Stavba zesilovače pro totální amatéry

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 12. 2009 21:05

Stavěj si co chceš a co se Tvým uším zalíbí, na moji averzi vůči vacuum tube neber ohledy - já vím, proč je nemám rád a každý ať si svoje zkušenosti získává svýma ušima a svýma rukama.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Imagios 14. 12. 2009 21:32

Ekkar, ja to osobne neberu,... precijen sem se ptal uz driv a vysvetlil si mi to. Tak sem si vybral neco kde je nizka voltaz, a proste chci slyset o cem ze to je ten elektronak. Sice tyhle lampy asi nejsou vhodnej reprezentant lapacu, ale sem zvedajej jak to bude vypadat, tedy kdyz to dobre postavim...
Imagios
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 12. 2009 22:14

To Ti řeknou Tvoje uši - já to nebudu... :-D
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Imagios 15. 12. 2009 15:11

to karkar prohlizel sem si ten tvuj zesik a zaujal mne ten clips na jacka, odkud ho mas, nemuzu ho najit v beznejch shopech...(myslim tu samici)
Imagios
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karkar 15. 12. 2009 18:20

Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imagios 15. 12. 2009 23:05

No a jeste k tomu je to ze zahranici, ale uz sem nasel par prodejcu v cechach...koukal sem na webu na nejaky bastelny zesiky videl sem tam prave ten co pouzivas a je dost pouzivanej libi se mi ;)
Imagios
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 15. 12. 2009 23:15

Je hojně používanej protože je opravdu dobrej. Popravdě lepší sluchátkovej jack jsem ještě neměl čest zkusit.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 15. 12. 2009 23:23

150,-Kč včetně DPH v oficialním ceníku českého zastoupení
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 15. 12. 2009 23:28

http://cz.rsdelivers.com/product/neutri ... 48216.aspx

Běžně dodávaj do 5 dnu nejpozději (3 dny nejsou problem), jen mi je líto tam vždy brát jednu věc (doprava zdarma)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imagios 16. 12. 2009 10:31

bubaak píše:http://cz.rsdelivers.com/product/neutrik/nj3fp6c/3-way-stereo-locking-jack-chassis-socket/0448216.aspx

Běžně dodávaj do 5 dnu nejpozději (3 dny nejsou problem), jen mi je líto tam vždy brát jednu věc (doprava zdarma)


pockej to jako, ze kdyz ho objednam tak mi ho zdarma dopravi???
Imagios
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 16. 12. 2009 17:19

:hm nejspíš ano :)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karkar 16. 12. 2009 19:10

Trochu se vratim k tematu zesilovace pro amatery... Tohle je docela mnamka:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=7079
Zlehka omlazeny, vyladeny, nicmene stale tradicni silic DPA 330 pana Dudka.... 8-)
Podle komentaru s vynikajicim zvukem...
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 12. 2009 19:40

A taky s "vynikající" cenou - ten Quart si za desku i párovaný HITACHI trandy nasazuje poněkud přemrštěné částky. Už jsem o tom mluvil s člověkem, který to od něj chce koupit a stavět - 2000CZK jen za výkonové trandy je fasa bázmek pálka... K tomu připočtěme další podobnou částku za DPS - a nejsem si už jistý, jestli to ještě je v cenové relaci pro s bastlením začínajícího TOTÁLNÍHO AMATÉRA...
Jinak na Bastlírně totožný člověk nabízel low-noise vstupní j-FETy i laterální výkonové trandy vhodné právě pro DPA (pro různé typy, Dudek používal shodná zapojení ve více konstrukcích) :
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=31042
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=31308
a nutno říct, že si účtoval dost vysoké "párovné" - přitom nikde negarantoval originalitu/původ/výrobce těchto součástek... Dokonce se tam do něj jistý Pan Konstruktér pustil, že prodává "čínské pajcy" - to sice nemůžu sám posoudit, ale jistá podezření vůči nabízejícímu lze vznášet...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod karkar 16. 12. 2009 20:25

Hmm no s cenou je asi docela nahore, ale na druhou stranu to i udajne docela dobre hraje - a je to upravene pod "dozorem" samotneho Dudka...
Sam bych si to rad postavil, jen na to ted momentalne nemam... :-( Snad budou ty trandy dostupne i pozdeji tak v breznu...

Co se tyce prodavani "pajcu" tak tomu nerozumim, pro me je soucastka jako soucastka, co mi poslou to zapajim :-) Zda se mi ze nikde tam v tech inzeratech o pravosti nepise (spis naopak), tak je na tom uplne stejne jako GES ci GM rekl bych...
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 12. 2009 20:43

No právě - GME i GES povětšinou prodávají produkci Made in P.R.C. - kvůli ceně. Originální Japany koupíš spíš v AME, TIPA a podobných zásilkáčích, orientovaných spíš na servisáky a profesionální sféru. Cenově nesrovnatelné, kvalitou a výdrží dtto.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků