cambridge Audio

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomeq 16. 4. 2008 11:14

zdravim, zacinam premyslat nad nejakym stereom, pozeral som sa po nejakych kombinaciach typu Cambridge Audio a340 (prip. A 540 v.2) + Monitor Audio BR2 alebo este nieco z trosku vyssej rady, mozno BW 685.
(Som inak prekvapeny ake predrazene su tieto zosiky v CR, co som nasiel 540 v2, okolo 12k Kc, tu v irsku ho predavaju za 360 eur.)
Skor ako sa ale vyberiem na druhu stranu irska tieto kombinacie popocuvat, rad by som sa spytal ci mate nejake konkretne skusenosti, a ci negativne alebo pozitivne prave s touto znackou, ci konkretnymi modelmi.
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 17. 4. 2008 12:32

Zkus se zeptat na http://hifi.slovanet.sk/bb/.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejfidek 29. 4. 2008 09:28

Posloucham na Azur 640A V2, ale nevim co bych ti k tomu rekl. Je to muj prvni zesilovac a vybiral jsem dle referenci, zkusenosti a rad znameho.
Jednu veciccu bych chtel zminit, ze tento zesik ma jiz vlastni sluchatkovy zesilovac (oddeleny od zesilovace beden).
Pokud mas nejaky konkretni dotaz, pokusim se odpovedet. Ale jiste najdes nekoho zkusenejsiho nez mne.
dejfidek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomeq 29. 4. 2008 10:01

Tak ako som uz pisal, uvazujem o nizsej rade. Neviem ci by som bol schopny docenit jeho kvality. Ale rozhodne to je zaujimava info ohladom toho sluchatkaca. Ake mas dalsie komponenty? Vraj si treba pri CA davat vacsi pozor pri vybere repro. S cim si ho skusal?
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejfidek 29. 4. 2008 12:34

Mam jeste CDcko Azur 640C a vse to poustim do Acoustic Energy Evo 3. Abych pravdu rekl, zesik a CDcko jsem moc nevybiral, neporovnaval, bylo mi to tak doporuceno. Chtel jsem hlavne ty AE Evo 3, ale ty si rozumi i se slabsimi zesilovaceni. Nejlepe s NADem a CA. CA se mi vzhledove libilo vice a taky melo dobre reference. Dale doufam, ze je to dobry zaklad pro pristi upgrade repro. Bohuzel jsem ted v Praglu v panelove krabici, takze si tech beden moc neuziji, sousedka mne uz skoro ani nezdravi. Takze ted zvazuji nejaka sluchadla a mozna co nejdrive vypadnout jinam. Ale to uz jsem odbocil.
Co se tyka kvality produkce, tak co jsem zatim mel moznost slyset, tak to hraje velmi pekne. Jedine co bych vymenil je mistnost za vetsi s lepsi akustikou a sousedku :-) .Nicmene za ten rok, co mam tuto sestavu, jsem se musel spise krotit.
dejfidek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomeq 29. 4. 2008 13:55

No kedze moja izba ma 4,5 x 5 m a je napchata nabytkom, stlpy neprichadzaju do uvahy, aj ked by som im bol asi radsej. Preto uvazujem nad regalovkami, a najlepsie s basreflexom z predu, cim sa vyber pomerne dost zmensuje. Ale tie AE vypadaju dobre, pocul som len samu chvalu. Asi to spravim tak ze investujem viac aj do zosiku, casom budem mat potom pri upgrade lahsi vyber.
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejfidek 29. 4. 2008 15:29

Priplatit se urcite vyplati, alespon do budoucna. Nebudes muset menit vse, ale treba jenom ty bedny. Ja mam jeste mensi mistnost, takze si to dokazes predstavit, ze ty sloupy se moc nezapoti. Ty regalovky budou pro tebe asi vhodnejsi. Slysel jsem od AE jeste serii Aelite jak sloupy tak regalovky a opravdu parada. Hodne pekny poslech.
dejfidek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Scylok 30. 4. 2008 09:06

tomeq:
Mrkni na tyhle Usher - viz odkaz. Mně velmi mile překvapily jak zvukem, tak kvalitou provedení. A to mám hooodně zmlsaná ouška :-)
http://www.usheraudio.cz/produkty/repro ... rie/v-601/
Scylok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomeq 30. 4. 2008 13:35

Dik za odporucanie, mrknem sa na ne. Este by si som sa rad spytal - v kombinacii s cim si ich pocul?
Arcam A38 + Arcam CD17 + Bowers&Wilkins CM7
tomeq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scylok 1. 5. 2008 07:53

Zesik i CD přehrávač - NAD
Scylok
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků