HDD DVD rekorder od LG_ RH 278H

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Edward88 13. 9. 2007 17:37

Nehladaj lepsiu cenu, hladaj lepsi stroj. Ja som to pred casom sledoval, tento rec vie o polovicu menej ako moj Samsung HR-757. Aj ked s nim mam problemy nemenil by som ho. Vyjde firmware a bude dobre, pripadne oslovim servis a daju to dokopy. Len si porovnaj co tieto stroje vzajomne dokazu a zistis, ze ta LG278 je 50 rokov za opicami.
Edward88, Bratislava
Edward88
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kodelka 13. 9. 2007 21:13

No, tady je srovnání...

http://www.videoexpert.cz/porovnani/?vi ... 48,4881261


... ale nepřesvědčilo mě to. A navíc je samsung o 2.000,- dražší.
Kodelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Edward88 14. 9. 2007 16:25

Áno, podľa tohto porovnania je to zaujímavejšie možno zo strany LG, ale vieš čo? Stiahni si manuály jednotlivých produktov a tam porovnávaj. Je to pracnejšie ale snáď to pomôže zodpovedanie na veľa otázok. Inak to porovnanie je úbohé, veľmi málo vystihujúce skutočnosť. Asi tak, že porovnám si 2 autá a zistím, že obe majú 4 kolesá a jednu rezervu. Akurát jedno auto ju má plnohodnotnú a druhé možno plnohodonotnú, alebo na dojazd...
Edward88, Bratislava
Edward88
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kodelka 20. 9. 2007 12:19

Nemohu nikde najít manuál od dvd LG RH278H ke stažení, nevíte někdo o nějakém odkazu...?
Kodelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 21. 9. 2007 10:27

len k tomu porovnaniu, aj Samsungy maju samozrejme DV vstup, co v porovnani akosi chyba... slabe porovnanie. Ja som sa rozhodol pre Samsung (755). Spokojnost.
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romikol 3. 10. 2007 15:31

Tak má zkušenost S LG RH-277 je dost špatná - mechanika je dost hlučná /stále je v pracovním režimu/, pokud nahrávám na HDD v jiné kvalitě než XP, tak obraz stojí za ho.../špatný dekodér/, USB k ničemu/moc pomalé/, nemá paměť na hodiny při výpadku proudu ani je nijak neobnovuje, vypalování trvá strašně moc dlouho, editace složitá atd. atd. Dříve jsem měl Sencor SHR 8108 a jediné co mě na něm štvalo, bylo občasné zamrzání a nutnost ho odpojit na nějakou dobu ze sítě, ale jinak jsem s ním byl max.spokojen - rychlost vypalování, kvalita nahrávky /rozdíl mezi XP/SP žádný/, byl max. tichý a abych ho vůbec slyšel musel jsem dát ucho ke skříni, měl paměť na hodiny při výpadku proudu atd. Pokud by byl za cenu Sencora t.j. 5500 Kč, tak by se to dalo lépe zkousnout, rozdíl 2000 Kč je už znát a ani HDMI jej nezachrání.
romikol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skastvi 23. 10. 2007 12:06

Prosím pomôžte ako je to s play listom mal som tam 99 položiek, už sa vytvárajú nové zas od 01 ale k starým nahratým veciam ktoré sú v prvej 99 neviem nájsť. Po preverení obsahu disku je to tam ( asi 20GB nahratého).

Ďakujem za odpoveď

stefan.vidinsky@sca.com
skastvi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter1001 4. 12. 2007 23:48

Je to fakt tak zle, prave som rozmyslal nad 278H oproti Philips 3590, stve ma to nedrzanie casu pri vypadku siete, ale PIP sa hodi.
Posli nejake print scr. ak mas tu moznost. Ak mas pripojeny sat umozni nahrat aj kodovane dstanice? Dik.
peter1001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SeriousS 7. 12. 2007 17:11

Nedá mi to abych nenapsal :) rozhodl sem se pro koupi LG RH277h, protože mě zaujalo hlavně nahrávání v mpeg4 formatu. nejde sice vypalit pote na dvd ani jinak dostat z hdd, jen v\ytahnout harddisk, pripojit k pocitaci a pomoci male utilitky si ty mpeg4 nahravky stahnou na hdd v PC. Paradni vec :) dokonce sem videl uz i usb reseni, ale jelikoz se v prehravaci musi prestrihnout ksanda od hdd, tak na to zatim nemam nervy. Dale jsem nasel, ze v servisnim menu jde zapnout multiregion pro prehrati vsech dvd, jde zapnout i showview (nevim jiste jestli i u tohoto modelu, chystam se to teprve rozchodit - musi se do DO pridat jedno tlacitko) a mely by jit nastavit i automaticky hodiny po vypadku, taktez sem jeste nezkousel. Jinak prehravac mi jednou nevzal xvid film, dlouho jsem badal, proc ho neprehraje, a nakonec sem prisel, ze byla chyba v titulcich, po oprave vse ok.

Vypalovani dvd: inicializace dvd+r do 3 minut
Vypaleni filmu v režimu fast: 10 - 15 minut asi 2hodinovej film
a finalizace do 2 minut


Pro mě super stroj, i když podle některých je 50 let za opicemi
SeriousS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter1001 7. 12. 2007 21:53

Ja som sa tiez uz rozodol zvazil som ze co nahram pozriem alebo vymazem, na vy padok zozeniem maly zalozny zsroj, ale aj ten tvoj typ je zaujimavy, ak mas podrobne info prihod to. Ja sa este chcem potrapit ako k mpeg prihrat titulky alebo to budem riesit tym strihom. Dik vopred za detaily.
peter1001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SeriousS 7. 12. 2007 22:58

skoro vse sem vycetl tady je to sice diskuse o rade rh1xxx ale ta je hodne podobna rade RH2xxx. Doporucuju to precist vsechno, je tam hafo zajimavejch veci. Pokud by mel nekdo taky nejaky zajimavy odkaz tak uvitam.
SeriousS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter1001 9. 12. 2007 12:34

Dik za dobre forum, asi najdolezitejsie bude na http://ifndef.altervista.org/index_eng.html
- show view/ to asi nebude problem
- kopirovanie dat pomocou dodaneho programu, vyzera byt zaujimave
- skusim kontaktovat tvorcov programu, mne by stacilo len dohranie titulkov k vytvorenym Divix suborom

AK nieco z toho skusis daj vediet, aky bol vysledok.
Pozri este Val238, rustuinu som uz zabudol ale dava nejaku vystrahu pred realizaciou http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:9796-46
peter1001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cliff 17. 12. 2007 08:51

zkousel jsem na nem vypalovat RW, samozrejme to funguje, ale neprehraji ho na jinem prehravaci, coz je docela blby. seka se obraz. zaroven mi celkem dlouho trvalo nez jsem prisel na to jak to DVD finalizovat, protoze volba byla seda a nesla pouzit. az kdyz jsem DVD prejmenoval, finalizace se odblokovala (ale v navodu o tom neni ani tuk), po finalizaci RW hralo na jinem prehravaci o trochu lepe (nesekalo se to tak moc) ale na sledovani to stejne neni (ale predpokladam, ze je to problem toho prehravace, jeste to zkusim na jinem).
jestli muzu pozadat o radu, pokud chci nahravat pomoci timeru s opakovanim po-pa, pri zadavani programu v timeru se nakonci jako potvrzeni neobjevi REC OK ale jen OK a nastaveny program se nenahraje. taky jsem nikde v navodu neobjevil nic co by branilo opakovanemu nahravani
a do finale se po par mesicich nazavira (nebo spise stale otevira) ta spodni posuvna cast na dalkovem ovladaci, zkusim reklamaci.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod SeriousS 18. 12. 2007 10:25

Samozřejmě, že když není dvd nebo i cd uzavřený, tak ho přehravače nepřečtou, pouze rekordery, je to tak i v pc. Ja osobne finalizuji tak, ze dam eject a naskoci okynko finalizace, az se to udela (vetsinou do minuty) tak se dvd vysune...jeste se mi nepodarilo vysunout nefinalizovane dvd, ale je fakt, ze sem s tim az tak neexperimentoval, napaluji pouze video-dvd. Jinak vypalene dvd mi vzalo zatim vsechno, kam sem to strcil (prehravac evolve, pak jeste jeden celkem stary hyundai a par pc-mechanik). K tomu timeru, priznam se, ze jsem jeste na timer nenahraval, ale ozkousim a dám reply ;)

A DO ... no ta skrinka, me vytaci, me tam sice jeste drzi fest, ale porad to otvirat, kdyz zoomuji, tak to je pruda, meli to dat normalne ven ty tlacitka. Jinak jestli nedrzi, tak to bude nekde osoupany, ulomeny kousek plastu, co drzi za zarazku, ja bych to resil pryskyrici, coz je rychlejsi nez reklamace :D
SeriousS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cliff 18. 12. 2007 12:17

je fakt, ze pri "eject" to neco napsalo, ale nevim jestli to byla finalizace. musim proverit.
jeste me napadlo, ze na ovladaci ty dvirka odstranim a bude klid :)
Cliff
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků