Yamaha vTuner - Musiccast + internetova radia

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brodus 6. 8. 2022 21:04

NIKOS píše:Ten postup znam.Chtel jsem zaplatit poplatek pro Vtuner,ale nejde to ani kartou ano pres paypal:( proto nevim,kde je chyba a co delat. Stanice mi stale nebezi a aktualizave FW pro jiny SW net radia pro muj model recieveru neni

Ahoj,u mne to jede na yamaze 803d i v obýváku na np 303 bez problému.A to mi před dovolenou kleknul mobil,a aktivoval jsem to teď na rezervní Motorole.Vše cajk..
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NIKOS 6. 8. 2022 21:36

Me to ptave nejde zaplatit. Nevim proc.Zkousel jsem to pres mobil i pres NtB.
Napise mi to:" zpracovat platby se nezdaril! Kontaktujte nas prosim prostrednictvim stranek. Napiste nam"
Psal jsem 2x,ale bez reakce...
NIKOS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brodus 6. 8. 2022 21:48

No zakopaný pes je asi jinde..;-). Nehledě na to že jsem nikdy nikomu nic neplatil??? Rádií mám mraky a jen ve favorite..(opera,jazz,rock,metal,oldies,soundtracky)cirka 100stanic.Ale spíše to bude tím že obě moje zařízení jsou registrované přímo v aplikaci..
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirkash 15. 9. 2022 06:22

brodus píše:
NIKOS píše:Ten postup znam.Chtel jsem zaplatit poplatek pro Vtuner,ale nejde to ani kartou ano pres paypal:( proto nevim,kde je chyba a co delat. Stanice mi stale nebezi a aktualizave FW pro jiny SW net radia pro muj model recieveru neni

Ahoj,u mne to jede na yamaze 803d i v obýváku na np 303 bez problému.A to mi před dovolenou kleknul mobil,a aktivoval jsem to teď na rezervní Motorole.Vše cajk..


803D i np303 neni potreba neco platit nebo aktivat, tam ma net radia jiz davno pres airable.
Platba se tyka pouze starych zarizeni, ktere zustali na vtuner, kam 803D a ani NP303 nespada.
Je toho hodně. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Dual, JVC, Akai. Od vintage až po současnost.
Jirkash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JájaaPája 29. 7. 2023 12:13

Ahoj, nefunkční internetová rádia Yamaha R-N 500. Vrátil jsem se z dovolené a nic. Jen hláška o nutnosti navštívit yradio.vtuner.com Zkoušel jsem zaplatit poplatek. To se mi nepovedlo. Poradí někdo prosím?
JájaaPája
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirkash 30. 7. 2023 15:45

R-N500 jiz neni podporovana, zastaraly HW neumoznuje update na airable/tuneIn na ktery Yamaha uz pred nekolika lety presla. Co se tyce internetovych radii, je to pro R-N500 konečná.
Je toho hodně. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Dual, JVC, Akai. Od vintage až po současnost.
Jirkash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 30. 7. 2023 19:29

stačí kúpiť lacný streamer napr. Wiim mini a zosík zase ožije
Andy Kraus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JájaaPája 30. 7. 2023 20:52

No to jsem přesně nepotřeboval slyšet � . Ale díky za rady.
JájaaPája
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirkash 31. 7. 2023 19:21

Chtelo to vcas vymenit za modely R-N303D nebo R-N402D nebo R-N602 nebo R-N803D. Ty uz maji airable/tuneIn, kde má Yamaha vetsinove vlastnictvi/podil, takze nehrozi rozepre jako nastala s vtuner.
Je toho hodně. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Dual, JVC, Akai. Od vintage až po současnost.
Jirkash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JarinV 31. 7. 2023 21:16

No a nebo to chtělo analogový zesilovač a digitální zdroj samostatně. To bude asi výhodnější i nadále, vzhledem k rychlosti vývoje u digitálu. U analogového zesilovače už se nějaký převrat pravděpodobně konat nebude.
JarinV
Junior

Odeslat příspěvekod Jirkash 1. 8. 2023 19:33

Mám take radeji vse v jednom a zrova Yamaha to ma i perfektne udelane a ukazkove uvnitr provedene/oddelene analog zesilovac + digitalni cast atd. A tresnicku tomu dava MusicCast.
Je toho hodně. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Dual, JVC, Akai. Od vintage až po současnost.
Jirkash
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků