Má už niekto dvdr philips 5570

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ronaldina 24. 1. 2008 22:46

Chalani má už niekto doma dvdr philips 5570, vôbec nie je k mání ani v Česku ani u nás na Slovensku ani v obchode ani na internete ani na stránke philipsu, tak dokedy mám čakať??? Bude vôbec, alebo to dopadne ako s dvdr 3595, ktorý je len na pixmanii.
ronaldina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal6677 25. 1. 2008 07:04

jj aj mna to zaujima.....na nete pisu ze ho maju a ked napisem mail na dostupnost tak mi napisu ze za tyzden a za tyzden napisem dalsi mail a odpoved je taka ista (za tyzden) a takto som uz "pretyzdnoval" 4 mesiace
Michal6677
Junior

Odeslat příspěvekod Michal6677 26. 1. 2008 20:55

no toto je vyjadrenie jedneho obchodu: "tovar sa ešte stále nenaskladnil a uvedenie je opäť posunuté až na 12.3. Vzhľadom k záujmu o tento prístroj to považujem za katastrofu."
No nemam slov.......
Michal6677
Junior

Odeslat příspěvekod ronaldina 28. 1. 2008 08:07

No ja som si ho dala zháňať /dvdr philips 5570/ v Mníchove v najvačších špecializovaných obchodoch na elektroniku, kde o tomto prístroji ani nepočuli a zo značky philips čo sa týka dvd rekordérov v podstate nič nepredávajú, takže ešte vačšia katastrofa. Keby panasonic mal režim nahrávania SPP, t.z., že na 1 dvd zmestím 2,5 hodiny nahrávky ako pri philipsoch, tak neváham a kúpim ten odmenený cenou EISA, škoda že si nemôžem porovnať kvalitu režimu LP u panasonicu s režimom SPP u philipsu.
ronaldina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozef2 31. 1. 2008 14:52

Rekordery Panasonic nielenze maju 2,5 hod. rezim SPP ale aj niekolko stoviek!! dalsich rezimov :-) . Vsetky sa vsak spolocne nazyvaju FR - flexibile recording. Znamena, ze si mozes nastavit dlzku nahravania na DVD nielen na 1, 2, 2,5, 3, 4, atd. hod. ale mozes si nastavit lubovolnu dlzku nahravania s presnostou na minutu!!, tj. napr. 2:13 hod.
Alebo inak, FR umoznuje nastavit dlzku zaznamu na jedno DVD v rozsanu 1 az 8 hod., s krokom po minute!!
jozef2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal6677 1. 2. 2008 15:14

ja by som stel DVD rec. co ma moznost kopcit na HDD filmy divx/xvid a to panasonic nema pokial sa nemylim
Michal6677
Junior

Odeslat příspěvekod leri888 1. 3. 2008 13:23

Má ho už konečne niekto????
leri888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal6677 5. 3. 2008 19:48

stale nic.......posledny oficialny datum uvedenia na trh je 19.3.2008
Michal6677
Junior

Odeslat příspěvekod ronaldina 6. 3. 2008 00:53

Omyl, zajtra sa stanem majiteľkou dvd philips 5570 /dúúúúúfam/ tak ak sa mi podarí, napíšem na net pár skúseností ako som spokojná, nečakajte super recenziu len názor na to či splnil moje očakávania, a to kvalitné nahrávanie cez HDMI kábel, obsluha menu, postrihanie reklám...... mám už jeden starší typ tak to viem trošku porovnať, no veď uvidíme, či je to taký zázrak ako sa o ňom píše, dúfam, že to nebol omyl, že som nekúpila ten ocenený panasonic.
ronaldina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 6. 3. 2008 08:51

Uz ho maju aj v TPD cku... z urcitych dovodov sa zdrzal. Ale uz je zaradeny v ponuke. Aj 5520H.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opat 6. 3. 2008 10:28

To by bylo super, kdyby už bylo a hlevně kdyby se někdo podělil s nějakými praktyickými informacemi
opat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 6. 3. 2008 14:45

V TPD BA uz maju obe verzie:
DVDR5520H - 12 999 Sk
DVDR5570H - 13 999 Sk
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hrouda 007 6. 3. 2008 14:57

Zdravím včera mi dovezli DVDR5520H za 12hod po objednání 5Okm od bydliště.http://www.levnejitonejde.cz/frontoff/?d=1436419 čekal jsem na nějakou recenzi ale stále nic tak sem do toho šel. BYL jsem vlastníkem Sencoru SHR 9116T kterého sem po 14 dnech vrátil. Zatím sem spokojen,testování v začátcích, ti co jsou nedočkavý si můžou stáhnout český manuál na stánkách Philipsu,ti co znají DVDR3570H a DVDR3590H tak menu je stejné i ovládání,digitální příjem bez problému(mám 100%)EPG pouze zobrazuje o čem je daný pořad a další po něm nic víc , přepínání mezi programy dost rychlé.Nahrávání z obou tunerů bez chyby,časové nahrávání rovněž.HDD tichý,v naprogramovaném stavu rovněž bez hluku.Zatím mi přehrál vše,škoda že ten název u titulků musí být shodný s filmem u Divx(titulky mohly být větší) příště něco víc nebo se ptejte sami rád zodpovím
Hrouda 007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ronaldina 6. 3. 2008 14:59

Ja ho už mám doma dvdr philips 5570H/58, práve študujem návod, prvý dojem, no na vzhľad si je potrebné zvyknúť je celý čierny, veľmi jednoduchý na vzhľad, ale čo ma potešilo, diaľkový ovládač má tlačítka na písanie názvov tak ako na mobile, t.z., že nebudem musieť donekonečna ťukať na jedno tlačítko, ako pri starších typoch, aby som napísala názov. V obchodnom dome je lacnejší ako v TPD cca o 1 tis. sk, som super spokojná od objednania do dodávky to trvalo 3 dni, doprava bola úplne zadarmo KURIEROM až priamo domov, všetko klaplo na jedničku, komunikácia perfektná, som nadmieru spokojná s ich prístupom. Tak už len aby fachčilo ako má.
ronaldina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opat 7. 3. 2008 09:57

Zdravím,

mě by zajímalo využití USB portu (co jde do přehrávače kopírovat, případně obráceně na Flash disk či HDD a pod.
- titulky, podpora formátů DivX a další
- čeština, funkčnost ShowView a VPS funguje nahrávání přes EPG?
- hlučnost větráku či HDD
- kvalita obrazu přes HDMI
- když vyberu u nahrávky úsek a dám smazat, bude při přehrávání toto místo poznat?...tzn.. přechod bude plynulý, nebo se na chvíli obraz zastaví Děkuji za informaci
opat
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků