Projde signál přes SPDIF in / SPDIF out dál?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod happymaster23 2. 12. 2010 17:39

Zdravím,

předně se chci omluvit, jestli píšu do špatné sekce, ale tahle se mi na můj dotaz zdála asi nejlepší.

Budu si kupovat novou plazmu, která má Toslink výstup a tenhle Toslink chci připojit na SPDIF vstup zvukovky (Creative Soundblaster X-Fi HD) a následně signál přeposílat do dalšího vstupu taky Toslinkem. Bude to normálně fungovat (tedy přepošle ta zvukovka ten signál dál a případně k němu přibalí ještě nějaký svůj vstup) a nebo s tím můžou nastat problémy?

Na vysvětlení: Zatím nemám prostor ani peníze, abych kupoval přímo repro s receiverem a tak chci mít možnost poslat zvuk z televize (pouze z interního DVB-T tuneru) dál do zvukovy co má SPDIF in i out, která to následně opticky pošle dál. Je to sice špatné řešení, ale stejně ho budu používat doopravdy zřídka.

Díky za odpovědi
happymaster23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Efendri 2. 12. 2010 18:40

Nepovažuji se za bůhví jakého odborníka, ale myslím si a jsem si téměř jistý, že by to takhle jít mělo. Kdyžtak podrobněji prostudovat manuál ke zvukovce. Ale neměl by to být problém.
PC, Acer Aspire One D250, Samsung PS50C450, YAMAHA RX-V363, YAMAHA Cinema Set II, Philips BDP-2500, PS3 250GB.
Efendri
Kolemjdoucí