Philips DVDR3570H a DVDR3590H

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Myloš 20. 11. 2007 18:20

mikih píše:3) Kvalita nahrávania - zvolený stupeň je spoločný aj pre záznam na HDD a aj pre pálenie na DVD?
Ak na HDD nahrávam na SPP, má význam pri pálení prepínať na SP alebo HQ?a/quote]

Vypálit to můžeš pouze v té kvalitě, ve které's to nahrál.
Když film nahraješ, má určitou (datovou) velikost podle zvolené kvality (komprese).
Takový film už na tomto přístroji do jiné kvality nepřevzorkuješ.
Myloš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plechi 27. 11. 2007 10:08

Jopal: Samsung 757 jsem zatím nekoupil ... rozladily mě zkušenosti uživatele Marenek z tohoto fora (http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?t=64892).

Pro majitele Philips 3570 (3590):
o Jak je zhruba rychlé kopírování z USB na HDD? U mého stávajícího přehravače dochází k občasnému sekání při přehrávání DivX z USB vlivem nízké přenosové rychlosti :-/
o Kolik GB dat (divx,mp3,jpg) je možno nakopírovat na HDD z USB, DVD apod. ?

A dotaz na 3575 (3595): Umějí tyto rekordéry, které se u nás neprodávají (lze sehnat na pixmanii), české titulky u DivX ?

Thx.
Plechi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jopal 3. 12. 2007 19:29

Plechi dik za link, tak takyto rec. ani ja nemusim... :mrgreen:
jopal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rboost 4. 12. 2007 16:48

Plechi: rychlost kopírování je všelijaká. Když jsem kopíroval fotky z flash disku tak to trvalo nehorázně dlouho (subjektivně), nicméně ze stejného flash disku přehrávám filmy bez problémů.. :shock:

Na HDD je vyhrazen pevný prostor 20GB na soubory kopírované do rekordéru (fotky,MP3, divx). Což může vadit někomu, kdo by to raděj využil na nahrávání videa. 160 GB (140) se zdá hodně, ale kdybych pravidelně nečistil, tak mám plno. Je spousta věcí, který jsem ještě neviděl a je mi líto to smazat, aniž bych to zkouknul, ale nestojí za vypálení na DVD... :cry:
Rboost
Junior

Odeslat příspěvekod mikih 4. 12. 2007 21:30

Plechi píše:Pro majitele Philips 3570 (3590):
o Jak je zhruba rychlé kopírování z USB na HDD? U mého stávajícího přehravače dochází k občasnému sekání při přehrávání DivX z USB vlivem nízké přenosové rychlosti :-/=/quote]


Skúsil som nakopírovať dva 700 MB filmy z dvojgigového USB kľúča na HDD. Každý trval 2:12 minút (teda 4:24 spolu). Možno je to závislé aj na type kľúča, tento je taký lacnejší, pomalší. Škoda že vysokorýchlostný - ale iba gigový Corsair - mi 3570H nechce poznať :-(

Ale ani pomalý kľúč by nemal zapríčiňovať sekanie filmu, jedine že by procesor (alebo čo je v tom DVD rekordéri) nestíhal naraz riadiť kopírovanie a dekomprimovanie DivX-u.
mikih
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plechi 5. 12. 2007 10:41

Rboost, mikih:

Díky za info,
šlo mě o rychlost kopírování USB->HDD ... počítám s přenášením videí právě touto formou, pálení na DVDRW mi přijde out. Od toho kupuju rychlé flashky (zápis 20MB/s, čtení cca 33MB/s v PC, takže je to kalup).
20GB na data z venku není pro mě moc, protože budu přístroj využívat spíš jako jukebox, než jako rekordér ... bohužel jiné přístroje jsou an tom asi podobně :-/

BTW:
Stávající přehravač Sencor mi přehrává z flashky některé scény trhaně (u seriálu Prison Break třeba stále stejnou scénu z úvodní znělky), z DVDRW je to v pořádku. Kdoví čím to je ... nezdá se mi, že by najednou vzrostl datový tok nad možnosti USB ...

Ten Sencor je tuším 7301 ... po koupi plazmy jsem se nemohl rozhodnout pro žádný rekordér a neměl jsem ji čím krmit krom analogu, tak jsem ze srandy koupil toho Sencora, že ho pak někomu dám...a celkem mě překvapil, není to zase tak špatný za pár stovek.
Plechi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jopal 5. 12. 2007 14:13

Plechi ja ti neviem, ale asi zhaname nieco podobne. Ja uz asi 10. krat citam celu diskusiu okolo tohto philipsu s tym, ze ho nakoniec aj napriek vsetkym nedostatkom kupim. Ale tych 20 gb prietoru na data z vonku ma zase fest nastvalo. Musim to rozchodit - ale uz tych nedostatkov je vela. To si asi kupim najlacnejsi sencor - s tym, ze je to ***** - a po zaruke ho zahodim, snad bude uz nieco normalne...Ale aspon viem, ze kupim srot a nebudem sklamany...Fakt nevim. :?:
jopal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikih 14. 12. 2007 12:20

jopal píše:...20 gb prietoru na data z vonku ma zase fest nastvalo...

Keby to bolo vseobecne na "data z vonku" = teda keby sa to dalo vyuzit aj na DivX... Ale ak som nieco na svojom neprehliadol, tak to je IBA na fotky a mp3-ky :-( . DivX a spol to kopiruje do priestoru co je pre nahravanie z telky.
Zaujimalo by ma, ci ten priestor je vyhradeny "natvrdo", alebo je to strop na nahranie fotiek a mp3 - cize ak tam nebudem mat ziadnu fotku ani mp3, ci by som do tohoto priestoru mohol nahravat vysielanie telky.
Asi skusim pocas zimnych vecerov viac nahravat - ci mi tam vlezie viac ako cca 140 GB (160 - 20)... vlastne to je asi o nieco menej - "160 GB" nema po formatovani 160 giga...

BTW - ten stroj je asi pomerne novy, ale neskusal niekto do neho supnut nejaky vacssi disk?
mikih
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Myloš 14. 12. 2007 21:36

mikih píše:"160 GB" nema po formatovani 160 giga...

Zcela logicky – prodejci uvádějí velikost disku v násobcích 10, zatímco počítač používá mocniny 2:
1 kilobajt = 1024 bajtů (dvě na desátou)
1 megabajt = 1024 kilobajtů
1 gigabajt = 1024 megabajtů,
takže:
160 000 000 000 B / 1024 = 156 250 000 KB
156 250 000 KB / 1024 = 152 587 MB
152 587 MB / 1024 = 149 GB
Myloš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bandob 16. 12. 2007 21:03

V piatok som sa stal majiteľom Philipsu DVDR3575H/58. Kúpený s malým strachom v Nay-ku. Už sa mi nechcelo čakať na 5570. Zatiať som spokojný, už sa pravdepodobne vyrábajú aj pre náš región lebo má české menu a DVD región sa dá nastaviť na SK- Slovakia. Skúšal som nahrávať, podťa Showview z jojky a pohoda. USB kľúčik je super, pichol som 4GB, nalistoval som adresár s foto, rýchlosť prezerania a pekne listoval fotky. Ovládanie z DO je trošku pomalšie ale žiadna tragédia. Opticky sa mi zdá obraz krajší ako keď som mal káblovku pripojenú priamo na TV. A LiveTV je super:)
bandob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plechi 16. 12. 2007 22:05

banbob: A jak jsou na tom český/slovenský titulky k divX ?
Plechi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikih 17. 12. 2007 08:30

Bez problemov - aspon ja som nic zleho nevidel.
Akurat pravdepodobne je treba nastavit stredoeuropske titulky - tusim sa tam ide cez Options (nie som doma, takze presne neviem).
Ak sa nemylim, ukazalo mi to spravne titulky ci uz SUB alebo SRT aj v kodovani Win-1250 aj ISO8859-2
mikih
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Plechi 17. 12. 2007 22:20

mikih: Ty máš 3575, nebo 3595 ?
Plechi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 18. 12. 2007 00:19

mikih píše:Akurat pravdepodobne je treba nastavit stredoeuropske titulky - tusim sa tam ide cez Options (nie som doma, takze presne neviem).
Ak sa nemylim, ukazalo mi to spravne titulky ci uz SUB alebo SRT aj v kodovani Win-1250 aj ISO8859-2
Obrázek
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikih 18. 12. 2007 08:31

Plechi píše:mikih: Ty máš 3575, nebo 3595 ? /quote]

Mám 3570H...
mikih
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků