Aké máte skúsenosti s A/V Receiverom YAMAHA ?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bigel 11. 12. 2008 12:48

Prosim vás o radu za pomoc ďakujem.
Bigel
Junior

Odeslat příspěvekod droopy 11. 12. 2008 13:39

Mam RX-V361 skoro rok. Zatial mi raz zmrzol a bolo ho treba odpojit z elektriny. Niektore AC-3 streamy to nezvlada a pri prehravani pocut praskanie/pukanie, pricom softwarovy prehravac to prehra bez problemov. Mozno mu chyba limiter. Ale inak ziadne problemy.
droopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p1025 12. 12. 2008 10:26

Ja mám tiež RX-V361. To pukanie a praskanie na niektorých DVD, CD počujem aj ja. Počul som to aj nejakých programoch cez satelit. Som si myslel, že mám niečo s reproduktormi. Ale keď som to počul aj na sluchátkach tak som zistil to isté. Takže tu som teraz asi našiel odpoveď moju otázku Čo to sposobuje.
Ďakujem Droopy.
Okrem toho funguje aj mne bez problémov.
Už nehľadám, počúvam.
p1025
Junior

Odeslat příspěvekod Sanycz 8. 1. 2009 20:24

Mám 3 roky AVR Yamaha RX-V 757 (cena 20tis) jede mi bez nejmenších problémů při provozu cca 2hod denně.Kolega má ten samý model stejně dlouho při provozu 5hod denně taktéž bez potíží.Jestli ti tedy sedí zvukově máš jeden s tipů.
Electrocompaniet 250R+Cambridge Audio 840E+EmmLabs SACD SE+Wilson Benesch Discovery
Sanycz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t-fiala 15. 1. 2009 12:23

Tak já mám už skoro rok RX-V363 a musím říct že funguje bezproblémů. Zamzl snad jednou co si pamatuju, jinak v pohodě. Žádné praskání nebo kde jaké pazvuky sem z něho neslyšel takže mlžu jen doporučit. A to frčí 5 hodin denně ;-)
t-fiala
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků