Bi-Amp propojeni

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BassXXX 3. 2. 2010 21:50

Cau, nemate skusenost s Bi-Amp propojenim u yamahy 663 a heco victa 500? Pomuzeto zvuku a nemate jeste tip na Bi-Amp kabely v teto kategorii?
Mám odvahu mýlit se ve stovce drobností, vždyt co mužu zkazit, ale v určitých věcech sem si jistý... :-)
BassXXX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 4. 2. 2010 07:03

Si si isty, ze 663ka vie aj Bi-Amp. Nie nahodou Bi-Wire?
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod p1025 4. 2. 2010 07:30

Na 100 % to funguje. Ja som to mal tak prepojené. Treba však v v tom špeciálnom menu prepnut na bi-amp. Zvuku to myslím pomohlo celkom dost treba to vyskúšať a uvidíš. Vlastne budes počut. S Victami som to prepojené nemal (zapojil som to tak len, keď som kupil Wharfedale). Nebude tam žiadny problém
Už nehľadám, počúvam.
p1025
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 4. 2. 2010 07:34

Osobnu skusenost nemam. Len sa pytam, lebo vela ludi si to myli.

BassXXX --> Co sa tyka kabla, je to uplne jedno. Kup si 4mm repro kabel a si vybaveny.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod petar99 4. 2. 2010 08:15

Bi-Amp u yamahy 663 funguje,ted stim taky experimentuji,mam repraky heco aleva200,ted mam tyto kabely http://www.hifionline.cz/kabely/reprodu ... -sc-2x4mm/ a jsem celkem spokojen,no ale prememyslim jestli taky nevyzkousim nejake lepsi???
petar99
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 4. 2. 2010 08:37

petar99 píše:...ted mam tyto kabely... ...sc-2x4mm a jsem celkem spokojen,no ale prememyslim jestli taky nevyzkousim nejake lepsi???


Neváhej a zapomeň... Pokud nebudeš 4mmsq Cu vodiče nahrazovat vodiči 4mmsq Ag, nemáš šanci na nějakou reálně změřitelnou změnu - o slyšitelné nemá cenu vůbec mluvit.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BassXXX 4. 2. 2010 18:34

Tak ja do toho pudu. Jak rikate koupim 4mm obycejny repro kabel a pak napisu jestli se to zlepsilo . Diky za odpovedi
Mám odvahu mýlit se ve stovce drobností, vždyt co mužu zkazit, ale v určitých věcech sem si jistý... :-)
BassXXX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BassXXX 4. 2. 2010 18:47

Odare, nevis jestli ten borec co ti delal signalovy kabely dela i repro kabely bi amp s banankama. A priblizne zakolik?
Mám odvahu mýlit se ve stovce drobností, vždyt co mužu zkazit, ale v určitých věcech sem si jistý... :-)
BassXXX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 4. 2. 2010 18:50

BassXXX --> Robi. Ja som chcel BiWire. Prakticky tolko isto materialu. Dava kabel Supra. Vyslo to na nemyslitelne peniaze.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod petar99 5. 2. 2010 07:39

no EKKAR ja se v tech kabel moc neviznam,neslo by poradit na ktere kabely se mam presneji zamerit,aby me domaci kino hralo jeste lip.
petar99
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 5. 2. 2010 08:08

petar99 --> Proste med 4mmq (priemer sa uvadza v mm stvorcovych). Vyssie mozes ist do kablov zo striebra. Ale to je uz brut, co sa tyka ceny.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 5. 2. 2010 08:22

Odar - ne průměr, ale PRŮŘEZ - proto v milimetrech čtverečních. Vodič s průřezem 4mmsq má v průměru asi 2,25mm - skutečnost je závislá na tom, jestli je to plný drát nebo lanko - a u něj na míře utažení zákrutu vláken v žíle.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Odar 5. 2. 2010 09:10

EKKAR --> Jasne. PI * r^2 = 4mmq ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dalid2 5. 2. 2010 09:13

Ako Ekkar napisal, toto sa dost casto zamiena. Niektori vyrobcovia uvadzaju na kabloch PRIEREZ v "mm2"a iny PRIEMER v "mm". Treba dat na to pozor.
dalid2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 5. 2. 2010 09:16

Tak priemer 4mm > prierez 4mmq :D
Odar
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků