW řeší...u/quote]
Je to jedna z veci ktora sere aj mna... neviem preco tam neurobili uz rovno manualne nastavenia... je to skoda :(
FW to zrejme nevyriesi... ale za pokus to stoji.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ramon 9. 1. 2007 14:27

uvidíme no...pak dám vědět...thx
Ramon
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků