AV přijímač PIONEER VSX-924 a Bowers & Wilkins 683

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rak038 17. 8. 2016 20:33

Mám tak těch 27m2 cca.
rak038
Junior

Odeslat příspěvekod leroj 17. 8. 2016 20:39

to bude hodně slušný základ a centr, back a případně sub můžeš řešit časem
koukám, že nabízí i sub B&W ASW 600, možná by se taky hodil - zkus si o něm něco najít
a už raději moc nehledej, nebo ti hrábne :)
jinak ten druhý Denon je sice novější, ale nižší model. a dražší
zavolej na ten první - na mě to dělá dojem, že to je taky z nějakých předváděček, nebo zbytky ze skladů...
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rak038 17. 8. 2016 20:54

No, už pár dní hledám... :-))

A teď jsem ještě našel toto.... Marantz - SR 7007

http://elektronika.avizo.cz/prodam-av-r ... 79747.html

Taky vypadá dobře...
rak038
Junior

Odeslat příspěvekod starší 17. 8. 2016 21:04

leroj píše:starší: chce to otevřít produkt na nové straně


Leroj, ďakujem ti už mi to ide, som také počítačové drevo drevené :-[ , a ešte sa mi jebe Windows Media Player >:-( >:-( >:-(
starší
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rak038 17. 8. 2016 21:37

No nic, prošel jsem snad všechny bazarové servery v ČR a bude to ten:
http://av-prijimace.heureka.cz/denon-av ... e/#section
a nebo ten:
http://av-prijimace.heureka.cz/marantz- ... e/#section

úspěch je, že už mám 2 favority, teď si asi hodím kostkou. Ten Marantz je o 3 roky novější, ale ten Denon je ještě poslední model dělaný v Japonsku, což zní líp než made in China. Navíc Denon mám v Brně a Marantz až v Pze. Ale 3 roky, jsou 3 roky. :-))
rak038
Junior

Odeslat příspěvekod starší 17. 8. 2016 21:55

Bol som toť nedávno, rok-dva dozadu pozreť u jedného chlapíka Cantony a mal k tomu ten Marantz, neviem či to bol SR 7007 al. 7008, ale hralo to s tými Cantonami velmi dobre /na môj vkus/, silné basy, zrozumitelné stredy, výrazné ale nie agresívne výšky /netvrdím,že ty by si to vnímal rovnako/, dobrý priestor a až pozoruhodná lokalizácia, no sedel som dosť blízko asi na vrchole rovnostranného trojuholníka a tie Cantony majú tu: http://hifibazar.cz/detail.asp?id=3121
starší
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leroj 17. 8. 2016 21:57

o tom Japonsku vím, nechtěl jsem to vytahovat... ale nepopírám, že mě to těší.
jen dej pozor, aby sis to opravdu nehodil :)
ten Marantz se mi líbí, víc ti k němu nenapíšu, neslyšel jsem
3 roky není málo, ale ten Denon může být nový, nebo předváděcí - co je potom lepší?
napíšu to naposled: zavolej mu a dozvíš se to

starší:
nz, nedávno jsem to taky řešil...
Windows Media Player - ten jsem viděl naposled po instalaci Windows
- na video používám VLC player a na audio stačí Winamp
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KoudyZ 17. 8. 2016 22:59

je to tak 3 roky je ve světě AVR pravěk :-) Výhoda toho novějšího je asi zejména v podpoře přenosu 4K skrze HDMI

jinak u tech cantonů sem někdo dával fotky těch regálových chrono a zevnitř to nevypadalo moc kvalitně, to ty BW jsou co se týče řemeslné kvality zpracování TOP.
KoudyZ
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petulda 18. 8. 2016 06:07

Slova o pravěku jsou přehnaný eufemismus. 4k je jen prázdný marketingový tahák. 3letý AVR plnohodnotně poslouží i dnes.

U beden je nejpodstatnější zvuk. Pečlivost vnitřního provedení ozvučnice s ním může ale nemusí souviset.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KoudyZ 18. 8. 2016 06:20

nojo místní šťoura, aby zase nezačal pitvat každé slovo :mrgreen:
KoudyZ
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petulda 18. 8. 2016 06:32

Spíš nesmyslnej obsah. Přečti si to znova.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brrouk 18. 8. 2016 14:22

Jestli se ti líbí Marantz, tak koukni sem:http://www.avitsmart.cz/vyprodej-/komponenty, jeden kousek tam mají.
brrouk
Junior

Odeslat příspěvekod rak038 18. 8. 2016 14:31

Brouku, díkes za tip. Vypadá to fajn, ale je to zase dalších skoro 10K navíc a pro AV receiver mám bohužel limit okolo 20K.
rak038
Junior

Odeslat příspěvekod brrouk 18. 8. 2016 15:25

Sorry, ale radši se zeptám.
Jseš si opravdu jistý, že chceš domů multikanál?
Na začátku píšeš, že jseš laik, já byl ve stejné situaci a s menším časovým odstupem jsem tak trochu prozřel.
Taky jsem chtěl multikanál, špekuloval co a jak a nakonec jsem si koupil AVR Yamaha 475 a repro Canton +sub. Ze začátku nadšení, ale nějak tam něco chybělo (brzda je to AVR, je to takovej trochu lepší základ), no pak jsem si pořídil lepší sluchátka s DACem a najednou ta muzika byla taková nijaká.
Tak zase špekulování, ale tentokrát jsem si počkal, koupil jsem si bazarový stereo zesilovač Rotel (původní cena kolem 60 000, stál mě 15000) no a dodnes hledám spodní čelist, která mi spadla, jak to hraje- a to mám k tomu připojený nic moc regály, který jsou navíc nalepený na zdi a moc vysoko- bohužel není místo.
Jestli jseš filmový maniak, máš doma BR přehravač, nebo filmy taháš z netu s prostorovým zvukem, tak OK.
Ale jestli to chceš mít jako ozvučení televize ( na satelitu jde v multikanálu minimum filmů, jedině HBO se nějak snaží), tak jsou to vyhozený peníze- alespoň podle mě.
Za ten rozpočet seženeš dost dobrý stereo, který bude hrát o x tříd lépe.
Je to můj osobní názor, nic nevnucuju.
Brrouk
brrouk
Junior

Odeslat příspěvekod KoudyZ 18. 8. 2016 16:01

Já mám třeba doma krom jiného taky dvě AVRka a všihni kdo přijdou říkají, to hraje super to je AVR, jak je to možné? :-D, ony ty lepší AVRka hrají taky dobře.

Myslím, že základní problém je v tom, že lidi si koupí AVR za 15 klacků katalogové ceny a hraje to naprd, tak si myslí ře všechna avr hrají blbě. Ale AVRka od 30 litrů výš už hrají dobře i v porovnání s klasickými zesilovači střední třídy.
KoudyZ
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků