Problém domácího kina

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ulukaj 17. 2. 2016 22:56

Ahoj,

z niceho nic se mi tak nejak sesypalo domaci kino. Zde je jeho konfigurace, jeste vcera zcela funkcni.

PC -> 7m HDMI -> AVR Pioneer VSX 924 -> 10m HDMI Projektor Benq w1070/ 2m HDTV Panasonic

Dnes mi přestal fungovat obraz z PC na projektoru posilany z AVR, tzn. ze funguje obraz na projektor primo z PC, menu projektoru a menu AVR. Kdyz se zapoji tentyz kabel vedouci do projektoru do TV, tak funguje taky. Stejne tak obraz primo z PC do projektoru.

nevite, v cem by mohl byt problem?

Dekuji za odpoved...
ulukaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 18. 2. 2016 08:23

Sis de facto odpověděl, podle toho jak to píšeš bude problém v AVR na jeho vstupu HDMI. Zkus prověřit.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ulukaj 29. 2. 2016 13:10

Ahoj, problem byl ve windows, zrejme doslo k update a z nastaveni vypadl avr jako druhy monitor, tudiz jsem mel monitor jen pc a pripadne tv pres totez avr (coz nechapu ale asi to ani nepochopim tak to nebudu resit). Projektor se tedy nehlasil jako druhy monitor a stacilo ho jen zapnout a duplikovat v nastaveni ovladacich panelu. Uplne hloupa chyba a moje nepozornost. Pisu sem jako ponauceni pro ostatni, ze je nezbytne proverit nejprve vsechna zakladni nastaveni nez zacnete panikarit jako ja (uz jsem si pripravoval uctenky k reklamacim:)
ulukaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 29. 2. 2016 21:13

To nebyla tvoje chyba ani tvoje blbost - to byla idiotská pitomost od toho, kdo spáchal tu "aktualizaci Pinďous", do který bez upozornění zakomponoval i změnu uživatelskýho nastavení. Samozřejmě, Redmond má (skoro) monopol, takže si může dělat co chce - ale takovýhle lumpárny by se ani po aktualizacích dít neměly. Přesto nejsou žádná vzácnost ....
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel