Denon X2700H + Spotify problem

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod casperdeluxe 5. 3. 2022 12:10

Ahoj ahoj. Jdu si pro radu.
Vlastním Denon X2700H a Někdy se stane, že když pustím Spotify, tak mi začne hrát, ale tak za 5 vteřin přestane hrát.
Denon je připojen přes wifi, stejně tak jako telefon. Ještě někdy přehrávám z PC, který je na stejné síti, ale přes kabel. Tento problém je i když zkouším pustit spotify z PC. Chová se to stejně.
V momentě, když to přestane hrát, nemůžu se připojit z telefonu k ovládání AVR. Prostě jakoby nebyl AVR na síti. Stačí přepnout zařízení, například na TV audio přes dálkové ovládání a pak už to přes telefon zase funguje. Pustím spotify a zase se po 5s hraní vypne a pořád tak stejně. Je to čistě náhodné. V podstatě musím AVR třeba 3x vypnout a zapnout a pak to funguje. Někdy to funguje na první dobrou.
Firmware mám aktualizovaný.
Má někdo s tímto zkušenost nebo nějakou radu co s tím?
Díky
casperdeluxe
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 31. 3. 2022 09:55

Bohužel jsem se s tímto nesetkal, můžu jen potvrdit, že tento konkrétní RCV a Spotify mi funguje bez problémů. Nepoužívám žádné aplikace (HEOS), prostě pustím na mobilu/PC Spotify a zvolím poslouchat na Denon, ten se i z vypnutého stavu zapne a do cca 5 sec přehrává. RCV připojen drátem, ale to by na věc nemělo mít vliv.
Jiří Kuruc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod casperdeluxe 15. 6. 2022 14:22

Jo. Dělám to tak stejně. Každopádně jsem na to asi přišel. V routeru jsem přepnul zabezpečení z WPA na WPA2 a od té doby mi to neudělalo ani jednou. Už je to 3 měsíce.
casperdeluxe
Junior

Odeslat příspěvekod casperdeluxe 26. 6. 2022 13:38

Tak bohužel problém vyřešen není. Dnes mi to zase blbne
casperdeluxe
Junior

Odeslat příspěvekod largo12 27. 6. 2022 07:40

Zdravím , skúste v routeri priradiť Denonu pevnú I.P. adresu miesto DHPC.
Mal som Denon PMA 150H , podobne problémy ako vy, často sa aplikácia HEOS nemohla spojiť s prístrojom .
Po priradení pevnej adresy sa to uz nikdy nestalo
largo12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod largo12 27. 6. 2022 09:48

Oprava, DHCP samozrejme. Doporučuje to aj manuál
largo12
Kolemjdoucí