ESI Juli@ - sluchátkový zesilovač - AKG K702

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod GrandePaolo 3. 3. 2011 19:31

Zdravím všechny.

Předně bych chtěl říci, že jsem naprostý amatér tak pokud budu klást blbé dotazy berte to prosím s rezervou :)

Mám v PC zvukovou kartu ESI Juli@ a kupuji sluchátka AKG K702. Co jsem tak pročítal fóra abych aspon nějakým způsobem využil potenciál sluchátek tak potřebují zesilovač.

Bohužel jsem v současnosti finančně limitovám, proto je toto zatím přechodné řešení. A to řešení je zesilovač nuforce Icon HD. Má mít převodník stejně tak jako zvuková karta.

Proto se chci zeptat na vaše názory a rady ohledně tohoto zesilovače. Také na to zda to bude fungovat dle mé vize - a to že ze zvukovky pujde signal do tohoto zesilovače a do zesilovače budou již zapojeny sluchátka. NA kolik procent využiji potenciál sluchátek s tímto zesilovačem?

Jaký bude efekt když je převodník na zvukovce tak i v zesilovači. Má to smysl nebo doporučíte nějaký jiný zesilovač v podobné cenové relaci bez převodníku?

http://www.headphones.cz/inshop/sluchat ... con-hd.htm

zde píšou Jedná se o verzi HDP bez audio vstupů. Jak tomu mám prosím rozumět? Nebude s tím žádný poblém?

Děkuji za vaše rady a názory.
GrandePaolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 3. 2011 23:28

Dole pod tím povídáním v linku je malý obrázek verze s analog vstupy - za 9990,- kulatejch. Link je http://www.headphones.cz/inshop/sluchat ... on-hdp.htm . Takže HD je bez analogových vstupů, HDP s analogem.
A když si pořídíš tu verzi bez analogu, tak vlastně převodník v Julče nevyužiješ - napíchneš se Iconem přímo na digitální data, která se jen mihnou kolem DAC samotné zvukovky a konverzi z digitálu na analog bude dělat až ten DAC v Iconu.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BassXXX 4. 3. 2011 00:45

A nebo zapojíš z esi coax do nuforce Icon. To bys , ale musel koupit tu dražší verzi za 9990,-
Mám odvahu mýlit se ve stovce drobností, vždyt co mužu zkazit, ale v určitých věcech sem si jistý... :-)
BassXXX
Junior

Odeslat příspěvekod GrandePaolo 4. 3. 2011 06:23

Děkuji za reakci, asi pujdu do toho za tech 9,9k.

Necituj bezprostředně předchozí příspěvek.
Citace smazána.
Ekkar
GrandePaolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 4. 3. 2011 08:54

a nieje zbytocne kupovat tento hdp ked ho v podstate vyuzije len ako zosik?
ja by som kupil radsej BV audio headamp (140€)

iggi
iggi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod GrandePaolo 4. 3. 2011 10:33

Co ja prave nevim jestli to ma smysl nebo ne ty 2 převodníky za sebou. Podívám se tedy na Vámi doporučený. Velmi děkuji za reakci

Necituj bezprostředně předchozí příspěvek.
Citace smazána.
Ekkar
GrandePaolo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kuba4 6. 3. 2011 17:13

Ekkar zaúřaduje a je po diskusi :-D

Kluci z casea už mají hotovou synchronizaci hodin s Juli@, měla by být v novém DAC Cepheus, v modulu Sirius i v nové Lyře Digital 2. A Ty jsi přesně ten, který to může využít na 100%, dobrá zvukovka, dobré sluchátka a ...
Kuba4
Poslední varování