YAMAHA R-N500

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kodym 24. 1. 2014 21:25

Zdravim,
mate niekto skusenosti s kvalitou zvuku s touto Yamahou? Mozete ju porovnat s Marantzom PM6005? Niekde na nemeckom fore som cital, ze 3 uzivatelia, ktori hadali pri slepom porovnavani Rotelu RA11, tejto Yamahy a este jednej Yamahy (oznacenie som zabudol), nedokazali urcit konkretny typ, lebo mali takmer rovnaky zvukovy charakter a len po konstrukcnej stranke zadnej casti bol Rotel na tom lepsie (kvalitou prevedenia). Rotel RA11 a aj Marantz som pocul, no Yamahu este nie.
Mate niekto osobnu skusenost?
kodym
Junior

Odeslat příspěvekod dj wenec 25. 1. 2014 08:15

http://www.hifionline.cz/stereo-receive ... a-r-n-500/

V diskuzi k tomuto produktu je pár postřehů
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kodym 25. 1. 2014 21:09

Dik za link, ale sam som do tejto diskusie prispel. Vyjadrenia predajcov osobne berem velmi s rezervou, nakolko z vlastnej skusenosti ked sa na nieco opytam a predajca zisti, ze mam zaujem, tak to vychvali do neba aby predal hoci to bude smejd, alebo mi vychvali iny pristroj , ktoreho sa potrebuje zbavit. Cest vynimkam v specializovanych obchodoch.

Mne skor ide o to ci mal niekto moznost osobne porovnat tieto dva stroje Marantz Yamaha.
Dnes som bol opat vo Viedni no nepochodil som, lebo zrovna dnes Yamahu v Mediamarkte predali a bol to posledny kus. V Saturne sice Yamahu mali, no zase nemali Heco music colors 200 o ktore mam zaujem. Smola, no skusim inokedy. V Saturne mi predajca povedal, ze proti Marantzu hraje s vacsou iskrou.No som zvedavy.
kodym
Junior

Odeslat příspěvekod yajohny 27. 1. 2014 10:11

Mam tu Yamahu a za cca 420e si nemam na co stazovat :) Ale ten Marantz som nepocul, tak ti ho neviem porovant.
yajohny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stiletos 29. 1. 2014 19:41

Osobně mám starší Yamahu a max spokojenost,jinak to je jedno bral bych podle výbavy a ceny. :-)
Stiletos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků