HDD DVD rekorder od LG_ RH 278H

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod matkoyy 7. 5. 2007 21:23

Skus pripojit rekorder cez s-video. Alebo skus pripojit k inemu televizoru. Daj vediet ako si dopadol.
matkoyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matkoyy 7. 5. 2007 21:25

Skusali ste uz niekto pripojit k LG cez USB okrem kluca aj ine zariadenie, napr. USB disk alebo USB citacku pam. kariet? Funguje to?
matkoyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spora 7. 5. 2007 21:43

Zrejme pro nektere pozde, ale pro pripadne dalsi zajemce: celkem rozsahla recenze LG 277H

http://www.digilidi.cz/recenze_lg_rh_277h
spora
Junior

Odeslat příspěvekod BigB_2007 7. 5. 2007 22:16

Jinou televizi (50Hz) jsem zkousel se stejnym vysledkem. Jeste nekde zkusim u znamych sehnat 100HZ. To S -video taky jeste zkusim.
Pekne me to stve, pac jinak tento recorder splnuje moje pozadavky perfektne.

Pokud jde o dotazy na USB, tak jsem zkousel:
fotak (takovej levnej smejd) - OK
ctecka karet (4 sloty) - rekorder se dostal jen k nekterym kartam
normalni flash pamet (klicenka) - OK
BigB_2007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matkoyy 14. 5. 2007 21:41

Od zaciatku co mam rekorder LG RH278h sa pri prehravani z DVD mechaniky stava obcasne zasklbnutie obrazu ci zvuku. Prejavuje sa to mozno tak raz dva krat pri prehravani CD-AUDIO, a mozno raz za 10 minut pri prehravani Video-CD ci DVD-Videa. Ked prehravam nieco nahrate z TV na HDD, vsetko je OK. Cize ako problem vidim prave DVD-mechaniku. Alebo je to zalezitost firmveru? Pytam sa preto, aby som vedel, ci to bude reklamovatelne, ci to robi aj ostatnym, alebo len mne. Dakujem.
matkoyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hafer 16. 7. 2007 14:16

vedel by dakto poradiť, ako natiahnuť česke menu do lg rh-277h..kupila si ho suseda v pixmanii a nemôže sa dostať na češtinu.Su tam len zapadne jazyky a aky si turek a keď som to skušal cez kody tak to nejak nešlapalo.A ešte kde by som zohnal česky navod , lebo oni ho predavaju len s anglickym.vďaka za každu pomoc.
hafer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rado101k 19. 7. 2007 21:32

Ja som kupoval lg rekorder v rakusku a ziadny zrozumitelny jazyk tam nebol.Ale treba to len nastavit.Musis vojst do servisneho menu a povolit vychodoeuropske jazyky.Navod najdes na http://www.tvfreak.cz alebo http://www.dvdboard.de
rado101k
Junior

Odeslat příspěvekod Cliff 25. 7. 2007 08:35

toz jsem vcera poridil RH277 a celkem me zarazila jedna vec (nevim jak je to u jinych znacek). kdyz si chci prehrat CD, musim zapnout TV abych to CD nasel a spustil (nebo se teoreticky muzu na dalkovem ovladani naucit kombinaci stisku klaves zpameti, ale bude to fuska :) na starem DVD prehravaci stacilo vlozit CD a prehravani zacalo hned automaticky. existuje zde nejaky podobny zpusob jak si prehrat CD ci MP3 a nemuset zapinat TV ?
a druha vec, zminovala se tu ztrata nastaveni casu pri vypadku proudu. prodavac mi tvrdil, ze si ho recorder umi po najeti nastavit automaticky ze signalu teletextu. ma nekdo takovou zkusenost ?
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod Edward88 18. 8. 2007 09:06

Dnes nekupis nieco, co by ti nevyhovovalo. Ja som si kupil Samsung HR757 a tiez som zasol nad niektorymi uplnymi banalitami. Len tak mimochodom, nevie prehrat DVD v NTSC!!!! To sa mi ani nesnivalo, ze by to nemal vedfiet, ale nevadi. Vratim sa k tvojej veci. Tiez som simuloval vypadok elektriny a cakal som ako sa zachova Samsung. Vyhodil mi ciarky namiesto casu a ja som cakal. Marne. Zapol som ho a cakal, nez sa nastavi podla naladenej stanice s TXT. Nic. Vypol som ho na dlhu dobu a ked som ho zapol, tak zacal vrcat a dal sa do rezimu AUTO. To akoze nieco hladal. Nabehla uvodna obrazovka aby som si zvolil jazyk. Mackam ovladac a nic. Zamrzlo to. Jazyk sa zvolit nedal, aj ked si zapamatal slovencinu. Potom nahle zmizol vyber jazyka a spytal sa ma, ci chcem automaticky nastavit. Co, to nepovedal. Tak som povedal ze dobre, nastav automaticky a dal som OK. Ten bastard mi zrusil vsetky programy a zacal instalaciu programov automaticky. Ke toto urobis v normalnom rezime cez menu, tak ta upozorni, ze sa vymazu vsetky nastavene programy alebo data, uz neviem. Tak som pracne nastavil kanaly rucne znova. Pri vyse 40 programov aj s pomenovanim to bolo vyse 1/2 hodiny. Pozicie 1 az 5: STV1, STV2, CT1,CT2, JOJ... V navode sa pise, ze si rekorder automaticky nastavi cas podla 1. piatich programov, ktore su navolene a vysielaju casovy signal. Vsetky stanice maju teletext, tak som si myslel, ze to pojde. Ale omyl, Stanice sice maju txt, ale casovy signal nevysielaju. Akonahle naladis na 1. pat pozicii aspon jednu stanicu, co vysiela casovy signal, tak sa ti hodiny nastavia automaticky. To je co? Tak v nasom okoli v BA to ma napr. rakuska televizia. Akonahle som dal na 1. poziciu ORF1, okamzite mi nabehol cas!!! Ten cas nabehne aj ked mas dlhsie naladenu stanicu na pozicii, kde tuner prijme casovy signal. Tie hodiny nabehnu po chvili, ale kto to ma vediet ze ano?

Na Samsungu sa mi CD spusti automaticky, ale neda sa track posuvat klasickymi symbolmi co byvaju na prehravacoch - tie 2 sipky, ale musim kurzorom prejst 1x down a odklepnut enter. V praxi TV monitoru to znamena, ze sa na obrazovke posuniem v liste o jednu poziciu dole a potvrdim jej prehratie.
Som rad, ze som si LG nekupil, moj favorit bol RH278, ale USB1.0 a ine nedostatky ma presvedcili o tom, ze som to vzdal.

Preco by mali veci ist jednoducho??
Edward88, Bratislava
Edward88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marenek 28. 8. 2007 19:58

Edward88 píše:Dnes nekupis nieco, co by ti nevyhovovalo.

to máš pravdu. já ale s časem ani se simulací výpadku problém neměl. po zapnutí naběhlo vše jak mělo, simulace krátkého výpadku nevedla k ničemu divnému. ovšem pár "mušek" jsem oběvil :-(
teď je v servisu...
Marenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cliff 11. 9. 2007 08:03

narazil jsem na dalsi zavadu. pri nastavovani casoveho nahravani pri vyberu moznosti opakovani nahravani po-pa (nechapu proc tam neni i moznost po-ne :) se v poslednim sloupci - kontrola (nebo jak se to jmenuje) neobjevi REC OK ale pouze OK a zvoleny porad se potom nenahrava. ze by si myslel ze nema na disku dost mista kdyz tam neni moznost zadani konecneho data nahravani ?
jo, a taky po par minutach v zapnutem stavu zacne neco drncet, je treba spustit na okamzik prehravani a zase ho vypnout a je na par minut klid.
to je asi duvod k reklamaci, ne ?
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod Edward88 11. 9. 2007 19:44

No super, ja som včera nahrával časovaním na VPS a stalo sa mi to, že sa mi dopyt po nahrávke podarilo uložiť až na 3. krát! Vždy keď som dal uložiť, chvíľu som mal prázdny letterbox a potom sa mi to hodilo do hlavného menu. V zozname som nič nenašiel, tak znova. Až na 3. pokus sa mi do zoznamu nahrávok konečne uložil želaný program. Firmware tohto prístroja je brutálne zabugovaný, mali by vydať opravu. Hmm, teraz ma napadlo, príklad: DVD rekordér je vypnutý. Vnútri je disk. Stlačím OPEN, aby sa otvorila šachta. Stroj sa zapne, začne sa načítavať HDD a napokon zamrzne. Šachtu neotvorí. Niekedy áno - výnimočne a raz sa mi stalo, že odmrzol asi po minúte. Skrátka nabehol do normálneho režimu.
Čo nás ešte s tým zázrakom techniky ešte čaká?????
Edward88, Bratislava
Edward88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marenek 11. 9. 2007 19:47

prosímtě, kterej rekordér to teda máš? kterej TAKTO zlobí?
Marenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Edward88 11. 9. 2007 19:51

Sorry, ja som si splietol vlákno! Mám Samsung HR-757. Automaticky som si naloadoval stránku z mailového klienta a nevšimol som si nadpis.
Edward88, Bratislava
Edward88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kodelka 13. 9. 2007 10:57

Hledám co nejlepší cenu LG RH278H (kromě PIXMANIA), poradíte?
Díky.
Kodelka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka