rekordéry LOEWE

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dalamar 8. 12. 2007 01:10

Máte někdo prosím zkušenosti s rekordérem od LOEWE ? Máme od nich televizi a kdyby rekordér byl stejně kvalitní, jdu do něj cena necena :-) Jenže na netu jsem o nich nic nenašel a jít do toho naslepo se mi nechce...
Dalamar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod volis 8. 12. 2007 15:14

Myslím že je to zbytečná upjatost na jednu značku.
Ano , televize má Loewe velice kvalitní .
Ale o rekordérech už se toho moc neví a proto já osobně bych volil nějaký vyšší model od Panasonica. A ještě ušetříš. Prostě si jen myslím že ten umí to a ten zas tohle. U nás asi moc lidí ten record. Loewe mít nebude aby ti s tím poradili.
A zjisti si ještě jestli je tu nějaké obchodní zastoupení kvůli případné reklamaci . Nechci tě v žádném případě ovlivnovat , je to jen můj názor.
Nokia 6300, Koss Porta Pro
moc tomu nerozumím :-)
volis
Junior

Odeslat příspěvekod Dalamar 9. 12. 2007 13:18

Dík za odpověď.

Nejde o upjatost k jedné značce, spíš o to, že ze standardních značek (Sony, Panasonic, Phillips, LG) si nějak nedokážu vybrat, každý má nějaké mouchy - jeden nepřehraje Xvid, druhý má problém s videem na +R médiích, další neumí DVD-RAM, jiný neumí přizpůsobit kvalitu záznamu velikosti disku, další zase mizerný tuner nebo je hlasitý apod. U LOEWE mám zušenost (pravda, u televizí) že toho umí opravdu hodně a další funkce se dají přidat. Proto mě napadlo, že by mohl být i přehrávač trochu "chytřejší" než je současný průměr na trhu .
Dalamar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod volis 9. 12. 2007 18:05

No tak to ti neporadím.
Těma +R určitě myslíš Panasonic , ale je to myslím nejmenší zlo s těch chyb co jsi vyjmenoval . Já mám EH- 55 a jsem s ním velice spokojen . Ale kdyby ses dále pídil po tom Loewe , tak by mě také docela zajímalo co má za lepší funkce . Kdyžtak sem přihod své dojmy . Cau
volis
Junior

Odeslat příspěvekod Dalamar 9. 12. 2007 21:45

Tak zatím jsem zjistil, že Loewe

- přehrává mp3 přímo z paměťových karet resp. USB podle typu
- přehrává i .wma
- funkce s názvem "copy-to-card" naznačuje, že by možná mohlo jít kopírovat nahrané filmy na paměťové karty, což by pro mě osobně bylo velké plus, zatím jsem nenarazil na rekordér co by něco takového uměl
- nikde se nezmiňují o dvd-ram takže je nejspíš neumí
Dalamar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod volis 9. 12. 2007 22:00

No něco jsi přece zjistil.

Tak trochu mi to připomíná mě když jsem před několika lety kupoval DVD player JVC za 5500 Kč jen kvůli tomu že to má i čtečku pamět. karet. Ale dvd-ram nepřehraje ( docela mi to vadí když ted mám ten Panasonic) . A divX také ne , MP3 z DVDéčka taky ne , takže jsem kvůli tomu smutnej :)

Chtěl jsem tím jen říct , že ty všechny plusy co jsi vypsal se dají udělat v počítači a je zbytečné za to připlácet. Mě to mrzí dodneška.
volis
Junior

Odeslat příspěvekod Dalamar 9. 12. 2007 22:17

Máš pravdu, došel jsem ke stejnému závěru a jdu obědnat panasonic DMR-EX87EP. Škoda jen že nemá větší disk, nechápu proč dělají model sice se 400 GB diskem ale bez digitálního tuneru.
Dalamar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alesss79 9. 12. 2007 22:29

si pocekej do jara na new modely :D
alesss79
Junior

Odeslat příspěvekod Dalamar 9. 12. 2007 22:36

Nemůžu, dělám ježíška a ten na jaře nechodí :-)
Dalamar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alesss79 9. 12. 2007 22:38

Dalamar píše:Nemůžu, dělám ježíška a ten na jaře nechodí :-) /quote]

tak to mame podobny problem,taky se mi nechce cekat a jdu tenhle tyden pro PANASONIC DMR-EX77EP-K :D
alesss79
Junior

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 10. 12. 2007 09:53

dělám ježíška :) taky jsem na tom podobně, ježíšek přinese novou full hd lcd telku lt-1181 od oravy, nekup to za cca 40 tisíc, když konkurence stojí mnohem víc ;)
Marek_trefny
Junior

Odeslat příspěvekod Chemanek 10. 12. 2007 10:49

alesss79 píše:tak to mame podobny problem,taky se mi nechce cekat a jdu tenhle tyden pro PANASONIC DMR-EX77EP-K :D

Tak s touhle masinkou vubec neprohloupis... ja uz to mam asi mesic doma a je to naprosto perfektni vec... az na ty mouchy ohledne DivX, ale na to si clovek brzy zvykne a Panak mu to vrati spickovym obrazem, super tunerem, rychlou reakci na ovladac, snadnym ovladanim... naucis rychle nahravat pritelkyni ci manzelku :-)
Chemanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alesss79 10. 12. 2007 10:59

presne jak pises potrebuji aby s tim umela i pritelkyne a ovladani u panasonicu mi prijde nejvic pratelske :)
alesss79
Junior

Odeslat příspěvekod volis 10. 12. 2007 19:37

to Dalamar

tak to vidíš . V žádném případě nechci aby to teďka vypadalo že rekordéry umí jen Panasonic. To určitě ne. To by bylo dost troufalé. Ale budeš spokojenej a jak už tu napsali ostatní bude spokojena i rodina :) . Tak teď už Ti jen přeji ať slouží a dělá radost.
Cau
volis
Junior

Odeslat příspěvekod Dalamar 27. 12. 2007 16:00

Tak jsem pod stromeček napěchoval panasonica DMR-EX77EP-K a na první pohled dobrý, v krabici na mě čekaly 3 dvd-ram média a poděkování, zapojení v pohodě (jen k tomu už mohli dát scart), základní nastavení celkem v pohodě (i když na kouzla u televizí Loewe to nemá). Ovladač ujde (na fotkách mi připadal neuvěřitelně hnusný) a je fajn, že s ním jde ovládat i základní funkce televize. Návod je docela podrobný ale řazení mi přijde malinko nelogické, to je alo opravdu jen detail.

Toď první dojem, o další se podělím jakmile nějaký bude :-)
Dalamar
Kolemjdoucí

Další stránka