Ferguson D-770 HX nebo Xoro HSD-8410

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod empik 20. 6. 2007 19:58

Ahoj,
který z uvedných dvou přehrávačů je podle vás lepší (dá-li se to tak vůbec říct). Xoro má navíc čtečku paměť. karet a na Cybexu je nejprodávanější mezi DVD/Divx, ale o Ferguson píšou, že je to "Vlajková loď mezi DVD/DivX přehrávači", tak nevím který vzít. Co byste vzali vy? Díky
empik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkau 29. 6. 2007 14:10

Neznám Ferguson, doma mám Xoro 8410 a jsem spokojenej. I ovladac, na ktery hodne lidi nadavali je ok. Pro mne idealni koue v kombinaci s USB diskem to nema chybu.
jirkau
Junior

Odeslat příspěvekod mojzes 10. 1. 2008 07:46

Zdravím, mohl bys mi případně někdo jiný z majitelů XORO ( mám 8430 a už podruhé reklamuju kvůli mechanice !!!! ) napsat s jakým přesně externím diskem, lépe s jakým rámečkem na disk to funguje??? zkoušel jsem dva a zatím nic!!! disk tam chci dát starší 40 GB IDE. Dík moc
mojzes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mama1 10. 1. 2008 08:58

Mam Xoro 8410 a už jde podruhé na reklamaci s mechanikou (četl jsem někde, že jeden člověk tenhle přehrávač reklamoval už 5x - špatná mechanika). Pokud chceš přehrávač používat na CD/DVD tak Xoro néééé. Ferguson osobně neznám ale na forech se zatím moc nekritizuje, ale pokud se jedná o kvalitu mechaniky tak si iluze nedělám. U těhle značek je to loterie, když budeš mít štěstí tak budeš mít za málo peněz hodně muziky. Bohužel ani u značkových a drahých malo umějících přehrávačů nemáš dnes jistotu bezproblémového pužívání. :?
mama1
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků