PIONEER DV-600AV-K (alebo niečo iné?)

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod stevosk 14. 1. 2008 10:24

Zajtra by mi mala prísť nová TV Panasonic 42PZ70EA. A plánujem dokúpiť nejaký slušnejší DVD prehrávač. Podmienkou je upscale do 1080p a analógový 5.1 výstup. Objavil som tento PIONEER DV-600AV-K, ktorý hodnotili zahraničné recenzie po obrazovej aj zvukovej stránke veľmi vysoko. Lenže jeden prispievateľ na tvfreak mi tvrdí, že ho mal doma a obraz bol zrnitý a tak ho vrátil. Tak by som potreboval názor toho, kto tento kúsok vlastní. Resp. máte ešte nejaký nápad (popravde ale cez tých 6000 Sk sa mi už nechce ísť)

link na uvedený prehrávač (videoexpert)
http://www.videoexpert.sk/dvd-prehravace-stolne/pioneer-dv-600av-k

link priamo k výrobcovi
http://www.pioneer.sk/sk/nav/produkty/audio-video/blue-ray-dvd-a-cd-prehravace/dv-600-k
stevosk
Junior

Odeslat příspěvekod mamut 14. 1. 2008 16:25

Mám doma DV-400 a úplná spokojenost. Za danou cenu nic
lepšího nekoupíš.
mamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 14. 1. 2008 17:07

Mám doma DV600,obraz i zvuk je špičkový,včera jsem si pustil remasterovanou edici Indiana Jonese a nemělo to chybu.Další plus pro přehrávač-DVD-Audio a SACD přehrávač.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod onyX 15. 1. 2008 11:53

Ahoj, chtěl bych si koupit Pioneer DV600. Mám na tebe prosbu o radu. Přehrává tento přístroj také XVID ??? A všechny??
onyX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod onyX 4. 2. 2008 09:05

DV-600AV přehrává nejenom všechny DivX ale i XVid, dále jsem k němu připojil USB HDD a přehrál mi XVid film, nalezl také můj mobil který sice nemá SD kartu, ale přesto nabídl kořenový adresář s videi a MP3, to samé funguje i skvěle s USB flashdiskem.

porovnával jsem doma také zvuk z tohoto DVD a ESPRITového SONY a zvuku bych dal 10*

Sečteno a podtrženo, naprosto doporučuji ..!!
onyX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dodo_mt 4. 2. 2008 19:16

aky externy HDD si skusal ?? ja mam sice 400ku ale externy HDD sa mi nepodarilo rozbehnut kolegovi sa to podarilo....

dodo
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior

Odeslat příspěvekod onyX 5. 2. 2008 09:01

Ahoj mám externí USB HDD 30GB Samsung. ALE ted co napisu te možná překvapí: tu 600 jsem koupil minuly tyden a k ni pripojil externi HDD, pustil XVid filmy, ty samozřejmě fungovaly na "1", ale pak jsem šel k PC a zálohoval jsem na ten externí HDD další různé věci atd., pak jsem dal připojit k 600 a on se mi ale to HDD NEZOBRAZIL, lépe řečeno 600 ho stále hledala a výsledek byl ten, že ho nenašla.

Abych tě ale nenapínal tak RECEPT je jednoduchý, připoj externí HDD k PC a dej SCANDISK (samozřejmě to externí HDD musí být naformátované na FAT16/32), ten ti to opraví a VĚŘ MI, ta 400 to HDD najde, jednoduché co ...... :lol:
onyX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.dodo 8. 2. 2008 12:29

Hello
Uz som si ho isiel kupit, ale vzal som si aspon kluc usb2.0 1G a usb citacku s sd kartou 2G. Prisiel som do Nay a dal si to predviest.. chvilu kluc videl, chvilu nie. aj ked ho videl, tak po spusteni filmu..hroza... po dvoch minutach zamrzol uplne.. pomohol mu az tvrde vytiehnutie zo siete... po opatovnom zapnuti zatuhol uz ri citani z kluca... kartu nevedel najst vobec... cize som ho pekne nechal zase v predajni a isiel prec.. musim hladat nieco ine..
j.dodo
Junior

Odeslat příspěvekod onyX 14. 2. 2008 11:00

2j.dodo: NESMYSL

Zřejmě je chyba i na tvé straně! Žádný HDD ani FlashDisk se mi neseká. Jak jsem psal, je třeba si to nechat projet Scaniskem. Nicméně měj na paměti, že tento přehrávač, ale i ostatní přehrávače na trhu mají POUZE USB 1.1 a ne jako máš doma v kompu USB 2.0. Takže ten datový tok je o něčem jiném. MP3, WMA atd. to přehrává naprosto bezkonkurenčně přes USB, samozřejmě DivX&XVid film to přehrává také, ale diky tomu, že data tečou přes USB 1.1, tak se to občas trochu pozastaví. Nicméně je to tím principem 1.1.

V každém případě ale já si myslím, že do 10000 je to na našem trhu nejlepší přehrávač (optický výstup, řemeslné zpracování, DivX ultra, SACD, DVDaudio atd). Je to ale samotřejmě na tobě co si vybereš - je to tvá volba ....
onyX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.dodo 26. 2. 2008 08:49

onyx
hello suhlasim s tebou, ze je to asi najlepsie na nasom trhu. Preto som si ho vybral a isiel kupit.. zial presne to co som pisal sa stavalo..... co treba najprv spravit? Projet scaniskem?? Tomu nerozumiem... treba najpr nejako nascanovat ten kluc po vlozeni do pristroja? Stale som si iny nevybral, tak keby to islo tak by som sa k nemu rad vratil...
j.dodo
Junior

Odeslat příspěvekod Krosik 16. 5. 2008 23:44

Ochvilu pride na trh novy model 410 a na ten cakam...
Moze mi niekto kto ma 400 alebo 600vku otestovat ci to nacita DVD+R DL?

dik
Krosik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 17. 5. 2008 05:38

DVD+R DL šestistovka přehrává bez problémů.Když jsem je vypaloval,tak jsem to pálil DVD Decrypterem,Ashampoo mělo problém s druhou vrstvou.Budeš to muset vyzkoušet,jinak s přehráním není problém.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod Abox 17. 5. 2008 10:52

Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Krosik 18. 5. 2008 01:10

z kazdeho modelu tu bude novsi http://gadgets.fosfor.se/pioneer-dv-310-dv-410/

len este rozmyslam ci ten novy pioneer 410 alebo novy philips 5990...
Krosik
Kolemjdoucí