DVD Orava vs. AVI

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Náhodný kolemjdoucí 17. 7. 2007 14:10

Koupil jsem DVD přehrávač Orava (po předchozích dobrých zkušenostech s touto značkou), bohužel se to zatím jeví jako velká chyba. Dvakráte jsem ho vracel na záruku, protože špatně načítal DVD i CD, nakonec to opravili a jede jak má. Jedna chyba však bohužel stále přetrvává, nenačítá některé filmy ve formátu .avi, vtip je v tom, že nenačítá jen některé, cca. polovinu mi jich to načte, polovinu ne. Nevíte v čem může být problém? Mohu nějak zjistit, jaký je rozdíl mezi těmi, které načtu a těmi, které nenačtu?
Náhodný kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 18. 7. 2007 12:33

Ahoj, a seš si jistý, že se jedná vždy o formát avi? Jinak nekompatibilitu bych viděl nejspíš v použitém kodeku, žádný přehrávač nemůže podporovat všechny. Jaký model od Oravy sis koupil? Co jsem zatím viděl a slyšel, tak by problém se čtením neměl být u žádného z nich, možná se jedná o chybu kusu a s tím souvisí i chybné načítání avi souborů, těžko říct. Měnili ti to kus za kus, nebo se měnila jen mechanika?
Marek_trefny
Junior

Odeslat příspěvekod Eduardo 24. 7. 2007 12:17

Ano mas pravdu. Urobil si chybu ze si kupil Oravu. Vsetko zn. Orava je ***** ! Nikdy si uz nekupuj tuto znacku.
Eduardo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 24. 7. 2007 12:58

eduardo - ale no tak, nějaká špatná zkušenost? já jich mám několik dobrých a myslím, že orava je slušná značka s velmi dobrým poměrem výkon/cena
Marek_trefny
Junior

Odeslat příspěvekod Náhodný kolemjdoucí 14. 8. 2007 09:36

Zjišťuju, že chyba asi nebyla ve formátu filmů, ale v tom shitu jménem Orava :(
Cca. 2 měsíce po vrácení se z druhé reklamace opět nenačíta některá DVD (třeba i ta, co ze začátku jela dobře), na většině těch co se načítají běhají zelené vodorovné pruhy, zvuk jde hrozně potichu, občas se celý film zasekne a nejde už pustit, většinou to dělá poté, co se dá pauza...

Opravdu supr kup :/
Náhodný kolemjdoucí
Kolemjdoucí