Titulky u DivX na Philips HTS6510 a audio systémech Philips

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 27. 3. 2008 18:55

tenhle dotaz je dost možná pro Pointera, nebo kohokoli, kdo má domácí kino philips hts6510. je jednoduchej: dokáže tahle mašinka zobrazovat tři řádky titulků u divx filmů? poddotaz je pak, jestli si usb sběrnice poradí s externími disky jako jsou wd passport a přehrává z nich divx filmy ...

mám několik dnů philips 5570 a je fakt, že by mi snad na něm nic nechybělo, ale ty dva řádky u titulků jsou pro mě strašně omezující ... japonsky moc neumím, tak potřebuju anglický titulky :( díky všem za pomoc

edit: přemýšlel jsem ještě o nějakým audiominisystému od philipsu, který by dokázalo přehrávat divx a u nich zobrazovat tři řádky titulků ... je vůbec nějakej? zkoušel jsem electroworld i datart, ale je složitý ty lidi tam přesvědčit, aby audiosystém připojili na televizi :)
mikulasandelcert
Junior

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 31. 3. 2008 23:14

že by fakt nikdo neměl zkušenosti s philipsem hts6510? nebo aspoň s mini audiosystémy philips s dvd a divx? tak to jsem asi nahranej :(
mikulasandelcert
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 2. 4. 2008 07:43

Ahoj... HTS6510 som si mal v minulosti moznost viackrat "ohmatat", avsak ci zobrazuje titulky na 3riadky, som nikdy neskusal... resp. som to myslim neskusal ani na inych prehvacoch/systemoch, pretoze divX prilis nemusim. Avsak mozno by bolo jednoduchsie riesenie, skusit pohladat na nete nejaky software, ktory by dokazal prekomplivat titulky len do 2riadkov (resp. obmedzit povolenu dlzku vety a posunut zbytok do dalsieho casoveho useku)... neviem ci nieco take ale existuje.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 3. 4. 2008 16:10

hoj, takový soft jistě existuje, ale znáš to - je to drbání za pravým uchem levou rukou, prostě je to práce navíc, kterou už mám vyřešenou tím, když budu mít přehrávač, kterej umí tři řádky, což jsou u philipse všechny stand-alone přehrávače, ale rekordéry ne ... takže mě trápí, jestli allin1 řešení hts6510 má spíš blíž k přehrávačům nebo rekordérům ... ale moc děkuju za odpověď :)
mikulasandelcert
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 4. 4. 2008 07:44

no pokial je to tak, tak HTS je blizsie k tomu DVD prehravacu, nez k rekorderu. :)
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 4. 4. 2008 18:09

a ještě můžu mít dotaz na ty audiosystémy? jak ty si poradí s titulky u divx? jsou podobné jako u přehrávačů? hmmm ...
mikulasandelcert
Junior