Off-topic z vlákna [recenze] Dispre II v3...

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Odar 20. 9. 2009 09:16

bubaak RuLeZ :tleskani
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod thePrayer 20. 9. 2009 09:17

200KHz to už drtí kameny ne? :D
thePrayer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 9. 2009 14:43

Bubáku, Feďar za ty nervy nestojí. Podle zkušeností s jeho lezením na různé weby a s jeho chováním tam bych si troufal tvrdit, že trpí duševní poruchou, která ho nutí vyvolávat všude kam vleze hádky - a pak, když rozhádá společnost do krve, své příspěvky promaže případně úplně smaže, aby zakryl stopy svého provokatérského řádění - a po anglicku zmizí, aby s pomocí Uja Googla "hlídal", kdo a kdy se o něm zase zmíní. Jeho vlastní web je takovou kronikou až archívem jeho řádění - vždycky když se mu někde zadaří, umístí o tom na svém webu nový článek, obsahující provokace a zavádějící formulace. On sám nic jiného krom prázdného a urážlivého mlácení pantem neumí, jen teoretizuje, mentoruje a veřejně ostouzí ty, kteří mu nechtějí jeho "magické" teorie podložené pouhými simulacemi z Microcapu polykat i s chlupama. V praxi skutek utek - kdo ví, jestli vůbec umí vzít do ruky páječku...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Federmann 20. 9. 2009 19:57

:tleskani
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora." - Kurt Tackmann. Mnohé se zazrcadlí v Zrcadle českého a slovenského internetu
Federmann
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 9. 2009 20:35

Pane učiteli - tleskat si budete moci až ve chvíli, kdy dokážete, že nejste pouhý teoretik a simulant. Zatím jste krom Microcapu a Eaglu neukázal nic reálného, co by se dalo zopakovat u kohokoliv z nás.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Federmann 20. 9. 2009 20:44

Toto vlákno je o DISPRE a já mu veřejně tleskám, :tleskani nechť si to nikdo nevysvětluje jinak, nehodlám od tématu zbytečně odbočovat, pro takový účel jsou vlákna jiná. :pozor
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora." - Kurt Tackmann. Mnohé se zazrcadlí v Zrcadle českého a slovenského internetu
Federmann
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 20. 9. 2009 20:47

EKKAR píše:Jinak děkuji za tu čest být zařazen do řad Vašich osobních nepřátel - takovou společnost si snad ani nezasloužím...

Je někde takovýhle seznam? By mě docela zajímal :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 9. 2009 20:59

Jestli si "pan učitel" vede nějaký seznam nevím, ale určitě do skupiny jeho význačných NEpřátel patří lidé jako Sinclair, Sendy (někde Sendyx), Crifodo, a další, kteří rozumí audiotechnice a vyskytují se na webech jako je Audioweb, Reprománia, Elektrobastlírna, Slovanet a dalších - prostě lidé od fochu, kterým záleží na kvalitních zesilovačích a kvalitním poslechu a "pan učitel" jim svými výmysly na poli audioelektroniky a svou nehoráznou sebechválou za tyto výmysly doslova PIJE KREV.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Federmann 22. 9. 2009 12:16

Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi ....
Federmann
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ovo 22. 9. 2009 13:20

Ale pánové, každý má právo se vyjádřit. 90% nás, zde píšících "anonymů", není schopno posoudit, kdo tu má pravdu, nebo k čemu je dobrý frekvenční přesah, nebo proč se na vstupu omezuje, jen jdou s davem a utloukají někoho, kdo má podle nich "špatnou pověst". Osobně bych sice nepsal tam, kde mi jdou po krku, ale to už je věc mého pohodlí a nebo odvahy.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 9. 2009 18:58

Raději tento off-topic vyhazuji na Smetiště, protože se nehodlám déle nechávat zatahovat do zbytečné diskuse v jinak plodném vlákně s někým, kdo sám umí pouze teoretizovat, teoretické výplody odsimulovat a bez praktické realizace své neověřené výmysly vydávat za super-hyper-ultrakvalitní konstrukce. Zde si může nejmenovaný škůdce diskutovat po libosti. Pokud se bude jeho výskyt jinde na fóru opakovat ve stejném stylu, tedy pouze rejpavé poznámky, off-topic, reklama na vlastní web nebo propagace neověřených teorií, budu takové příspěvky nemilosrdně vyhazovat do Koše.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 9. 2009 19:23

děkuji Ekkare
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 9. 2009 19:32

Nemáš zač.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 9. 2009 18:38

Federmann píše:Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi ....

Mělo by odpovědět "Uhni, Bohouši - nevidím přes ty ramena, který děláš"!
EKKAR
VIP uživatel