Poraďte s výběrem DVD přehrávače

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Konik 22. 10. 2007 19:48

hm na co sa vlastne pouziva digitalny opticky vystup?

nechyba pri tom Philipse 5.1 kanal vystup?

inak vyzera dobre a popravde Philips znie lepsie nez Xoro

dik
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Junior

Odeslat příspěvekod mama1 23. 10. 2007 07:36

Xoro 8410 má velkou poruchovost mechaniky (i osobní zkušenost).

Ferguson osobně neznám ale bude to něco jako Xoro ale v bleděmodrym (nabitý funkcemi ale mizerná mechanika).

Měl jsem Philips 723 (tak před 5 lety) a nečetl DVD-R (snad proto že Philips podporoval DVD+R) ale dneska už to snad nebode problém.

Já osobně bych doporučoval nebrat ani jeden. Vybrat u nás DVD přehrávač je nadlidský úkol. S konkretní značkou mají lidi protikladné zkušenosti. Něco kup a když budeš mít štěstí tak budeš spokojenej :?

Optický kanálový výstup je teoreticky nejkvalitnější výstup pro přenos zvuku, nejvíce odolávájící rušivým vlivum a zkreslením. Část lidí však jako kvalitnější preferuje koaxial. 5.1 výstup je jen nouzovka.

//al.ish: Sloučeny příspěvky. Používej volbu Editovat.
mama1
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 3. 2008 23:59

Xoro 8410 jsem reklamoval (nečetlo pálené disky, tuhnoucí menu, pomalý dálkáč, nepřehrálo všechny formáty divx, slabý audio výstup). Vyreklamoval jsem to za nový 8430 a ten funguje bezchybně a dálkáč je podstatně rychlejší.

Pokud chce někdo za málo peněz hodně muziky, tak můžu vřele doporučit Lidlovský Silvercrest. Přehraje i táce od piva, 100 % podpora titulků. Dobře hodnocený nejen na netu (pár známých ho též má).
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Předchozí stránka