XORO HSD 8430 vs. Philips DVP 5980 vs. Ferguson D-780 HX

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pavelos 6. 12. 2007 15:05

Ohledně toho Fergusona vycházím hlavně z diskuzí, kde se tohle docela propírá. Už nevím kde, ale někde jsem to pochytil právě ve srovnání s Xorem. Je to uvedené i v záporech na digilidech (viz odkaz od POiNTERa výše).

K Phillipsovi: Ja jsem do ceny zahrnul i HDMI kabel a navíc porovnávám ceny pouze těchto tří přehrávačů. A co se čitelnosti titulek týče, tak jsem, pravda, četl o starším typu Philips DVP 5960 a předpokládal, že jsou zde stejné. Prý je ve světlejších scénách trochu problém s čitelností...
Pavelos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tesar 1. 2. 2008 10:47

Pavelos píše:Teďka jsem se na http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... PrmaId=683 dočetl, že Xoro podporuje USB flash paměti jen do 1GB. Máte s tím někdo zkušenosti? Připadá mi to jako nesmysl...
e/quote]


Cau,
mam Xoro 8430 a bez problemu mi cte USB Flash 4GB :-)
Tesar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavelos 1. 2. 2008 11:26

Jasný, už jsem asi před čtrnácti dny koupil to XORO a jsem poměrně spokojený. Jediný problém (jak již bylo řečeno) je s přehráváním pálených DVD. Ani ne tak s klasickým MPEG-2, ale pokud je na DVDčku více .avi filmů. Některé to přehrává bez probémů, jiné vůbec. Až na tento problém však funguje vše tak, jak má...
Pavelos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lobo2 6. 2. 2008 00:33

Ten Philips je jedna basen!
Vynikajuci obraz, USB prehra vsetky co mam doma, velke titulky, prehra vsetky media a filmy co mu dam...
Parada!
Mam aj Panasonic - ale nechytacky!
lobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xentar 6. 2. 2008 09:17

nějak se nedokážu vyznat v současné nabídce DVD přehrávačů, tka chci poprosit zkušenější - k HD Ready LCD TV chci nový DVD přehrávač, který splňuje požadavky:

HDMI
progressive scan/upscale
DivX playback (720p)
region free (většinu dvd mám originály z US)

Zatím jsem nenašel nic, co by byxlo dostupné a splňovalo všechny požadavky, navíc podpora divx s velkým datovým tokem se v popisehc na webu rozlišuje dost obtížně. máte někdo nějaký tip? Díky moc.
xentar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lobo2 7. 2. 2008 21:11

neviete kde stiahnut najnovsi FW na 5980/12-ku.
Nejake mam ale tie su starsieho data. A ja som player kupil pred par dnami... moc dik
lobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkau 10. 2. 2008 21:39

Mam Xoro 8410 a asi jsem mel stesti na kus s dobrou mechanikou, jedine co necte jsou neuzavrena DVD, ty nedokaze vetsinou nacist. Jakmile je DVD uzavrene, cte to bez problemu (DVD+R, DVD-R, DVD-RW) - i ty palene 8x.
jirkau
Junior

Odeslat příspěvekod Tesar 11. 2. 2008 11:28

lobo2 píše:Ten Philips je jedna basen!
Vynikajuci obraz, USB prehra vsetky co mam doma, velke titulky, prehra vsetky media a filmy co mu dam...
Parada!
Mam aj Panasonic - ale nechytacky!


No nevim nevim. Philips nema dost zasadni veci:
Neumi DTS (!), nema vubec 5.1 audio vystup, ale pouze stereo downmix, nema digitalni opticky vystup, neumi ceskou diakritiku v souborovem systemu, titulky se musi jmenovat stejne jako film a neni moznost si vybrat, titulky nejsou nejlepe citelne, co se tyce audia tak neumi wma, ogg, u videa nimi Xvid s GMC.
S timto bych ja do nej teda nesel...
Tesar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tesar 11. 2. 2008 11:36

Pavelos píše:Jasný, už jsem asi před čtrnácti dny koupil to XORO a jsem poměrně spokojený. Jediný problém (jak již bylo řečeno) je s přehráváním pálených DVD. Ani ne tak s klasickým MPEG-2, ale pokud je na DVDčku více .avi filmů. Některé to přehrává bez probémů, jiné vůbec. Až na tento problém však funguje vše tak, jak má...
Tesar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lobo2 11. 2. 2008 19:27

No nevim nevim. Philips nema dost zasadni veci:
- Neumi DTS (!) - MAM DENON RECEIVER - NACO JE TI DEKODER V PREHRAVACI? CEZ KOAXIAL HO DA DO RECEIVERA
- nema vubec 5.1 audio vystup, ale pouze stereo downmix - DETTO, CO SOM PISAL
- nema digitalni opticky vystup - KOAXIAL MAJU DNES VSETKY RECEIVRE
- neumi ceskou diakritiku v souborovem systemu - NEMAM S TYM PROBLEM
- titulky se musi jmenovat stejne jako film a neni moznost si vybrat, titulky nejsou nejlepe citelne - NAZOV TITULKOV MI NEVADI, TITULKY SU VZDY LEPSIE AKO U SONY, PIONEER, PANASONIC... CITATELNOST BY MOHLA BYT LEPSIA
- co se tyce audia tak neumi wma - UMI, STRANA 21 V MANUALE
- ogg - NEPOTREBUJEM
- u videa nimi Xvid s GMC - KOTRY TO UMI (MYSLIM ZNACKOVY)?.
S timto bych ja do nej teda nesel...[/quote]

DOPLNENE HORE:
PRE MNA BOLA PRIORITA OBRAZ (PRETO ANI NAHODOU FERGUSON A INE NONAME), 100% PODPORA USB, A RW A DL MEDII...
NA HDMI 1080 TO MA VYNIKAJUCI OBRAZ (CO SOM CITAL RECENZIE TAK NIECO AKO FERGUSON 1080 JEDNODUCHO NEZVLADA - NEUPIERAM FERGUSONU PREDNOSTI V TITULKOVYCH HRATKACH!)
MAM 50'' PLAYMU A NCHCEL SOM POKUSOVAT...
lobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lobo2 11. 2. 2008 19:30

Tesar píše:
Pavelos píše:Jasný, už jsem asi před čtrnácti dny koupil to XORO a jsem poměrně spokojený. Jediný problém (jak již bylo řečeno) je s přehráváním pálených DVD. Ani ne tak s klasickým MPEG-2, ale pokud je na DVDčku více .avi filmů. Některé to přehrává bez probémů, jiné vůbec. Až na tento problém však funguje vše tak, jak má...
lobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Konik 13. 2. 2008 09:50

lobo2 píše:PODPORA USB, A RW A DL MEDII...


pls mozes detailnejsie?

USB - v akom video formate (wmv, avi, ine?) prehrava z USB zariadeni (2.5" disk, kluc, ine?), prip. len FAT al. aj NTFS?

DVD DL - s akymi mas skusenosti (+-R DL) a akymi znackami?

dik
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lobo2 14. 2. 2008 20:36

Konik píše:
lobo2 píše:PODPORA USB, A RW A DL MEDII...


pls mozes detailnejsie?

USB - v akom video formate (wmv, avi, ine?) prehrava z USB zariadeni (2.5" disk, kluc, ine?), prip. len FAT al. aj NTFS?

DVD DL - s akymi mas skusenosti (+-R DL) a akymi znackami?

dik


mam len +R DL imation - tie idu
z USB hra vsetko co som skusal a potreboval: avi, wmv, jpeg, mp3 (co ine mam skusit?)
prehrava mi flashky-kluce, citacky kariet (SD, CF...), a 40GB databanku FAT
lobo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Konik 15. 2. 2008 09:31

dik (aj za PS)

aky mas firmware? original Philips?
wikipedia - volna internetova encyklopedia
Konik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lobo2 15. 2. 2008 21:51

Konik píše:dik (aj za PS)

aky mas firmware? original Philips?


jj asi jeden z poslednych philips
ale trochu by som chcek aby titulky boli sytejsej farby
aj ked to nevadi, trochu to rusi
lobo2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků