Jaký vybrat Onkyo či Yamaha

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jossec 22. 9. 2015 10:01

Ahoj, chci koupit av receiver a nemůžu se rozhodnout mezi Onkyo TX-NR535 a Yamaha HTR-4068.
Parametrově se zdají být hodně podobné, ale nemám ani s jednou značkou zkušenost, která je kvalitativně lepší? Repro k tomu chci pořídit Magnat monitor supreme 202 set, plus časem subwoofer. Jen upozorním že nejsem žádný audiofil. Budu to používat 50/50 film/hudba. Doteď používám repro Creative inspite P380 takže počítám že co do kvality zvuku to pro mě bude asi skok.
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod petison 22. 9. 2015 14:02

petison
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 22. 9. 2015 14:16

http://hifibazar.cz/detail.asp?id=1669 lepší jak 4kg pikslička od HK. A pokud se nebojíš bazaru tak Denon 3310 to už je raketka 8-).
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petison 22. 9. 2015 14:24

JJ ten bude lepší.Ještě tam mají DENON AVR-X1000 za 7490 Kč.Jaký je tam rozdíl oproti verzi s W?
petison
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jossec 22. 9. 2015 15:04

Radši bych šel do nového než bazarového, ten Denon vypadá sice dobře, ale chyběl by mi tam digitalní koaxiální vstup, on má pouze 2x optiku.
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod petison 22. 9. 2015 15:08

To je pouze (jednou vybalený) ale záruka 2 roky.To je škoda,zvukově bude lepší.
petison
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kraki 22. 9. 2015 16:04

Z tech dvou je lepsi Yamaha. To Onkyo 535 je celkem osulene, neutahne 4ohmove repro, pres BT to hraje hrozne. Ja mam starsi 4067(coz je RX-V477), ktere chyby jen Wifi a BT oproti 4068. Jem s tim spokojen, na takove to domaci hrani mi to vyhovuje. Chybi mi tam jen posouvani v MP3 pri prehravani. Pred tim jsem mel Onkyo 434 a to posouvani umelo, ale zas bylo pomale pri praci po siti a obcas nedokazalo ani sit detekovat. Nakonec mi to Onkyo ale tesne pred koncem zarucni doby odeslo.
Ale nejlepsi je ten Denon.
Pro porovnani http://thewirecutter.com/reviews/the-best-receiver/
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jossec 23. 9. 2015 08:57

U Yamahy se mi liby vzhled, a u Onkya zas ze je v zadu vybaveno vice vstupy, ale na druhou stranu bych je asi stejnak nevyuzil, budu k tomu pripojovat prozatim 4 zarizeni. Škoda ze ten Denon nema ten coax. vstup jinak by byl dobry.
jossec
Junior