DVD HDD Rekorder s analog 5.1 vystupem

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 11. 4. 2007 11:51

Muzete poradit znackovy dvd hdd rekorder s analog vystupem (5.1 cinch) ? Prechazim z DVD prehravace a mam nanej napojene bedny genius 5.1 ktere nechci menit. Nebo poradte nejaky zpusob jak je pripojit. Dik
Diacon Frost
Junior

Odeslat příspěvekod quichote2000 11. 4. 2007 11:59

Sencor shr....
http://www.computer.cz/DetailPage.asp?DPG=69052

nejakej Jett
http://www.elektro-svet.eu/elektro/comp ... jett-5610/
Kazdopadne jsou, nemam zkusenost neznam.

Jinak poslouchat na pocitacovejch bednickach film /jako domaci kino/ je dost ulet.
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 11. 4. 2007 12:06

Nj ale ja chtel neco znackoveho ...Panasonic, Pioneer, JVC, Philips atd. Sencoru moc neverim. Jinak tyhle bedny maj dobry pomer cena/vykon tak proto.
Diacon Frost
Junior

Odeslat příspěvekod quichote2000 11. 4. 2007 12:18

Tak to ti asi neporadim, nenasel jsem nic jineho. Jinak cena/vykon.
Koupit si treba dvd pioneer a k tomu dat tyhle bednicky je fakt ulet nad ulety.
Si k tomu kup spis nejak ten Sencor
(jsou toho plny kramy, my to jeste nevnimame jako kvalitni znacku, ale je to spotrebni elek. jako kazda jina a nase deti to budou vnimat stejne jako treba Sony nebo JVC)

Doprucil bych ti koupit spis celou sestavu, uz z toho duvodu, ze bedny hrajou s kazdym zesikem trochu jinak, a pochybuju, ze si tam budes moct skaknout s bedynkama, aby ti to pustili :-)
Kdyz koupit reba neco od Pioneer urcite neprohloupis.
Ale je jasny, ze uz te to vyjde draz a otazka penez je skoro nejdulezitejsi.
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 12. 4. 2007 13:32

Ok, asi to vyresim nejakym tim sencorem. Dik za radu
Diacon Frost
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 12. 4. 2007 13:42

O Sencorech jsou tu obsáhlé thready. Tak si můžeš počíst.

Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru
HDD rekordér Sencor SHR 9116T s DVB-T
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 12. 4. 2007 14:01

Rekl bych ze podle toho co ctu o sencorech na forech me pri zakoupeni cekaji dost problemy :cry: Muzete doporucit nejaky jiny dvd rekorder ktery nema nejak moc neduhu?
Diacon Frost
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 12. 4. 2007 14:08

Zalezi na tom jestli stale trvas na 5.1 vystupu, ja sem tez pred rokem shanel a zadnej kvalitni znackovej za rozumnou cenu jsem nevidel.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolofon 12. 4. 2007 14:45

dost divna poziadavka "znackovy DVD rekorder" a Geniusy :)). v kazdom pripade, "neznackove" prehravace/rekordery aj napriek mozno nizsej kvalite maju zvacsa daleko viac ficur, pretoze sa nepredbiehaju v tom, aby dodrziavali standardy alebo dohody s producentmi obsahu...
Lolofon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 12. 4. 2007 17:27

kromec píše:Zalezi na tom jestli stale trvas na 5.1 vystupu, ja sem tez pred rokem shanel a zadnej kvalitni znackovej za rozumnou cenu jsem nevidel.

S tím nelze než souhlasit. Když jsem sháněl rekordér s HDD a 5.1 analogovým výstupem, tak prostě žádný značkový stroj nebyl k mání - a pochybuji, že dnes bude. Takže jsem nakonec zvolil Sencor. Mám jednu z prvních sérií v ČR (80GB) a šlape mi bez problémů. Za dobu co ho vlastním (cca dva roky) mi jen dvakrát vytuhnul, takže byl potřeba "šnůroreset". Jediná věc, která mi vážněji vadí je nemožnost editace záznamu na HDD.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 13. 4. 2007 15:41

Ten znackovi rekorder chci protoze mam spatne zkusenosti z neznackovim prehravacem H&B 3220 (odesla mechanika). Vim ze neznackove maj vic ficur ale mam strach z nedodelku :( Viz informace o sencorech na tomhle foru. Bophuzel to ale vypada ze budu muset o5 jit do neceho neznackoveho. Doporucujete teda Sencor nebo neco jineho (xoro, jett...)?
Diacon Frost
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 13. 4. 2007 16:03

Diacon Frost: Ono se taky neznačkových přístrojů prodá řádově mnohem více než značkových, takže pravděpodobnost že se najde někdo nespokojený je větší. A spokojení uživatelé si ve fóru nestěžují, takže nemáš žádnou protiváhu.. :wink:

Jinak Sencor není zase tak strašný - vím už o pěti lidech v mém okolí, kteří ho mají a nijak si nestěžují - právě naopak. Za ty peníze dobrá koupě..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 16. 4. 2007 11:49

No ono se tech neznackovych pristroju taky hafo proda v supamarketech a necekam ze lide kteri je tam kupuji vubec vi ze neco jako fora na netu existuje (nerikam ze vsichni), takze proto si mozna stezuje tak "malo" lidi. Ale neco natom co si napsal urco je. Popremyslim o tom......
Diacon Frost
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků