Nejde net radio Yamaha RX-V473

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Buři 25. 11. 2013 20:31

Mohl by mi prosím někdo poci s net rádiem na RX-V473 po připojení kabelu píše Loading... a nic se neděje po asi dvou mintách se na chvíli objeví nějaký eror
Buři
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod molnart 22. 12. 2013 23:39

je pripojenie urcvite v poriadku? ide streamovanie cez DLNA, je mozne na receiver pingnut cez ip adresu?
Yamaha RX-820 | HECO Victa Prime 702 | Samsung UE65F6400
foobar2000 | Asus Xonar DX | Sony MDR-V6
molnart
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 23. 12. 2013 07:33

Jak koukam do manualu, tak stejne jako mnoho dalsich receiveru s inet. radiem, nacita vsechen seznam ze stranky www.vtuner.com.
Stalo se mi jiz asi 2x, ze stranky byly nedostupne (mam Pioneera), a potom se to porad snazi nacitat, az padne na nejaky error.
Zkus si v takovem pripade vzdy zkontrolovat, zda mas dostupnou stranku:
http://vtuner.com/setupapp/guide/asp/Br ... rtpage.asp
Jinak pro 473 je dostupny i firmware - zkus se mrknout, jestli jej mas.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoža 26. 12. 2013 00:02

Já mám taky pioneera a vtuner jsem měl nedostupný už mockrát. Kolikrát bych jim to nejradši hodil na hlavu. Poslouchám hlavně zahraniční radia s vysokým datovým tokem. Ale jde taky o dost specifickou věc co se týče domácího připojení. Pomalá odchozí rychlost u ADSL co mám doma vše komplikuje. Takže v první řadě poladit domácí připojení. Třeba na tabletu v mobilu či na pc nebo notebooku doma mi radio chodí daleko lépe a pokud nastane problém není vyhodnocován informací error....
Pioneer VSX-1021, Denon AVR-1912
hoža
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 26. 12. 2013 11:01

No ono v pripade vypadku VTuner.com stranky, jedou alespon oblibene, ktere mam predvolene v receiveru. Problem je, ze nejde nacist ten vyber vsech stanic a ulozene predvolby, protoze ty jsou zase ulozene na strance
http://pioneer.vtuner.com
V podstate posloucham pouze Inet. radia, a nezda se mi, ze by ty vypadky byly nejak caste - ale jak rikam, spousty predvoleb mam jako oblibene v tom receiveru, takze si toho nemusim ani vsimnout.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chupacabras 23. 2. 2014 17:00

Uvažujem nad kúpou tohoto receivera, resp. teraz je už novšia verzia, RX-V475
Ako to funguje s tými internetovými rádiami? Dajú sa ladiť/púšťať aj bez zapnutej TV? Lebo pozeral som predbežne do jeho manuálu, a tam sú všade screenshoty TV obrazovky, tak neviem či sa to dá robiť aj bez zapnutej telky.
Chupacabras
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod molnart 24. 2. 2014 22:14

da sa, na displayi vyberies stanicu a pekne pocuvas
Yamaha RX-820 | HECO Victa Prime 702 | Samsung UE65F6400
foobar2000 | Asus Xonar DX | Sony MDR-V6
molnart
Junior

Odeslat příspěvekod philcol 4. 3. 2014 15:19

Tak vzhledem k tomu, že mám de facto stejný receiver (akorát u mě pod označením HTR-4065), tak Ti můžu říct, že mi dělá to samé. Nějak není schopný načíst síť. Zřejmě je to nějaká softwarová chyba. U mě ale funguje to, že když vlezu do menu a změním nastavení IP adresy (z DHCP nebo pevnou nebo naopak), tak se mi během chvilky vše načte a AVR funguje, jak má. Když ale AVR vypnu, musím to pak znovu přenastavovat.
stereo: OPPO 103EU (Pro-Ject 1 Xpression)>NAD 356BEE>Dynaudio DM 3/7
sluchátka: NFB 15>AKG K7XX Massdrop
venku: Fiio X3 II>Fiio FH5
kino: Yamaha HRT-4065>Heco Victa Set 601
garáž: Ford Mondeo 2.2TDCi 147 kW
philcol
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 4. 3. 2014 17:25

Na všech sesíťovaných zařízeních v domácnosti (PC,NAS,HTPC,AVR,SAT) mám napevno nastavenou IP adresu z rozsahu DHCP routeru a již několik let bez problému.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků