Panasonic DMR-EX87 + analog. TV signál -> rozmazaný obraz

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jiri.pankl 29. 12. 2007 20:48

Ahoj,

zkoušel jsem dvoje zapojení (dle návodu):

1. Propojení mezi DVD rekordérem, videorekordérem a TV, t.j dvěma SCART kabely a koaxiálnimi kabely jsou propojené antenní vstupy a výstupy těchto zařízení.
2. Připojení antény do DVD rekordéru a přes SCART kabel do TV (videorekordér je mimo hru).

Ale u obou je výsledek stejný a to rozmazaný a nekvalitní obraz na všech kanálech při sledování TV (i při/po nahrávání). Obraz vypadá, jakoby byl už při sledování nějak komprimován, což mi ale nedává smysl. Pokud připojím anténu přímo do TV (nebo přes videorekordér) a DVD rekordér je mimo hru, tak je obraz v pořádku.

Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno a jak to vyřešit? Děkuji.

Zkoušel jsem (nic z toho nepomohlo):
- měnit nastavení obrazu v nastavení přístroje
- změnit SCART kabel
- manuální ladění kanálů
jiri.pankl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 30. 12. 2007 12:51

Potiz vypada vyskyt u DVD recorderu nebo kabelu od DVD do neceho jineho, zkus vymenit kabel (aha uz se stalo) nebo to zapojit do jiny TV.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ace2 30. 12. 2007 16:14

Zkuste poradit prosím jak připojit z tohoto Panasonicu zvuk do Receiveru tak aby zvuk při přehrávání DVD byl v normě DD případně DTS. Z Panasonicu je připojena optika do receiveru, ale zvuk nehraje, hraje až při připojení přes cinch, což ovšem zase pochopitelne nehraje v DD.
ace2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahony07 1. 1. 2008 12:29

ace2 píše:Zkuste poradit prosím jak připojit z tohoto Panasonicu zvuk do Receiveru tak aby zvuk při přehrávání DVD byl v normě DD případně DTS. Z Panasonicu je připojena optika do receiveru, ale zvuk nehraje, hraje až při připojení přes cinch, což ovšem zase pochopitelne nehraje v DD.t/quote]

A co nastavení v menu?Otázkou je,zda tento optical out nefunguje jen při propojení HDMI.Mrkni na nastavení v menu.
mahony07
Kolemjdoucí